PDA

View Full Version : na more s menzis..



07-26-2007, 10:01
zdraveite zna4i sq naskoro shte tragvam za more no to4no togava se o4ertava da mi doide.. ta vaprosa mi e moje li primenro da polzvam prevrazki nlali bez krilca i da si vlizam vav vodata da vlezna za malko i da q smenqm pak ili ne znam.. za tamponi maiak mi ne e saglasna pak .... i sq ne znam kakfo da prvaq........ spored vas #-o #-o

07-26-2007, 10:03
aa zabraih sashto d apitam ima li nqakf na4in primenro da go zabavq s nqkolkko dena.. samo 4e bez nqkakvi akiva hap4et aot koito moje da mi stane neshto.............. za vitamin c za kakvo se polzvashe za da ti svarshi po barzo ili da zakasnqva...??????

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
07-26-2007, 10:03
Ох, и аз съм така! :smt120 Ужас!Незнам кво ще правя там...Много преебано! :smt012

07-26-2007, 10:35
spored men nai razumnoto re6enie si etamponi no.....6tom maikati ne e s1glasna ](*,) p1k tva s prevr1zkata edna fr go e probvala ama posle kato mi pokazva snimki o ujas to str6no mn si li4i 4e si s prevr1zka p1k i kato izleze6 ot vodata nekva uvisva i mn prozira prez mokriq bansi napravo izglejda ujasno :? az samata nikoga ne bix tr1gnala taka =; tei 4e nai dobre 6te e s tamponi em nqma da li4i p1k i 6te ti e po komfortno :wink:

SinisterDoll
07-26-2007, 10:37
moje li primenro da polzvam prevrazki nlali bez krilca i da si vlizam vav vodata da vlezna za malko i da q smenqm pak ili ne znam..

Е,и каква ще стане тази превръзка?Мисли малко..


za vitamin c za kakvo se polzvashe za da ti svarshi po barzo ili da zakasnqva...??????

Витамин Ц се пие като ти дойде,за да ти свърши по бързо,в някои теми беше писано и по колко да се пие,потърси малко.




za tamponi maiak mi ne e saglasna pak

Друг начин няма,говори с майка ти.Айде чао и приятно прекарване на морето.

tuka6na
07-26-2007, 10:38
е в тампоните е истината...
Как пък няма да сложиш превръзка и да влизаш във водата О_о..Няма вариант.Най-много да седиш на плажа с тия превръзки,ама пък не е сигурно 4е и там няма да стане гаф-с бански си все пак...

SinisterDoll
07-26-2007, 10:45
Няма да ти е комфортно с превръзка.
То се надува и си личи,грозно е.
Слагай тампон и да не ти пука.

07-26-2007, 10:49
бе и на мене трябваше да ми дойде за морето ,че колко приреснения хвърлих,пък то зе че не дойде.Незнам що сигурно от климата...та ако ти дойде най-добре тампони :roll:

07-26-2007, 11:18
Момичета, има разни хапчета, които се пият, за да ви дойде по бързо или да забави. Не съм пила, братовчедка ми пи миналата година и свършиха работа. Пият се по грефик, но не знам след колко време действат- тоест колко време преди да заминете се пият

07-26-2007, 11:26
da i na men taka ve4e vtora godina 6te mi idva za moreto mn gadno taka
kakto minalata godina taka i tazi 6te piq hap4eta 6tot dr variant nevijdam
ne iskam da hodq s tamponi za6toto v tiq jegi 6te mi e dosta diskomfortno pak i se pritesnqvam da ne mi propusne tampona

SinisterDoll
07-26-2007, 11:33
da i na men taka ve4e vtora godina 6te mi idva za moreto mn gadno taka
kakto minalata godina taka i tazi 6te piq hap4eta 6tot dr variant nevijdam
ne iskam da hodq s tamponi za6toto v tiq jegi 6te mi e dosta diskomfortno pak i se pritesnqvam da ne mi propusne tampona

Еих,дискомфортно при положение,че е вътре в теб и не се усеща?Не, не..а да ти пропусне?С тампон се стои по 2-3 часа,след това се сменя.

zapalkata
07-26-2007, 11:35
С превръзки няма да стане като влезеш в морето и ще попива вода... най-добре поговори с майка си за тампоните според мен няма основателна причина да не ти разреши да ги ползваш :-s пък в краен случай ако не даде, купуваш ги без тя да разбере и наплажа си с тях ;)

07-26-2007, 12:32
da i na men taka ve4e vtora godina 6te mi idva za moreto mn gadno taka
kakto minalata godina taka i tazi 6te piq hap4eta 6tot dr variant nevijdam
ne iskam da hodq s tamponi za6toto v tiq jegi 6te mi e dosta diskomfortno pak i se pritesnqvam da ne mi propusne tampona

Еих,дискомфортно при положение,че е вътре в теб и не се усеща?Не, не..а да ти пропусне?С тампон се стои по 2-3 часа,след това се сменя.
emi da ama e dosta neudobno v tiq jegi da se pe4e6 kogato si v cikyl i postoqnno da se oglejda6 da ne si se izcapala

07-26-2007, 14:24
С превръзки няма да стане като влезеш в морето и ще попива вода... най-добре поговори с майка си за тампоните според мен няма основателна причина да не ти разреши да ги ползваш :-s пък в краен случай ако не даде, купуваш ги без тя да разбере и наплажа си с тях ;)

saglasna ;)

tequila
07-26-2007, 15:25
о лелееееее :smt005 хапчетата са "Примолут Нор" ... Докато ги пиеш не ти идва ... попитайте аптекарките за приложението или напишете в търсачката "Примолут Нор" щото ми писна вече да пиша за тях :smt005

monka
07-26-2007, 15:34
s vitamiv c stava!Zimata vqh na po4ivka i iskah da hodq na basein, ama se o4ertava6e da mi idva.Pieh po edna tabletka vseki den (raztvorim vitamin c) ne pove4e!Zabavi mi go s okolo 8 dena.Naistina deistva

Naked in the wind
07-26-2007, 15:51
Има хапчета,които са специално за това-да отложат менструацията.Отиди в някоя аптека и питай.Щом са измислени за това,значи няма да ти стане нищо.Другият вариант е тампони.Не разбирам какво толкова ще стане? Майка ти какво иска? Да не се къпеш в морето ли? :smt017