PDA

View Full Version : Lady Sovereign



S.O.V.
07-28-2007, 23:35
Dneska dosta se postarah da se zapoznaq s neq.. ( 8-[ ) ,s jivota i,s vyzgledite i...i sq sym mnogo..kak da se kaje,zapalena po temata...Vsichkite i pesni imat nqkva vryzka pomejdu si...nqkoq moje da ti se stori bezsmislena i typa..no kogato si slushal vsichkite i pesni razbirash vsichko...boje,ne sym na sebe si..ima mnogo veseli,funny pesnichki,izpylneni s istini obache...ima nqkolko dosta tyjni...tyjni sa,zashtoto pak sa pylni s istini,neshta,koito vseki e prejivqval nqkoga..karat me da placha..karat me da i se vyzhishtavam...

Ujasno se radvam,che otkrih tochniq stil...sqkash che otkrih sebe si..vqrno,che vas tova ne vi vylnuva..no pyk moje i da pomogna na nqkogo da otkrie sebe si...ako ne otkriva sebe si v metyla,punka,house,chalgii i takiva...

Ta ako se pozainteresuvate ,molq, pishete v tazi tema,razgledaite klipchetata v youtube,interview-tata...

I ako nqkoi moje da mi pomogne s link kym albumite i?


Mersi i se nadqvam da sreshtna srodni dushi 8-[





V momenta mi e tozi pripev v glavata....:

I know who you are
And I know you're far
But you're close to my heart
So let me serenade you with these bars
But still I care
I'm here, you're there
So when I shout it sounds like whispers




Nqkakvi kritiki priemam samo ot hora,koito mogat da si prevejdat ot angliiski i da go osmislqt..nai-vajnoto...


Peace

H8_mE
07-29-2007, 10:38
Sega 6te razu4a i 6te ti kaja dali 6te sme srodni du6i!Zapo4vam da svalqm az sum slu6ala samo LUv me or hate me! :lol:

H8_mE
07-29-2007, 11:00
Mi ne uspq da mi trepne ni6to! sry,opitai pak! Abe nqkoi den moje i da mi haresa.... :smt009

07-29-2007, 17:55
:wink:

07-30-2007, 23:50
She's crazy :lol:

S.O.V..
07-31-2007, 21:12
Tva moito mai e zagubena kauza :lol:

FeN4EtO
08-30-2007, 20:37
Тя е ай готината певица на света песните и се вархът!!!!!!!!

FeN4EtO
08-30-2007, 20:54
EТо:
Знам кой си ти,
и че ти си далеч,
но ти затвори моето сърце
така посни ми серенада
но мирна и спокойна
аз съм тук а ти си там
когато аз чух шум извиках шеметно!

FlowerinesS
11-08-2007, 06:23
toz posledniqt prevod hich ne go biva [-X ,seshtam se za pesenta