PDA

View Full Version : Dilema



07-28-2007, 23:47
Vuprosa mi e sledniq, mai ne e za taq rubrika no kakto i da e:) az sum na 25 i ot blizo 8 meseca izlizam s 3 razlichni momicheta, ednata e zabavna i mnogo priqtna kompaniq, sexa s neq e normalen, vtorata e mnogo diva i sum siguren che go pravi i s drugi no s neq vsichko e mnogo shturo i gotino, tretoto momiche puk e mnogo dobro i naistina me obicha....qsno e che taka ne moje da produljavam, no vsqka ot tqh po nqkakuv nachin izgrajda obraza na idealnata jena za men i ne moga da se resha koq da izbera, loshoto e che postoqnno flirtuvam i s drugi momicheta i bukvalno sum ne razdvoen i raztroen ami razkusan!!Znam che e nelepo da iskam suvet ot tineidjuri no vie kakvo bihte napravi na moe mqsto....az ot kakto se pomnq vinagi sum imal poveche ot edna priqtelka, ne se hvalq no jenite me haresvat, a az sushto sum golqm poklonnik na jenskata krasota...mislq da izchakam do 28 jenq se i pochvam da hodq za riba:)...kakto kazva dqdo mi, jenitbata e igra na karti ili po tochno komar...

07-29-2007, 00:02
men ako pitash imash ne dilema a trilepa no .. tvoq rabota

otnosno kolebanieto ti .. mi ti si tipichen primer che mujete sa rodeni poligamni, no tova koeto ne znaete e, che i nie ne ostavame mnogo po-nazad . Kakto i da e ti si na dostatuchno naprednala vuzrast, za da ti e qsno che nqma smisul da iskash suvet ot kogoto i da bilo, zashtoto nikoi ot nas ne bi mogul da bude na tvoe mqsto i ne e "chukal mackite ot harema ti". Sam nai-dobre znaesh kakvo iskash ot jivota- zdrav sex i ku4ence na kaishka koeto da hodi poslushno zad teb, zdrav sex i kuchka, koqto da hodi sled drugi stopani, ili ti da si kuchkata i nqkoq qka macka da te vurti na prusta si .. dano si razbral zamisula mi

07-29-2007, 00:08
heh mersi za suveta...tiq neshta sa mi qsni da, kato ot leksikon sa:)....samo tova che sum v naprednala vuzrast ne mi haresa osobenno:)...i vse pak az za sebe si sum reshil che shte izbera dobrotata, interesno mi beshe da provokiram chitatelskiq komentar, mnogo kompetentno mnenie nomber 1 !!A otnosno tova che ne znaem za jenite i prochie tehnite igri..oooooooooo no nie tova mnogo dobre go znaem :wink:

07-29-2007, 00:11
евала ти права че ходиш с 3 и не те разбират

относно това аз съм на 15 но мисля че трябва с тази която те обича...

kalpazanka
07-29-2007, 07:42
относно това аз съм на 15 но мисля че трябва с тази която те обича...
А ако той не я обича? Тогава какво става?
И ако тя научи, че освен нея е имало още две?
:wink:
Не бива една връзка да се гради върху лъжи (в този случай връзките са три :lol: )

Kikimora_
07-29-2007, 07:49
Намери си четвърта.

nofi
07-29-2007, 12:31
Ти сам казваш че не можеш да избереш, така че ги заеби и трите и започвай нов живот. Един ден просто ще срещнеш някоя, ще те ритне кон и няма да искаш да погледнеш други! Тогава няма да се колебаеш

DeAd_LooSeR
07-29-2007, 12:35
хм...с която и да остане винаги ще я сравняваш с некоя от другите 2. Защо ти е някоя си с която,верно ще правиш хубав секс,но самата тя няма да те обича?! Аз ти казвам,че е по-добре и с 3те да скъсаш и да се опиташ да бъдеш с друга,но само с нея.Защото с която и д аостанеш ще те гризе съвестта ,че си я лъгал! Абе...късмет!