PDA

View Full Version : neznam ko da pravya ........



07-28-2007, 20:35
zdr imam problem,dano da uspeete da mi dadene nyakaklv savet.Az slm na 19 godini ot 2 godini i ne6to imam seriozna vrlzka ,no na6te sa protiv tazi vrlzka po obyasnimi pri4ini ednata e 4e sme bratov4edi (3-TI) a drugata 4e mislyat 4e i toy kato ba6tasi 6te stane piyanica.Ni e sme se opitvali da se razdelim no nestava nemoga bez nego kakto i toy bez mene . No az mng go obi4am i mislya 4e na 19 godini vse pak moga da re6avam sama ve4e dori ne moga da izlizam ne me puskant nikade,poneje mislyat 4e 6te se vidya s nego ,znam 4e i te ne mi mislyat zloto no mng mi se mesyat v otno6eniyata s nego predi gonina iskah eda se premestya pri nego da jiveya no se otkazah , a sega toy iska da zajiveem zaedno bez nyakoy da pre4i na otno6eniyata ni .Az iskam da sme zaedno ,no dali tova e re6enie ima6e edna tema struvali si da zabremeneya za da slm s 4oveka kogoto obi4am,ne az ne iskam tova no dali si stuva da zareja semeystvoto si za da slm s nego .Znam ,4e ako napravya ne6to takova na6te nyama da mi progovoryat,a kolkoto i da mi e bolno i na6te po mejdu si ne se razbirat dobre i neznam dali si tlrsya izhod da se otlrva ot tehnite skandali neznam oblrkana slm , kakvo da pravya,vie kakvo bihte napravili na moe myasto ? :smt010 :smt010 :smt010

petel
07-28-2007, 20:40
http://www.randymays.com/SW162504.jpg

MidnightScream
07-28-2007, 20:42
ami ti sama kazvash che veche si golqma spored men e nedopustimo momiche na 19 godini da ne go puskat da izleze. vashte iskat ili ne iskat shte ti progovorqt vse nqkoga te te obichat nezavisimo kakvo a i si im dete nqma da te izostavqt. idi da jiveesh pri priqtelq si. i ostavi vsichko nazad, vqrno che roditelite ti sa napravili vsichko za teb, no da ti otnemat lubovta.. mislq che shte mojesh da go prevuzmognesh budete shtastlivi :) USPEH

07-28-2007, 20:42
kakvo iska6 da kaje6da se grlmna li ?

sec
07-28-2007, 20:55
kakvo iska6 da kaje6da se grlmna li ?

не,да обереш банка.

07-28-2007, 20:58
kakvo iska6 da kaje6da se grlmna li ?

не,да обереш банка.



mnogo sme6no abe hora kakmoje da ste takiva az vi iskam slvet, a vie neznam nyamam dumi

petel
07-28-2007, 21:08
kakvo iska6 da kaje6da se grlmna li ?

Да. Но вземи пистолет под наем, щото иначе ще е хабене на излишни пари, сещаш се после няма да може да го ползваш

07-28-2007, 22:06
abe hora za6to ste takiva ako na nyakoy ne mu e interesna temata da ne pi6e izob6to,po taklv na4in kompleksi li si izbivate :smt019 :smt013 :smt019 :smt013 :smt019 :smt013 :smt019 :smt013 :smt019 :smt019 :smt013 :smt019 :smt013 :smt019 :smt019

muhlqsal_4orap
07-28-2007, 22:45
kakvo iska6 da kaje6da se grlmna li ?

не,да обереш банка.



mnogo sme6no abe hora kakmoje da ste takiva az vi iskam slvet, a vie neznam nyamam dumi
Верно нямаш думи, аз не видях една правилно написана...
*въздиша*
Аман от идиоти.

`Just_Love`U
07-28-2007, 23:36
Наистина вече си достатъчно голяма за да взимаш сама решения и да излизаш когато и където поискаш без вашите да ти се бъркат.Но в случая както казваш ти го правят само за да те отделят от приятеля ти.Вярно братовчеди сте, но все пак можеше да бъдете и 1-ви и 2-ри братовчеди.Винаги има и по лош вариант :) На тях им е гадно но с времето не че ще одобрят или ще се съгласят на връзката ви ами просто ще свикнат.
Според мен е по добре да не избързвате и да не се местиш при него защото все пак любовта е до време (не казвам че ще си омръзнете или пък че задължително все някога ще се разделите ) но всичко се случва - трябва да помислиш и за този вариант.Сега се обичате да ( дано и занапред да е така) но ако един ден си омръзнете или просто нещата не вървят,какво правиш ти????Оставаш без родители защото както каза ти може и да не ти проговорят.оставаш без дом,пари и т.н
незнам помисли добре,ако си сигурна в него давай но все пак знай че рискуваш много.Или вашите или той :-k

zai4o
07-29-2007, 09:11
Spored men ako sedne6 da pogovori6 mnogo seriozno s va6ite 6e ti e ot polza! 6te im obqsni6 kak to4no sedqt ne6tata i ve4e ako ne se suglasqt im postavq6 uslovie: ili ti pozvolqvat da se vijdate ili prosto 6te izbqga6 i pove4e nqma da te vidqt, mislq 4e tva trqbva da pomogne! Pojelavam ti uspeh i dano si4ko se podredi kakto trqbva :wink: [-o<

kobrichka
07-29-2007, 10:26
Според мен си достотъчно голяма сама да решаваш с кои да излизаш и с кои не.А това че вашите няма да ти проговорят ако продалжиш да излизаш с него са пълни глупости.Все пак това са ти родители и те те обичат.А това за бебето ще е най-голямата ти грешка,едно бебе е голяма отговорност не пропиляваи живота си.Излизаи си с това момче,вашите ще се примирят.Все пак по-добре ли ще е ако излизаш с някои престърник.Родителите ти не трябва да съдят момчето по това какъв е баща му,това е глупаво [-X

sexa_na_kompleksa
07-29-2007, 10:43
Най-напред поговори с родителите ти.
А и ти като си на 19,защо още живееш с тях ? Защо не си намериш работа и не си наемеш една квартира ? Ще бъдеш самостоятелна и никой няма да ти казва какво да правиш,с кой да излизаш и т.н. Недей да избързваш като отиваш да живееш у приятелят ти.Още сте млади,имате какво да видите още от живота.Пък за бебе вече да не говориме.Така като гледам ти себе си не можеш да издържаш,пък за бебе какво остава ?
Но пък от друга страна той ти е братовчед.Не е правилно да имате връзка.Но това си е само ваше решение.
Успех,каквото и да решиш !

nIkOl4OoO
07-29-2007, 18:02
em nz... :-k no az mislq 4e sled kato si na 19 moje6 da re6ava6 sama kvo i kak da pravi6...a dokolkoto do tva 4e va6te ne odobrqvat vruzkata vi e suvsem normalno s ogled 4e ste bratov4edi i 4e ba6ta mu e piqnica...vse pak te ne ti mislqt zloto...no ako naistina se obi4ate...nz pogovori s va6te i im kaji kak to4no stoqt ne6tata

young_rich_famous
07-29-2007, 18:08
bum, bing, bong ... дулото у тик'вата и проблемите са ДЪН !!! :smt005 #-o

DjBaloon
07-29-2007, 18:16
zdr imam problem,dano da uspeete da mi dadene nyakaklv savet.Az slm na 19 godini ot 2 godini i ne6to imam seriozna vrlzka ,no na6te sa protiv tazi vrlzka po obyasnimi pri4ini ednata e 4e sme bratov4edi (3-TI) a drugata 4e mislyat 4e i toy kato ba6tasi 6te stane piyanica.Ni e sme se opitvali da se razdelim no nestava nemoga bez nego kakto i toy bez mene . No az mng go obi4am i mislya 4e na 19 godini vse pak moga da re6avam sama ve4e dori ne moga da izlizam ne me puskant nikade,poneje mislyat 4e 6te se vidya s nego ,znam 4e i te ne mi mislyat zloto no mng mi se mesyat v otno6eniyata s nego predi gonina iskah eda se premestya pri nego da jiveya no se otkazah , a sega toy iska da zajiveem zaedno bez nyakoy da pre4i na otno6eniyata ni .Az iskam da sme zaedno ,no dali tova e re6enie ima6e edna tema struvali si da zabremeneya za da slm s 4oveka kogoto obi4am,ne az ne iskam tova no dali si stuva da zareja semeystvoto si za da slm s nego .Znam ,4e ako napravya ne6to takova na6te nyama da mi progovoryat,a kolkoto i da mi e bolno i na6te po mejdu si ne se razbirat dobre i neznam dali si tlrsya izhod da se otlrva ot tehnite skandali neznam oblrkana slm , kakvo da pravya,vie kakvo bihte napravili na moe myasto ? :smt010 :smt010 :smt010
Sama go kaza.. dostatachno si golqma, za da slushash vashte kakvo ti kazvat za intimnite partniori... tova che ne puskat navun mi zvuchi mnogo detsko.. :shock: ,ili pogovori s tqh i im obqsni che si golqm chovek i mojesh sam da izbirash kakvo haresvash i kakvo ne i dori da greshish ti iksash da si izjiveesh svoito! Kakto te sa izjiveli svoite greshki i pobedi ti trqbva da go napravish sushtoto,a ne cql jivot da si zavisima ot tqh,ako ne te razberat veche ti si preceni dali da se premestish ili da ostanesh s tqh... spored mene e po-dobre da si gledash tvoq jivot... puk v kraina smetka te vse nqkoga shte ti prostqt,osvem ako naistina nesa nekakvi super zle i tesnogradi sushtestva... tiq neshta si gi preceni sama... predpolagam che dobre gi poznavash i mojesh da precenish kolko vreme shte se cupat..

07-29-2007, 19:08
Според мен след като се обичате е правилно да заживеете заедно.Обичайте се пък вашите да си гледат работата.Попитай ги дали ще им е било приятно когато са били млади техните да се бъркат във живота им.Не им позволявай да те командват.А и децата не отговарят за грешките на родителите си както например бащата на приятелят ти е пияница това не узначава че и синът ще стане.Даже той би трябвало да се поучи от баща.Казах ти според мене е най-добре да се откъснеш от вашите и от тяхното мнение било то дали ще живееш с приятелят си или сама.Желая ти да успееш да се справиш със проблемът и да избереш най-правилното решение просто пуслушай сърцето си а не разумът защото разумът понякога греши но сърцето никога.Ако мислиш че е правилно да живееж със мъжът когото обичаш отиваш и си живееж живота както трябва а ако мислиш да се мъкнеш след полата на майкаси и да живееж при тях и те да избират с кого да излизаж и с кого да споделиш младините както и старините си живей и да те гледат като писано яйце живей при тях.Според мен това което правят вашите изобщо не е правилно аз като стана майка никога няма да решавам с кого да излиза или какво да прави моето дете.Понякога е по-добре да съгрешиш за да се научиш и за да не допускаш вече такава грешка.А и ти си им дете как ще спрат да ти обичат защото си избрала да живееж с човекът когото обичаш било то братовчед или някой др. те можа да казват че няма да ти проговорят но това са само заплахи с които се надяват да ти повлияят в решението а и това е детинско да ти забранят да излизаш нима цял живот ще стойш затворена?Надявам се да съм ти помогнала а и да избереш най-правилното решение за теб.УСПЕХХХ!!!!!!!!!

07-30-2007, 11:27
Blagodarya vi za slvetite ,no se pritesnyavam kak 6te reagirat podninite mi mislya 4e 6te me e stram ot tova koeto slm napravila,neznam 6to taka si mislya u6 go obi4am a za6to mi e tolkova trudno da re6a ko da pravya #-o

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 11:34
Най-напред поговори с родителите ти.
А и ти като си на 19,защо още живееш с тях ? Защо не си намериш работа и не си наемеш една квартира ? Ще бъдеш самостоятелна и никой няма да ти казва какво да правиш,с кой да излизаш и т.н. Недей да избързваш като отиваш да живееш у приятелят ти.Още сте млади,имате какво да видите още от живота.Пък за бебе вече да не говориме.Така като гледам ти себе си не можеш да издържаш,пък за бебе какво остава ?
Но пък от друга страна той ти е братовчед.Не е правилно да имате връзка.Но това си е само ваше решение.
Успех,каквото и да решиш !

Напълно подкрепям това мнение =D>

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 12:42
da, golqma si no ne vinagi golemite mogat da vzimat vs resheniq ili ako gi vlemat, te da sa pravilni..da, sled vreme moje da si omryznete i v sashtoto vreme ako si ostavila semeistvoto si,ostavash sama..no shtom tolkova vreme ste izdarjali na vsichko i ste preminali tolkova prepqtstviq..zashto da ne se spravite :-s za tova da se mestish u tqh..moje bi sled vreme.i vse pak opitai da pogovorish s vashte i da im obqsnish chuvstvata si..te te obichat,shte te razberat..no vs tova napravi samo ako si sigurna che momcheto naistina te obicha i bi napravil sashtoto za teb,ako imash i nai malkite samneniq..po dobre ostavi neshtata kakto sa