PDA

View Full Version : Vreme za promqna



vreme za promqna
07-29-2007, 06:48
Ne vi li pisna ot tova vseki da e losh s drugite hora, nqma tolerantnost nqma uvajenie, vinagi mislish kak da imash izgoda i da prichinish zlo na drugiqt do teb [-X :smt014 , neka se nauchim da se uvajavame i da si pomagame taka jivotat bi bil dosta po hubav.
Zapochvam iniciativa, dvijenie, pyt kym promqnata...kato za nachalo shte napravq sait imam mnogo hubavi idei koito misli che moje da mi pomogne s saita i iska da se promeni kym po dobro neka mi pishe na maila kotiooo@gmail. com ............Vreme e hora zamislete se po dobre da sme dobri edin kym drug i da si pomagame otkolkoto da sme zli 8-[ =D>

Molq koito iska da pomaga i da razbere za kakvo stava na vypros da pishe na maila ...Blagodarq Vi i zapomnete za da te yvajavat zapochni da uvajavash sebe si podai ryka na tozi koito uma nujda ot pomosht bez da iskash neshto v zamqna :D

quench
07-29-2007, 06:50
е, аз затова съм в СЕКТА :D

vreme za promqna
07-29-2007, 06:52
hi, tuk ne stava vypros za sekta a zatova kak obiknovenite hora moje da gi sybere ideqta da sa dobri edin kym drug, s tazi malka krachka e pytqt kym promqnata horata po cql svqt se izbivat neka pokajem che chovek ne e kryvojaden hishtnik a moje i s dobro....v kraina smetka chovek v samoto nachalo e dobyr jivota go pravi zyl :?

IRRIDUCIBILI
07-29-2007, 23:50
ako nqkoi si pomisli 4e temata ne v to4niq razdel gre6i 6toto toq e na mn seriozni narkotici

07-30-2007, 09:31
е, аз затова съм в СЕКТА :D
Кампания"Нека да пречистим Света".
П.П. Носенето на червени вратовръзки е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

Val4etoO
07-30-2007, 09:45
xaxaxa kotio xaxaxaxa :-D