PDA

View Full Version : Как да си направя сайт?



SHINODA
07-25-2007, 23:54
HEY HORA KAJETE MI KAK DA SI NAPRAVQ SAIT PLSSS...

SHINODA
07-25-2007, 23:58
Като умреш в кофите.

Може да се опиташ и да потърсиш с търсачката на форума.


Bratle ako misli6 da se pravish na glupak po dobre ne mi pishi az govorq seriozno i 4akam seriozni otgovori!!!!!

SHINODA
07-26-2007, 00:01
Като умреш в кофите.

Може да се опиташ и да потърсиш с търсачката на форума.


Bratle ako misli6 da se pravish na glupak po dobre ne mi pishi az govorq seriozno i 4akam seriozni otgovori!!!!!


Аз ти давам сериозен отговор!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


ПОТЪРСИ В ШИБАНИЯ ФОРУМ, ЗАЩОТО МИ ОМРЪЗНА ДА ПОВТАРЯМ ЕДНО И СЪЩО!!!!

РАЗБРА ЛИ СЕГА КАКЪВ ОТГОВОР ТИ ДАВАМ??? :evil:


AAAAA OK IZVINQVAI TOGAVA NE ZNAEH SORRKA A KADE E TAQ TURSA4KA 4E NE6TO NE Q VIJDAM?

thefreak
07-26-2007, 00:49
То щом го задаваш така въпроса е ясно, че хич не знаеш какво значи да си направиш сайт....
Пробвай нещо по-просто първо, пък тогава с уеб-дизайн се занимавай...
И без това ако не знаеш основите няма да се справиш.

EternalSilence
07-26-2007, 11:41
То щом го задаваш така въпроса е ясно, че хич не знаеш какво значи да си направиш сайт....
Пробвай нещо по-просто първо, пък тогава с уеб-дизайн се занимавай...
И без това ако не знаеш основите няма да се справиш.

абе то няма кой знае колко по-прости неща...

за да започнеш ти предлагам да потърсиш разни гайдове за HTML или направо можеш да започнеш с някоя програма, например Dreamweaver (аз с нея си правя сайтовете, въпреки че не знам HTML), обаче ще е добре да си намериш разни tutorials и малко по малко ще разбереш за какво става въпрос ;)
още нещо - това не се научава за 1-2 дни, особено ако нямаш кой да ти помага и да ти показва кое как се прави, постоянството е ключа ;)

_PuNk`PrInCeSs_
07-26-2007, 11:43
зна4и можеш да си купиш книжката "Интернет Пълен Справочник" на издателство СОФТ ПРЕС.Струва само 7 лева и там е обяснено много лесно!

_PuNk`PrInCeSs_
07-26-2007, 11:47
аз сама се пробвах първо в piczo (което си е доста прости4ко) и постепенно нау4их HTML, сега ми е мн лесно сама да си правя всякакви неща, защото вси4ко е HTML! всъщност HTML е компютърната азбука :wink: но, за да я изу4иш добре ти трябва доста време и постоянсво! аз се занимавам с HTML активно от около година и нещо! пожелавам ти успех :smt006

thefreak
07-26-2007, 22:17
Хах вярно.
То не само езици са уен-дизайн има отгоре на това.
С други думи госпожицата има представа само от HTML и явно си е помислила, че всичко на него се пише...

Inn4etO
08-03-2007, 09:33
Abe q nekoi malko po-prosti4ko da obqsni na edno typo momi4ence kato mene kak da si naprai sait ! 6oto ve4e mn sa iznervih ! imam saitove NAVSQKYDE ! Pravih si prez piczo(pone 10!),prez sait4e.bg (to4no 5 saita !),prez dir.bg , prez blog.bg , prez forumi.bg ............. i ot si4kite ni6t0 ne staa ! pls nekoi da mi obesni malky po-prosto 6oto sym ot sportnoto i ne sfa6tam kat trea ! :!:
PS.moe i da ne provera skoro tyka taka4e ako moe i na maila 6a sym vi mn blagodarna ! inn4et0o0.gmail.bg

_PuNk`PrInCeSs_
08-03-2007, 09:47
mne opredeleno....ima i javascript i flash i activeX...visual basic ama prosto obiknoveno xorata po4vat ot nai prostoto :wink:

Anf3tamin4o
08-03-2007, 10:01
mne opredeleno....ima i javascript i flash i activeX...visual basic ama prosto obiknoveno xorata po4vat ot nai prostoto :wink:
visual basic Tи ме застреля с този Висуал Басик за сайтове :?.Запомни че на това се пишат повечето вируси и за напреде да знаиш че той не се използва в сайтовете

08-03-2007, 10:02
mne opredeleno....ima i javascript i flash i activeX...visual basic ama prosto obiknoveno xorata po4vat ot nai prostoto :wink:

ei mn mn pls kaji mi nekyf prosti4yk na4in 4e naprao ve4e sa o6a6avih s teq saitove pyk mn iskam da si imam moi sait ! pls pone nqkyf syvet kak da go napraa ili ot kyde da go napraa ili ako vie imate saitove kajete nqkoi da vida kak ste gi napravili ! ](*,) [-o< :cry: :( :-#

Na^PoPa^RaSoTo
08-03-2007, 10:40
Изтегли си WEB PAGE MAKER.
Много шибаняци сега ще тръгнат да казват:
"С нея не можеш да направиш нищо" и т.н. , но той си иска обикновено сайтче!

inn4eto
08-03-2007, 10:47
mn thanks !!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

Anf3tamin4o
08-03-2007, 10:49
Не обиждай Тази програма е доста тъпа има къде къде по хубави като Macromedia ?