PDA

View Full Version : Lubov li e ?



Marisssa
07-28-2007, 17:06
Zdraveite ne sum o4akvala nqkoga 4e 6te pi6a v nqkuakuv takuv sait no prosto ve4e ne znam kakvo da pravq ... 6 meseca xodih s edno mom4e... zapoznahme pokrai negov fr s kogoto xodeh sled vreme razbrah 4e vaprosnoto mom4e e nakralo priqtelq si da mi pi6e .. ne mi pisal toi za6toto togava si ima6e gaje .. po4nahme da se zasi4ame po kafetata vob6te i ne predpolagah 4e me haresva ili ne6to podobno nameri me po skype i po4nahme da si pi6eme neprekusnato .. Edin den pokani men i moite fr da ideme na kupon.. tam se celunahme za purvi put i taka zapo4na vsi4ko.. Sled tova na drugiq den mi pisa pak kakto vinagi toi purvi no se durje6e kato priqtel izlizahme i se durje6e pak samo kato priqtel .. Na sledvq6tiq kupon pak se celuvahme i az mu kazah 4e ne mi haresva durjanieto mu samo po kuponi da se celuvame a posle vse edno ni6to ot togava po4na da se durji po dobre...vinagi izlizahme s mnogo negovi priqteli i moi priqtelki bazikahme se be6e zabavno .. Sled nqkolko kupona spahme zaedno... Moite priqtelki nikoga ne sa go udobrqvali no az ne gi slu6ah misleh si 4e gre6ut.. sled vreme oba4e mi omruzna glupavoto mu detsko durjanie .. ve4no zaviseh ot trenirovkite mu.. ve4nite izmukvaniq ot vku6ti za da ida na poredniq kupon.. kogato sme s priqtelite mu se durje6e nadmenno i napulno razli4no otkolkoto kato sme sami... ve4er mi zvane6e i si govorehme do sred no6t...pi6ehme si .. vinagi toi purvi me turse6e.. No nakraq se izmorih ot tezi ne6ta i slojih kraq pove4e ne mu otogvorih na obajdaniqta ili v skype mahnah si i negovata snimka ot profila.. izvednuj po4nah da mislq neprekusnato za nego i sega 2 meseca sled kato ve4e ne sme zaedno toi ima nova priqtelka i az imam nov priqtel ne spiram da se oglejdam i da mislq samo za nego.. prez tova vreme razbrah za negovi luji kak se e celuval s biv6eto si gaje na edin kupon .. i kak bil s mene samo zaradi sexa uj spored priqtelite mu.. nz kakvo da mislq spored men ne e bilo taka.. vob6te ima li smisul da se zatormozqvam da mislq o6te za nego ??? :(((((

GaNgStAz
07-28-2007, 17:16
недей да мислиш за него.. все пак си имаш ноф фр. , пък и ти самата каза, че те изморявал.. пък и тея лъжи за които си разбрала [-X по дууре си гледай новия фр и загърби миналия.. може и да ти е трудно, но.. така мисля, че е най дууре.

lovergirl_93
07-28-2007, 17:49
Da ti kaja ne6to....... i az bqh taka,
ne spirah da mislq za edin idiot, koito dosta mi namursi jivota, no kogato me hvani nostalgiq ili puk pak go haresvam togava otivam pri nego ! daje ako sme skarane ili ne6to drugo , probvam naprimer 4as da sum s nego, ko 6te daje da vurvim po centura ili kvoto da e...... hubavoto na tova ako go naprai6 e ...4e na drugiq den go zabravq6 ! 6tou ti se iska mn da budi6 s toq, i izvednuj kato si , po4va6 da misle6 4e ne be6e ko znai ko i t.n. i na drugiq den ei tui ne ti i interesen ve4e. pone taka e pri men. probvai, moje da pomogne. uspeh :wink:

07-28-2007, 17:56
mersi mislq 4e tova 6te pomogne =D>

`Just_Love`U
07-28-2007, 18:07
Не си затормозявай живота в мислене за някой, който и да не ти се иска да повярваш е бил с теб само заради едно нещо.Какво е тва отношение - с нея съм ама само по купоните...За*би го, момчета под път и над път,не те заслужава.