PDA

View Full Version : сами на маса



Presley
07-28-2007, 17:40
Оня ден в тролея се эаслушах в раэговора на две момичета /15-16 годишни/.Та те раэговаряха эатова,че някаква тяхна приятелка я видяли сама на маса в кафе,пиейки кола.Въпросните две момичета бяха ужасно въэмотени и едната попита другата `Леле ти би ли седнала сама в кафе???`А приятелката и и отговори ,нещо от типа на `Аэ не мога сама да ходя по улицата ,ти пък как така ще се иэлагам!`.Вие какво мислите по въпроса?Бихте ли го направили или и вие следвате логиката на момичетата ,че това е `иэлагация`.Просто ми стана интересно ,а и така и така сега трябва да наваксваме с темите :-D !Пък,ако не я тачите- ключе :-D

HopeLesss
07-28-2007, 17:41
Не само че бих, но съм го и правила ;) Не виждам нищо странно :wink:

Presley
07-28-2007, 17:43
Не само че бих, но съм го и правила ;) Не виждам нищо странно :wink:
Аэ също не виждам

quench
07-28-2007, 17:47
само не бих пил сам повече от 5 бири, става твърде пропаднало, дори за мен... :(

Seducti0n
07-28-2007, 17:50
Никол,нали за това си ми законна жена,за да си вечно с мене-зиме,лете,в студ и жега. :smt005 Ако ти не си с мен,аз не мога да си подам носа навън.Хахаха, сега сериозно.Не виждам нищо лошо,но с приятели е по-весело.... :lol:

Presley
07-28-2007, 17:53
Никол,нали за това си ми законна жета,за да си вечно с мене-зиме,лете,в студ и жега. :smt005 Ако ти не си с мен,аз не мога да си подам носа навън
Същото важи и эа мене,бухто :-D :-D :-D

Disrespect
07-28-2007, 17:54
ми мога да кажа че тези две момичета са тъпи путки :) или поне тази дето го е казала...не знам за другата но сигурно и тя е такава

кво е лошото да седнеш сам в кафе? попринцип не ходя по кафета ама няма нищо лошо мисля..

Presley
07-28-2007, 17:56
"бухто" :lol:

хахахах

бтв според подписа ти- 4 дни до морето.. а аз след половин час тръгвам 8) :twisted: :smt019 :smt019 :smt019 :smt019
Ех эавиждам ти благородно :evil:

:-D Эа къде?

Disrespect
07-28-2007, 17:59
:smt006

Presley
07-28-2007, 18:00
Ей,стига флудихте! :smt040

П.П: Приятно прекарване :-D

DjBaloon
07-28-2007, 18:04
O sluchvalo mi se e... ne vednuj :wink:

white_chik
07-28-2007, 18:05
Виж в кафе може би не бих седнала,но ми се е случвало,като ми е кофти да седна на някоя пейка в Борисовата,а по улиците доста често се движа сама и определено не мисля,че тва е "излагация"

Blacklisted
07-28-2007, 18:05
Нищо лошо, аз много обичам да съм сам :) дали ще е в кафе(бе обичам попринцип) или ще се разхождам, пейка... ако ми стане тъпо винаги мога да се запозная с другарчетата у центро... ;)

quench
07-28-2007, 18:06
"здрасти, наздраве, аз съм Чучку" :D

Blacklisted
07-28-2007, 18:09
"Здрасти баце, аз съ Момчи" :lol:

Sam90
07-28-2007, 18:11
"Аз пъ съм вашта леля :lol: " тц тц ... и кво ако си сам на маса, си урод :D Заклевам се - никога повече няма да седна сам на маса, щом проспериралите 15-годишни девойки ще ме помислят за жалък :smt006

Presley
07-28-2007, 18:12
"Аз пъ съм вашта леля :lol: " тц тц ... и кво ако си сам на маса, си урод :D Заклевам се - никога повече няма да седна сам на маса, щом проспериралите 15-годишни девойки ще ме помислят за жалък :smt006
Мъдро :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Blacklisted
07-28-2007, 18:15
Аз пък не само ще седна, а като видя, че минават ще им покажа с ръка в околовръст, един
голям и
дълъг, прав и щръкнал много, много тлъст- :smt097

Decu
07-28-2007, 18:18
Аз пък не само ще седна, а като видя, че минават ще им покажа с ръка в околовръст, един
голям и
дълъг, прав и щръкнал много, много тлъст- :smt097

Ахахах :smt005 :smt005 :-D :-D :-D

По темата-Сигурно бих го направила...Колкото да пийна нещо.

nellllly
07-28-2007, 18:21
в случая показваш два..

що не, особенно ако съм с интересно четиво, ма съм от малък град и почти сички се познаваме, все някой, който минава, ще седне да го черпя...

Shadow_Walker
07-28-2007, 18:24
Оня ден в тролея се эаслушах в раэговора на две момичета /15-16 годишни/.Та те раэговаряха эатова,че някаква тяхна приятелка я видяли сама на маса в кафе,пиейки кола.Въпросните две момичета бяха ужасно въэмотени и едната попита другата `Леле ти би ли седнала сама в кафе???`А приятелката и и отговори ,нещо от типа на `Аэ не мога сама да ходя по улицата ,ти пък как така ще се иэлагам!`.Вие какво мислите по въпроса?Бихте ли го направили или и вие следвате логиката на момичетата ,че това е `иэлагация`.Просто ми стана интересно ,а и така и така сега трябва да наваксваме с темите :-D !Пък,ако не я тачите- ключе :-D Поведението на тези две момичета е в стил - аз съм супер яка, света е мой :lol:
Не разбирам какво му е странното да седнеш сам да пиеш кола на заведение.И на мен ми се е случвало да седна сам на маса (ама тогава ако не се лъжа пих фанта :lol: ).

koalka
07-28-2007, 18:36
Не е излагация, но и аз като тях ми е някакво скучно да ходя сама по улицата, да седна сама в кафе.Просто ми е тъпо да гледам хората, в една точка и да не кажа нито дума, не съм свикнала.Човек сам си преценява, но чак да се възмущавам...

pathetic
07-28-2007, 18:39
Аз в кафета и с хора не ходя.

Но сама обожавам да излизам.
Няма нищо по-приятно.
Хващаш книжката,плеъра,биричката
и цигарката
и сам си волно добре.

А дори и тези неща горе не са
необходими,но ако има пари-има ги и тях.
Ако няма пари..имам себе си.
Стига ми.
Аз съм така прекрасна личност.
Връхлитат ме
приятности отвсякъде.

..

пък и винаги можеш да се
запознаеш с някого на улицата.
да речем.
И стига да ги подбираш мънинко-все
ще откриеш някоя интересна личност.
ЛИЧНОСТ,да.

:)

Octofunk
07-28-2007, 18:50
В кафе досега сам не съм бил, просто защото не съм им особено чест посетител, но да се разхождам сам или пък да седна сам на пейка са редовни мои практики и не виждам нищо лошо. 8)

Shadow_Walker
07-28-2007, 18:59
Аз в кафета и с хора не ходя.

Но сама обожавам да излизам.
Няма нищо по-приятно.
Хващаш книжката,плеъра,биричката
и цигарката
и сам си волно добре.


:)
Разходките сам много ме кефят и на мен ми помагат да си реша проблемите и да открия себе си :-D

AliceSw
07-28-2007, 20:12
някакси ми е странно да седна сама в кафе, ако съм сама се разхождам, ей така просто си ходя безцелно и си блея, понякога имам такива периоди - предпочитам собствената си компания и мислите си пред това да съм с други хора тогава се мотая из квартала...иначе ми се е случвало да сядам сама в кафе 1 на обяд и да пия бира, просто една приятелка си беше изпуснала автобуса :::

midnight...
07-28-2007, 20:20
в кафе сама не съм сядала, но в градската в плд си сядам сама на някоя пейка с книжка преди даскало ако съм втора смяна, все пак не смятам че съм лоша компания за себе си че да си нямам уважението да остана на саме с мислите си

Iviqna
07-28-2007, 20:22
не ми се е случвало,не бих го е направила,ама чак да ми се стори толкова просташко колкото на тия двечките..не мисля!!!
ама иначе да се разхождам самичка... мн пъти ми е е случвало.. просто излизам по-рано за срещата и насам натам.. и така :ю :D

pathetic
07-28-2007, 20:23
Аз в кафета и с хора не ходя.

Но сама обожавам да излизам.
Няма нищо по-приятно.
Хващаш книжката,плеъра,биричката
и цигарката
и сам си волно добре.


:)
Разходките сам много ме кефят и на мен ми помагат да си реша проблемите и да открия себе си :-D

Нищо не откриваш всъщност.
Няма какво да откриеш,зная.

:)

същите неща,същите улици,същите
бездарни хора,същите
мъртвородени бебета,същите им лигави претенциозни писъци,същите
оръфани клошари,същите смрадливи болни псета,същите
пречупени цветя.
Същите бездуховни празни сенки,родени от
същото онова увехтяло слънце.
И същите думи,същите разговори.
Същите слова и безсмислени приказки и поучения.
Същите автобуси,къщи и блокове.
Същите огромни гнусни реклами,същите
величествено пошли магазини.
Същите.
Като никога досега.

А някъде далеч е съществувала
подобна реалност.
Малко по-хубава,чиста
и неопетнена от днес.
и от утре.
и от шибаните цици
на Преслава,които се лашкат
по билбордовете
и скриват малкото късче
овъглено небе.

..

Shadow_Walker
07-28-2007, 20:33
Аз в кафета и с хора не ходя.

Но сама обожавам да излизам.
Няма нищо по-приятно.
Хващаш книжката,плеъра,биричката
и цигарката
и сам си волно добре.


:)
Разходките сам много ме кефят и на мен ми помагат да си реша проблемите и да открия себе си :-D

Нищо не откриваш всъщност.
Няма какво да откриеш,зная.

:)

Не ме познаваш, че да кажеш.То аз не се познавам камоли ти мен :wink:

pathetic
07-28-2007, 20:34
Не ме познаваш, че да кажеш.То аз не се познавам камоли ти мен :wink:

пак пропусна съществената част от поста ми.
как успяваш?

AliceSw
07-28-2007, 20:48
патетик

това Спенс ли е или си внушавам?!?

pathetic
07-28-2007, 20:51
патетик

това Спенс ли е или си внушавам?!?

Е,не знаех че копирам спенс.

готино,
но продължавам да се съмнявам.

Жалко,че не правите разлика
между рап-гейщина и мен.

Ама..сефте.

IKisseDAGirL
07-28-2007, 21:01
Не бих го направила. Просто ще ми е глупаво. Щом няма да има с кого да си говоря, за какво да сядам на кафе, бих могла да правя същото и в нас. :roll:

Valar
07-28-2007, 21:03
Патетик Не се ли намери някой да те изчука тебе!? :roll:
По темата на всеки се е случвало да е сам еди къде си...
Тези са били някфи тъпи кокони .

AliceSw
07-28-2007, 21:04
нямах това предвид, уотевър

и все пак имаше една песен ...и все същите хора, все същите улици, все същите дупки по улиците, все същите дупки в джобовете... нещо такова

InitialD
07-28-2007, 21:06
Няма нищо странно нито тъпо в това да седнеш сам в кафе или бар..правил съм го няколко пъти и обикновено си чета нещо и си релаксирам..най-вече в късния следобед.

Тия двете от тролея явно имат недостиг на сиво вещество..но такива са повечето хора в наши дни! :smt011

pathetic
07-28-2007, 21:09
Патетик Не се ли намери някой да те изчука тебе!? :roll:
По темата на всеки се е случвало да е сам еди къде си...
Тези са били някфи тъпи кокони .

all along the watchtower..

Абе,ти къде се буташ.

Знам,че ме искаш,ама..

Алис,вероятно е да се съчетаят
думи като тези.
Не му придавай значение,а?

Briseis
07-28-2007, 21:31
Ъ не съм била сама на кафе, но съм чакала повече от час...Забавно, но пък той беше хубав...Ех, времена...
Сега понякога вечер си развявам сама гъза по центъра. Преди следобед излизах да чета, обаче сега съм на работа и чета там...
Няма нищо по-прекрасно от това да излезеш със себе си. Да си стоиш, да не си мислиш за нищо, да мълчиш...
Ех...Утре ще изляза сама :-) .

pathetic
07-28-2007, 21:38
Ъ не съм била сама на кафе, но съм чакала повече от час... .

В такъв случай СИ била сама на кафе.
Чакането е просто дума,с която оправдаваме глупостта,невротичността и нелепието си.

LunaTriCk
07-28-2007, 22:20
точно сам да съм бил не може да се каже, щот познавах пресонала, но на масата си бях сам де. с вестничето, правя преглед на печата набързо, само заглавията, някой бърз разговор от реплика две със сервитьорката и това е. иначе, да седна и да гледам птичките навън ми се вижда скучно.


Чакането е просто дума,с която оправдаваме глупостта,невротичността и нелепието си.
в стремежа си да бъдеш оригинална, стана нелепа :roll:
Чакането е нещо, с което оправдаваме доверието и уважението си към някой.

pathetic
07-28-2007, 22:21
Чакането е нещо, с което оправдаваме доверието и уважението си към някой.

напротив.
Просто ти все още вярваш,че има такова като Чакане.

А не е така.

пък аз вечно съм нелепа.
За вас.
Здравеей.

Juicy_Lucy
07-29-2007, 00:57
че какво..??естествено ,че бих седнала сама на кафе..дори преди 2 дни ми се случи-изпуснах си автобуса от София и трябваше да чакам 2 часа следващия и си седнах на кафенце на гарата,пих си количка,четох си Ървин Уелш и времето мина невероятно бързо между другото.
Не виждам нищо странно в това да излезеш сам като ти се излиза и нямаш с кой..разкарваш се малко..може пък да срещнеш някой познат и да останеш с него..хаха аз 1 ден така-излизам уж за 20 минути да се разкарам,че ми доскуча в нас и срещнах разни приятели и стоях с тях 2-3 часа ,после си тръгвам аз и срещнах други хора и така..излязох на обед и се прибрах към 8 .

LunaTriCk
07-29-2007, 06:35
Чакането е нещо, с което оправдаваме доверието и уважението си към някой.

напротив.
Просто ти все още вярваш,че има такова като Чакане.

А не е така.

пък аз вечно съм нелепа.
За вас.
Здравеей.

не знам в кой свят живееш ама сигурно е забавно там :smt006

zloto
07-29-2007, 07:45
И какво му е странното човек да седне сам в кафе не разбрах? Аз в кафета не ходя често, но много пъти ми се е случвало да се размотавам с часове по улиците или да седя на някоя пейка сама...

ScionOfStorm
07-29-2007, 07:46
O.O o.O
Епа що да не си седна сам в кафе примерно, кой ми пречи о.О

Blacklisted
07-29-2007, 07:46
O.O o.O
Епа що да не си седна сам в кафе примерно, кой ми пречи о.О

Cuz it's outrageous :lol:

Disrespect
07-29-2007, 07:52
ми да...някой* може да те види че си сам...и ще ти се смее...







*тъпа путка

FelisDirus
07-29-2007, 10:25
Не само че бих, но съм го и правила ;) Не виждам нищо странно :wink:

Мдааа. И аз така. Случвало се е приятелка да каже да я чакам в някое кафе. Аз послушно си сядам, поръчвам си и не бърка особено.

Веднъж миналото лято (работех на морето) се бях разбесняла на момичето, с което живеех. И си хванах пътя и тргъгнах без цел и посока. Чух от едно плажно капанче rainbow - can't let you go и понеже бях зажадняла за моята си музика, седнах сама, поръчах си алкохол. Впоследствие след 1 час вече с бармана се бяхме отрязали и си говорехме за нещата от живота. :lol:

Mimka_sweet
07-29-2007, 11:27
Ако съм решила да цикля си го правя у нас :-D
А иначе ако съм сама и вече избочвам,излизам си шлая се,обикалям по магазините :roll:

sexa_na_kompleksa
07-29-2007, 12:50
Не само че бих, но съм го и правила ;) Не виждам нищо странно :wink:

:smt023

Master_88
07-29-2007, 13:30
В кафе едва ли бих седнал сам,но в някоя градина или парк може

pathetic
07-29-2007, 14:48
сигурно е забавно там

поне е приятно .

KiLLeR_InSTiNkT
07-29-2007, 16:13
Когато ми е кеф го правя, не ми дреме, че съм сама. Понякога се случва и да чакам някой, който ще закъснее.

ЕPu
07-29-2007, 17:58
Правила съм го, няма нищо странно/страшно/ненормално в това.

Backfire
07-29-2007, 23:04
:smt091

petel
07-30-2007, 00:28
Колко пъти съм си писал така домашните

pathetic
07-30-2007, 12:20
А защо точно ги е срам тия "кифли"
да седнат сами където и да било ли?

ще ви кажа.
Те излизат вън с единствената цел да се покажат.
А така няма пред кого.
И ако случайно мине някой техен познат(от същия вид) ще им се смее,
че са без "компанията".

И въобще е готино да си с хора,да клюкариш и така нататък.

А хората,които излизат сами се смятат за особняци.
Каква е причината да ни наричат така не зная.
Вероятно завиждат да речем.
Обаче знам,че тези,които излизат сами-не ги е страх да останат насаме с мислите си.

Останалите се боят.Те просто нямат за какво да общуват със себе си.
Бездуховност иначе казано.


абе простотии общо взето.

:roll:

Manenkoto
07-30-2007, 13:34
Не само че бих, но съм го и правила ;) Не виждам нищо странно :wink:
Аэ също не виждам

Дам и аз така и кво от тва че си самичка нема никво значение мое да си е чакало момеот некой :roll:

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-30-2007, 13:41
не съм го правила.. лично и не бих :) но не ми е странно .... а и нищо такова не бих казала ако видя такова момиче камо ли приятелка!!

In4iTu_
07-30-2007, 15:49
Не бих отишла на кафе сама не защото ще е "излагация", а просто защото ще ми е скучно. По принцип ходя по кафета, за да съм с приятелите си, да се забавлявам. Иначе мога да си налея една чаша кафе и да си седна в нас самичка да си го пия, както и понякога правя

Presley
07-30-2007, 16:03
А защо точно ги е срам тия "кифли"
да седнат сами където и да било ли?

ще ви кажа.
Те излизат вън с единствената цел да се покажат.
А така няма пред кого.
И ако случайно мине някой техен познат(от същия вид) ще им се смее,
че са без "компанията".

И въобще е готино да си с хора,да клюкариш и така нататък.

Обаче знам,че тези,които излизат сами-не ги е страх да останат насаме с мислите си.

Останалите се боят.Те просто нямат за какво да общуват със себе си.
Бездуховност иначе казано.
:roll:
Много точно каэано!

Juicy_Lucy
07-30-2007, 16:48
А защо точно ги е срам тия "кифли"
да седнат сами където и да било ли?

ще ви кажа.
Те излизат вън с единствената цел да се покажат.
А така няма пред кого.
И ако случайно мине някой техен познат(от същия вид) ще им се смее,
че са без "компанията".

И въобще е готино да си с хора,да клюкариш и така нататък.

Обаче знам,че тези,които излизат сами-не ги е страх да останат насаме с мислите си.

Останалите се боят.Те просто нямат за какво да общуват със себе си.
Бездуховност иначе казано.
:roll:
Много точно каэано!

:roll: това,че на някой не му се излиза сам,не значи,че е бездуховен ебати..може просто да му е скучно да си излезе сам,аз не виждам нищо лошо в това.

RoyTheReaper
07-30-2007, 17:08
Със сигурност не бих го направил.

Колкото до оставането сам с мислите - предпочитам да се разходя в парка или да ида някаде надалеч с колелото. Но сядането сам в заведение не ме влече с нищо.

ТаНцУвАй '' S '' МеН
07-30-2007, 20:00
Аз никога не съм била сама в кафе/дано и не бъда/ :P. Не, че е толкова странно, но по принцип обичам да общувам и предпочитам копанията на някой приятел. Но се придържам и към фразата "По-добре да си гладен отколкото да ядеш какво да е и по-добре да си сам отколкото с кого да е"

Boot
07-30-2007, 20:05
А защо точно ги е срам тия "кифли"
да седнат сами където и да било ли?

ще ви кажа.
Те излизат вън с единствената цел да се покажат.
А така няма пред кого.
И ако случайно мине някой техен познат(от същия вид) ще им се смее,
че са без "компанията".

И въобще е готино да си с хора,да клюкариш и така нататък.

Обаче знам,че тези,които излизат сами-не ги е страх да останат насаме с мислите си.

Останалите се боят.Те просто нямат за какво да общуват със себе си.
Бездуховност иначе казано.
:roll:
Много точно каэано!

:roll: това,че на някой не му се излиза сам,не значи,че е бездуховен ебати..може просто да му е скучно да си излезе сам,аз не виждам нищо лошо в това.

На някой ъм... духовен човек не би му било скучно сам. Толкоз.

COLT
07-30-2007, 20:55
случвало ми се е да седна некъде сам и да изпия една бира.

LetiCherry
07-31-2007, 09:15
Ми слу4вало ми се е и изобщо не смятам, 4е е излагация. Има моменти в които сами4ка си се 4увствам най-добре и не ми трябват други хора. Ствало е така например след изпит - у4а във Виена - сядам си в любимото кафе, поръ4вам си горещ шоколад и се насляждам на това, 4е вси4ко е свършило и 4е ще си пътувам към БГ и е адски отпускащо. Мисля си какво ще правим и къде ще ходим с гаджето като се прибера :D Естествено забавно е и с приятели на кафе :)

Novkov
07-31-2007, 11:03
И? Разни хора разни идеали... на едни им се струва странно за други е напълно нормално... тъпо е да съдиш човек затова, че сам е отишъл на кафе.

Spork
07-31-2007, 11:24
о май гошооо... :shock: от кога пък стана срамно да си седиш сам ...където и да било.... :shock: :shock: някой ше ги изде ли?кфо ли? :shock: ..... ае зле момиченца....

по темата:мда....излизала съм сама....и пак ше си излизам.... кфо лошо има?Като ми е няк'во бъгаво.....така е най-хуу...-излизаш си и....кеф ти майка...никой не те занимава.... :mrgreen:

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-31-2007, 11:38
Естествено,че бих ..

alkobalko
07-31-2007, 12:04
В това, че е седяла сама няма нищо лошо. Не виждам нищо срамно, аз също съм сядала сама да изпия едно кафе.