PDA

View Full Version : Неискам да живея в този град ..



07-28-2007, 21:24
проблемът е, че с нашите се преместихме в град който аз мразя.Започнах да уча тук, но имам 1-2 "приятелки" не излизам никъде,защото не ми харесва тук въобще.Миналият град в който бях беше просто прекрасен за мен-там имах приятели на които мога да разчитам..,но нашите се махнаха от там...мното се караха заради 1 приятелка на татко и предимно за това се махнахме от там..беше мн болезнено за мен :smt010 Не съм щастлива вече :smt011 Искам да отида поне за 1 седмица в старият ми град, (на 15 съм).. нашите не ме пускат..Мн искам да отида и те го знаят..Вече нз какво да направя ](*,)

Presley
07-28-2007, 22:23
Офф нормално е да ти е кофти,ама 100% ще свикнеш и след време ще мислиш по раэличен начин.Аэ бях така ,като се местихме в нов квартал :-D !Энам,че е доста по-раэлично ,но все пак има общо.Почти всяко начало е трудно.Иэчакай малко време да мине....всичко ще се нареди.И приятели ще намериш и всичко!Все пак си нова,това не става с вълшебна пръчка.Не мисли толкова негативно,хубаво е да сме отворени към новостите.

pathetic
07-28-2007, 22:26
Аз пък ти казвам да не свикваш.
Не си длъжна.
Нищо не си длъжна.

Хващай пътя и ходи при приятелите.
Като се приберат едва ли ще се е случило нещо
лошо.
Веднъж поне направи нещо,което искаш.

стига с тия глупости.

07-28-2007, 22:52
Еми искам да отида ама те наще няма да ми дадат пари ..

pathetic
07-28-2007, 22:53
Еми искам да отида ама те наще няма да ми дадат пари ..

стоп.


а онези са ти приятели нали?

..
ще ти помогнат по някакъв начин.
АКО и те искат същото като теб,разбира се.
иначе няма смисъл да се хабиш да ходиш
където и да било.

_SilencE_
07-29-2007, 09:33
всяко начало е трудно! това, че сега имаш пречки пред теб не значи, че за в бъдеще няма да откриеш нови и близки приятели където живееш сега! мисля, че депресията ти до голяма степен идва от това, че ти не си приела че можеш да се справиш, тропнала си с крак и си казала "не искам да се местя!". а не бива да е така! приеми промяната като нещо положително за теб и съвсем скоро ще се убедиш, че това ти дава много повече нови възможности отколкото си имала досега в отношенията с хората и общуването ;)