PDA

View Full Version : revnost ...



...InSoMnIa...
07-29-2007, 01:51
s priqtelq mi sme zaedno blizo godina no v posledno vreme se dyrji ujasno postoqnno me revnuva dori i ot nai-dobrite mi priqteli(hora koito poznavam ot godini) kakto i priqtelkite mi postoqnno mi natqkva 4e te pravqt vsi4ko vyzmojo za da ni razdelqt i 4e sym glupava 4e im se doverqvam no v sy6toto vreme toi me sledi navsqkade az nqmam po4ti nikakvo li4no vreme ne moga da sedna na kafe nqkade bez toi da mi se obadi da mi kaje 4e neznae dali 6te izliza i sled 10 min da e do6yl za da proveri s kogo sym. tazi lipsa na doveri u nego me sysipva nqmam predstava ot kakvo tolkova go e strah vypreki 4e znae 4e go obi4am .. sqka6 pravi vsi4ko vyzmojno za da me otblysne :? ako nqkoi moje da mi dade syvet 6te mu byda ujasno mnogo blagodarna za6toto ve4e ne izdyrjam ..... :smt010

kotetyyy
07-29-2007, 04:59
Ми ако не искаш ве4е да те ревнува се разделете! Или пък му кажи да престане да те притиска , докажи му 4е го оби4аш! Аз тфа мога да ти предложа.

oziato
07-29-2007, 08:26
stom ti nqma vqra ili ima nesto ot tvoq strana koeto go navezda na tez misli(koeto ne mi se vqrva ina4e nqmashe da pishesh tuk)ili ne e siguren v sebesi ili toi krie nesto i taka fokusira vnimanieto ti na dr mqsto ili prosto si mu omraznala.v vs slu4ai imate problem koito spored men edva li ste se reshi.

Quasar
07-29-2007, 08:28
Не си му омръзнала 100% и аз бях така ама и повярвах...знам че и да направи някоя глупост поне ще ми каже, затова съм спокоен и все пак и аз на моменти полудявам :-s :-s :-s Трябва да му обсяниш че го обичаш (ако е така де) и да му покажеш че може да ти има пълно доверие..успех

LP_girl_14
07-29-2007, 08:30
Еми..тряя да си поговорите сериозно и да се опитате да оправите нещата.Ти не може да стоиш и да се чувстваш като птиче в кафез-да те следи за всяко твое действие,дума и да се съмнява във всичко.Попитай го дали има причини да се съмнява в теб,кажи му че имаш нужда т повече лично пространство и време.Не бива връзката ви да се превръща в детективска агенция.Пък и ..ако не прекарвате толкова много време заедно ,ще цените още повече моментите в които сте заедно :wink:

_SilencE_
07-29-2007, 09:50
tazi lipsa na doveri u nego me sysipva nqmam predstava ot kakvo tolkova go e strah

ми елементарно е :-s страх до е да не те загуби! всеки, който ревнува го прави от страх, че може да "изпусне" човека до себе си. всъщност по въпроса не можеш да направиш нищо. който си е ревнив си остава такъв! не се опитвай да го превъзпитаваш, защото и без друго няма да успееш. приеми го такъв щом искаш да си с него, ако ли пък не можеш просто се разделяте :::

LostAngeL
07-29-2007, 09:59
Vsyshtnost ima kakvo da se napravi za da se vidi dali toi naistina q obicha.... Pokaji mu che i ti mojesh da se pravish na luda .... kaji mu che ako toi ti nqma doverie nqma smisyl ot cqlata rabota... nakarai go da se postavi na tvoe mqsto ... I tova ne go pravi ot strah da ne te zagubi a go pravi ot "chuvstvoto za sobstvenost" ... da myjete go imat tova 4uvstvo .. te moje da sa s 4 no nito edna ot tqh nqma da e s dryg osven s nego ... Pokaji mu che i ti mojesh da komandvash parada ...trqbva da si tvyrda ! Pomisli i mi kaji kakvo e stanalo!

H8_mE
07-29-2007, 10:50
Pro4eti mu tova

Кога ревнува човек? Когато иска да задържи нещо за себе си. Когато обичаш някого, ти го пазиш за себе си, обсебваш го. Това не е любов. Истинската любов внася разширение в човешката душа. Щом обичаш някой , остави го свободен! Божествената любов се отличава по това, че оставя човека свободен.

Вие обичате едно същество , но искате да го обсебите. Тази любов е придружена със страх и безпокойство. От нея страда човечеството.
Светът ще се оправи, когато разберем отношенията на любовта. В нея не трябва да има никаква ревност. Превърнете ревността в любов. При ревността ти поставяш този, когото обичаш, по-долу от себе си и казваш: " Той може да направи някое престъпление". Любовта изключва всякакво съмнение. Когато в любовта има най- малкото съмнение, липсва нещо.
При ревността ти мислиш , че този ,когото обичаш , могат да ти го отнемат. И после идат подозрението и омразата. Този, когото ревнуваш, че го намразиш, като го намразиш , ще го разрушиш.

Ако аз обичам някого, да не влезе в мен противоречие, че той обича втори, трети и пр. Той може да обича, когото иска. Това да ми е приятно, както когато той обича мен. Това е една от най- трудните задачи.

При любовта трябва да пазим точно определено разстояние от този, когото любим.
При любовта не трябва да упражняваш никакво насилие, от какъвто и да е вид, върху този, когото обичаш.
Яви ли се някакво недоволство любовта изчезва.Най- малкото отрицателно чувство - омраза, завист, безверие, съмнение - е в състояние да прекъсне пътя на любовта. Тя не търпи никакво користолюбие по пътя си.

i go nakarai da razbere kak se 4uvstva6!Ili napravi pone i ti su6toto ,za da vidi kakvo e i da vidim kak 6te reagira i ako se skarate mu kaji :"Vidq li kakvo e?" :lol: ,za6toto na nego edva li 6te mu haresa da e taka pritisnat i da nqma gram vuzduh da di6a! :mrgreen: moje togava da mu doide akula i da razbere,4e ne e hubavo taka ili mu dai edna sedmica po4ivka.... nz vreme za razmisul! :lol:

sexa_na_kompleksa
07-29-2007, 10:57
Поговорете си добре и му обясни,че наистина много го обичаш,но просто ти трябва малко свобода.Помоли го да не ти се обажда толкова често и да не ти прави такива проверки.Карай го да излиза повече с приятелите си,за да имаш време и ти за своите.Ако сте постоянно заедно,ще си омръзнете много бързо,а омръзнете ли си ....

...InSoMnIa...
07-29-2007, 21:55
posledniq pyt mu dadoh 1 sedmica za razmisal i 6ans da se promeni vypreki 4e znaeh 4e nqma da e za dylgo no prosto go obi4am a toi prosto ni6to ne ocenqva ... edin podarak ne moje da mi izbere s misalta dali na men 6te mi haresa prosto vsi4ko se vyrti okolo nego ... edin vid az hodq s nego a toi ne , toi me pritejava ... ne minava edin den v koito da ne mi napravi zabelejka za oblekloto kosata ili kakvoto i da e a kogato izglejdam taka kakto toi iska se 4uvstvam kato nqkakyv trofei...no ako nqkoi me pogledne daje bi go ubil s pogled ako moje ... razbiram revnosta ot drugi mom4eta no ne i fakta 4e merevnuva ot priqtelkite mi spored nego az vinagi gi postavqm na pyrvo mqsto i kogato se naloji da izleze s men i kompaniqta mi se dyrji ujasno ne samo s men a i s tqh vypreki 4e az sym v mnogo dobri otno6eniq s negovite priqteli ... prosto nqmam predstava ve4e kakvo da napravq s ni6to ne sym predizvikala revnostta mu a o6te pove4e tova povedenie ... za men drugi mom4eta ne sy6testvuvat i vinagi gledam damu otdelqm pove4e vreme zaradi koeto ne samo 4e golqma 4ast ot poznatite mi me otbqgvat a i se karam sroditelite mi ... blagodarq vi za syvetite dano pone ne6ti4ko pomogne . :smt010

sexy_for_you
07-29-2007, 21:57
Поговорете си добре и му обясни,че наистина много го обичаш,но просто ти трябва малко свобода.Помоли го да не ти се обажда толкова често и да не ти прави такива проверки.Карай го да излиза повече с приятелите си,за да имаш време и ти за своите.Ако сте постоянно заедно,ще си омръзнете много бързо,а омръзнете ли си ....

...InSoMnIa...
07-29-2007, 21:59
btw H8_mE tova e naistina mnogo vqrno :)