PDA

View Full Version : Skarahme se s priqtelka



H8_mE
07-28-2007, 18:02
Molq da iztriete temata! [-o<

H8_mE
07-28-2007, 18:22
Opa mai na vsi4ki ima se vijda dulgi4ko :? !aMI dosta e oburkano ne moga da go kaja s dve dumi!I az ne znam daje za kakvo stava vupros,prosto otno6eniqta ni se razvaliha izvednuj i to bez pri4ina... sigurna sum ,4e i tq iska da e kakto predi ,no ne znam kak 6te stane kato predava fasoni!Nz .. ](*,)

Sk8er_fREak+
07-28-2007, 18:43
Аз го прочетох. Ами не знам какво точно да ти кажа. И аз имам подобен проблем, само че тази, която се прави на "недостъпна" съм аз. Не в момента, но често го правя. Смятам, че тя не иска да те нарани. Може би просто без да се усетиш, ти си я наранила по някакъв начин. Перманентно не си я изслушвала или не си й обръщала внимание. Тъй като най-вероятно ще оспориш това мнение, спри се за секунда и помисли внимателно. Защото като нищо може да си го направила без да се усетиш. И моята най-добра приятелка го прави - понякога дотолкова се залисва в разговора с останалите, че ме забравя. Не нарочно, просто се случва. Оттам аз се нацупвам, че не дава пет пари за мене, че никога не й е пукало, да ме остави на мира и прочие... Нещата се влошиха повече, когато тя си хвана гадже - опитваше се да балансира между мене и него, но колкото и време да прекарваше с мене, аз все се оплаквах, че не и дреме за мен. Нищо, че 90% от времето тя беше с мен, а 10% с него. На мен все не ми стигаше. Така че напълно разбирам твоята приятелка - сигурно се чувства пренебрегната и иска да ти покаже, че с нещо си я наранила. Вярвам, че не си го направила нарочно, но в такива моменти, на нас - обидените не ни пука много-много нарочно ли е или не. Сега, аз не съм се цупила чак 5 месеца и смятам, че нейното е малко прекалено, но моят съвет е един ден да я накараш да се срещнете (очи в очи. Никви скайпове, телефони или посредници... Само влошават нещата), да й дадеш ясно да разбере, че искаш веднъж завинаги да те изслуша, а оттам нататък да прави каквото иска. Накарай я да кротне, и когато видиш,че е в състояние да те слуша без да те прекъсва започни - кажи й всичко, което каза на нас. Че за първи път имаш човек до себе си като нея, че не искаш да го губиш, че е станало недоразумение и не искаш да си разваляте отношенията за глупости. Накратко това е фундаменталното. Останалото, което имаш да й казваш, ще го прецениш на място. Трябва да кажеш, всичко, ама всичко, което чувстваш, че тя трябва да чуе. И поискай да ти обясни причината, поради която ти е нацупена. (споко, тва е често срещано. И аз много пъти нарочно не казвам на мойта бестка що се цупя... Късам й нервичките, обаче пък си изнудвам по тоя начин да ми покаже, че я е грижа).
Мисля, че нещата ще се оправят. Ако има още нещо, казвай. Успех,стискам палци!

H8_mE
07-28-2007, 19:00
:smt017

H8_mE
07-29-2007, 10:09
Blagodarq vi za pomo6tta! :smt041 4uvstvam se mnogo po-dobre ! :smt005

miki4kata_
07-29-2007, 12:33
Blagodarq vi za pomo6tta! :smt041 4uvstvam se mnogo po-dobre ! :smt005
za6to? :smt005