PDA

View Full Version : nego ili da



lee
07-28-2007, 20:43
Много ми е любопитно. Въпроса ми е към момичета,които си имат приятелка,с която общо взето прекарват времето си,но скоро са си хванали гадже.Та интересно ми е остава ли им време за приятелката им или по-скоро нещо друго ги вълнува.Обаче не става дума да я влачите със себе си и да сте си тримата.Въпроса ми е и към момичета,чиито приятелки скоро са си намерили гадже и как нещо променило ли се е.Имам спор с една приятелка по темата.Според мен когато момичето си намери гадже прекарва повече време с него.Е не казвам,че е само с него и забравя за дугите,но все пак не е така свободна.Е мн ще ми е интересно да видя отговорите ви :D

LP_girl_14
07-29-2007, 08:25
Ами..при мен лично не стана така.Някак си успявам да намирам време и за двамата,пък и много чест се събираме една голяма компания и има време за всички :wink: НИкога не съм поставяла гаджето или приятелите на преден план,защото и двете неща са важни за мен.И все пак е кофти да си приятелка с едно момиче от много време,да се появи някво момче и да я заебеш.Винаги съм казвала че приятелите са за живот,пък гаджетата днес са до теб,утре..кой знае? Така че баланса му е майката :-D