PDA

View Full Version : ako mom4eto koeto haresvate vi isprati do vas kakvo zn?



07-28-2007, 20:57
:oops: :?: :?:

MidnightScream
07-28-2007, 21:01
izglejda si mn glupava za da ne mojesh da si otgovorish na tozi vupros sledovatelno momcheto kato e vidqlo che moje da imash problem s orientaciqta do vas i te ee izpratilo da ne vzemesh da se zagubish dokato che chuuuuuuuuuudish kude li jiveeshe :)

tuka6na
07-28-2007, 21:11
иска да те ч*ка ,моме.
Не се заблуждавай! :smt012 :-$
тцтц...

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-28-2007, 22:13
Или това горе.. Или те харесва(ако си по-малка)

muhlqsal_4orap
07-28-2007, 22:49
Или това горе.. Или те харесва(ако си по-малка)
Или, както би казал Великият Умен Необикновен Добър Ентусиазиран в Разкриването на Кибер Идиоти, Невероятен Добросъвестник (съкратено вундеркинд) Хихи...
... най-вероятно баща ти има пари.

cherinka
07-28-2007, 23:37
Майка му шейба на тъпите постове над мен.
Тва си е чист жест да ви изпратят до вас.
Мен, обикновени мои познати-момчета са ме изпращали и тва не значи почти нищо.
Всяко себеуважаващо се момче би изпратило едно момиче до тях, естествено ако не бърза за някъде.
В 3ч през нощта от центъра до нас са ме изпращали, а аз живея на гза на географията, и честно да ви кажа тва си е един достоен за уважение жест от страна на мъжкия пол!
Който не го оценява, да иде да го прегази някоя кола на булеварда...

oziato
07-29-2007, 08:32
tva 4e te e izpratilo samo po sebesi ne zn nisto.ako e kasno ste te izprati do vas i bez da iska nesto v zamqna".иска да те ч*ка ,моме.
Не се заблуждавай! Shhh
тцтц..."-koito go e kazal qvno ne e dobre
ot edno izprastane i da prai takav izvid e mnoo smeshno..tuka6na da ti kaa 4e ako si4ki te izprastat za tva na4i nqma mom4e det da go e griza za teb a samo iska da topne 4ushleto.zamisli se.az sam izprastal momi4e do teh i to dori bez momi4eto da e moi tip ,da mi haresva ili nesto takova.taka4e edin savet:nameri si priqteli det gi e griza za teb a ne nqkvi det samo te izpolzvat.

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-29-2007, 08:34
че те харесва ?! какво друго да значи?!

Quasar
07-29-2007, 08:37
Е кво пък може нищо да не значи...ама може и да значи...все пак ти го познаваш ние-не
Ама аз съм изпращал момичета и го правя често просто ейтъй без да искам нищо...все пак са ми приятели и ще е гадно да им стане нещо щото мее домързяло да ходя 20 минути повече да кажем :)

LP_girl_14
07-29-2007, 08:46
Абе то не е важен само факта дали те е изпратил или не,а като цяло поведението му-как се държи спрямо теб,тона му на говор,прави ли някакви макар и малки намеци,усещаш ли че с другите не се държи по начина по който се държи с теб и т.н.От едно изпращане не може прецениш дали човека гледа на теб като на приятелка или като на нещо повече!Вгледай се повече в детайлите :wink: