PDA

View Full Version : Тя е по-малка, приятели сме и не знам какво да правя?



oziato
07-29-2007, 08:44
ima edno momi4e ot moq kvartal.zapozna ni sestrata na edin priqtel s koito sme mnoo dobri frendove.te se me bazikah 4e si padam po neq i sega verno po4nah da si padam.kazah na priqtelq i sestramu i te kazaha (po to4no sistara)4e moelo i da me haresva ama ne e sigurno.oba4e sam obrkan .az sa ste sam 11 klas a tq 8-mi.malka e i me e strah 4e ne e gotova za seriozna vrazka,no vse pak ne moa nisto da pramenq. pomognete.

т.7
krem4et0

DjBaloon
07-29-2007, 08:46
Tq da e malka.. takia sa s po-golem opit ot 20 godishnite :-D ,ne vi e golqma razlikata...

LP_girl_14
07-29-2007, 08:51
Верно че е по-малка от теб,обаче ако наистина имате чувства един към друг има ли значение годините? Щом си си паднал по нея,значи съвсем не е проявила качества присъщи за малко хлапе.Има момичета 8-9 клас,които като им чуеш начина на изразяване и т.н. съвесем не можеш да кажеш че са на толкова години.Така че опитай се да се сближишс нея,покажи й че я харесваш,пък нейното поведение и времето ще покажат как ще се развият нещата O:)

Quasar
07-29-2007, 08:59
Ае много мислите бе хора...аз като мисля прегрявам и ставам по-зле...затова действам първосигнално (леле колко бой съм изнесал) ама така е по-добре... за такива неща не си слушай главата :)

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 09:17
Ако сте приятели недей да се надяваш на нещо...но ако се виждате рядко(защото в такъв случай не сте чак такива приятели,а просто познати) и тя си пада по тебе...тва е друг въпрос.
Все пак ти как мислиш-тя дали има чувства към теб....не си споменал нищо за това. А то е от особено важно значение:smt017

gotin_batko
07-29-2007, 09:36
Ako e qka mackata naprao i go kaji 4e q haresva6.Ako e svesna i go obqsni leka poleka,ne izvednuj.
A ako e kurva i go kaji napravo bez zaobikolki.
btw....kurve li e :-D

_SilencE_
07-29-2007, 09:41
az sa ste sam 11 klas a tq 8-mi.malka e i me e strah 4e ne e gotova za seriozna vrazka

а ти да не би като си там на 17 години и вече да искаш сериозна връзка?! :-s осъзнаваш ли изобщо какво значи това?! мисля, че изобщо не си давате сметка понякога какви ги говорите!!!
рискувай, опитай и каквото стане - стане! предимно гледай да не задълбаваш нещата, защото когато прекалено много се заплетеме с даден човек накрая винаги си блъскаме главите как можахме да стигнем дотук!

LostAngeL
07-29-2007, 09:48
Abe momche slushai sega .... kakto ti kaza i "excuse my french" "Ako ste priqteli ne se nadqvai na kakvoto i da bilo po seriozno" obache.... zavisi kakvi priqteli ste ... govori s neq vij kak misli ... vij kakvo haresva ... kakvo obi4a i kakvo mrazi ... pravi neshtata koito haresva .... vij dali misli po sy6tiq na4in kato teb v/u nqkoi neshta i taka.... ne izbyrzvai dai po leko i shte stane ... i moje li da popitam kyde si mi trygnal na seriozna vryzka ... az sym na 19 veche i oshte mi se jivee ti za seriozni vryzki mi govorish ... vie tam v BG da ne ste se pobyrkali :D i Silence ako e choveka koito mislq .... da vzeme da mi pishe :D

daya
07-29-2007, 10:37
чакай, кво кат е 8ми клас??? аз също съм(бях де) ама съм по сериозните връзки. така че тва не е от значение. и разликата в годините не е голяма. даже е перфектна

sexa_na_kompleksa
07-29-2007, 11:02
Разликата ви в годините изобщо не е голяма и както казаха по-горе възможно е да има по-голям опит от теб.Покани я на кафе или на разходка просто,за да се опознаете по-добре и ще видиш - ще може ли да стане нещо или напротив.
Аре,успех ! :wink:

nIkOl4OoO
07-29-2007, 11:13
awe verno e po malka ot tebe...ma spored mene ako naistina q haresva6 probvai... ne e 4ak tolko malka :)

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 13:15
Пффф......а знаеш ли кво- gotin_batko e малко прав обаче.....ако момичето е свесно недей изведнъж да и треснеш едно "мноо те харесвам,ае да си станем гаджета" а ми дай малко по-деликатно.Ако е някоя от ония надутите курвички дето се мислят за кой знае какво.....ами по-добре или не и казвай нищо(щото най-много да сте заедно не повече от 2-3 седмици в краен случай) или и го кажи направо.
А ти нищо тука не казваш....как ти се струват съветите които сме ти изписали тука....кажи нещо....и после да се похвалиш,ей :-k

gotin_batko
07-29-2007, 15:02
Пффф......а знаеш ли кво- gotin_batko e малко прав обаче.....ако момичето е свесно недей изведнъж да и треснеш едно "мноо те харесвам,ае да си станем гаджета" а ми дай малко по-деликатно.Ако е някоя от ония надутите курвички дето се мислят за кой знае какво.....ами по-добре или не и казвай нищо(щото най-много да сте заедно не повече от 2-3 седмици в краен случай) или и го кажи направо.
А ти нищо тука не казваш....как ти се струват съветите които сме ти изписали тука....кажи нещо....и после да се похвалиш,ей :-k

DA,eXuSe My FrEnCh znam 4e sum prav.....oba4e pi4a se zaeba ili po to4no mai se zaebaha nanekade s mackata 4e ni6to ne pi6e po temata :smt016 Stana mi interesno kvo 6e naprai6 6toto i az do skoro bqh v takoa polojenie i maceto me otrqza.....(mai be6e lezbiika)xaxa.....are kaji posle kato doide6 kvo stana.....
MNoGO interesno mi stanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :smt016 :smt016 :smt016 :smt016

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
07-29-2007, 15:10
Според мен разликата в годините ви не е голяма..Пробвай!Ако и тя те харесва сигурно ще се получи нещо.. :roll:

gotin_batko
07-29-2007, 19:34
Според мен разликата в годините ви не е голяма..Пробвай!Ако и тя те харесва сигурно ще се получи нещо.. :roll:

Абе "сигурно ще се получи нещо".Как ше се получи нещо като са френдове,ае обясни ми,плс.Щото както споменах вече и аз скоро бях във същото положение,но се усмелих да кажа на мацката,а тя знаеш ли кво ми каза? Каза ми следното "Всички момчета сте еднакви!НИкога не съм подозирала,че точно ти ще направиш това!Имах те за приятел,а ти ме предаде!!!!Предаде ме!Това,че външно изглеждаш мил,хубав и свстен не означава че всъщност си такъв!!!!"А аз я питах кое в мен не харесва,за да се поправя.Тя ми каза тогава "аз не искам да поправяш нищо в теб,защото ми БЕШЕ приятел!А сега не знам дали ще мога отново да те погледна в очите" Вярно,че на другия ден ми се извини за казаното,под предтекст че е била разстроена и така нататък.Но вече и аз не мога да я погледна в очите и постепенно започваме да се отдалечаваме един от друг :smt010 Тряа да напрая нащо по въпроса.Са ше зема да и звънна :-D

djuki
07-29-2007, 20:10
Няма нищо лошо . Не е толкова по- малка от теб ами мисля че даже е по добре така . Сега вече трябва да разбереш тя какво има към теб .

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 21:14
На мен темата ми е много интересна,обаче явно тоз пич май си е намерил решение на проблемацията,че да не пише нищо.... :roll: Айде деееее..........няма да ви устая нъ мира дукат пича не кае кфо става-как е мацката-готина ли е или е по-скромничка,че да дадем някво по-такова мнение....което да помогне повече.Щото различни момичета-различни интереси :-D

gotin_batko
07-30-2007, 09:25
И на мене ми е мн интересно тука кфо ше стане........абе eXuSe My FrEnCh я ми пиши на лични... :-D
А оназ пусна ли ти батка :-D :::

gamercheto_
07-30-2007, 09:33
хаха кфи луди раоти стават тука :D маниака си е намерил решение и кои знае ся каде е с тфа момиче и си гъделичкат сливиците :P не мога само да разбера как може на 17год ( и аз съм на толкова) и да искаш сериозна връзка :smt011

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 10:26
хаха кфи луди раоти стават тука :D маниака си е намерил решение и кои знае ся каде е с тфа момиче и си гъделичкат сливиците :P не мога само да разбера как може на 17год ( и аз съм на толкова) и да искаш сериозна връзка :smt011

:-D :-D тва беше голяма забивка.....мн ме изкефи :-D

gamercheto_
07-30-2007, 10:46
хаха кфи луди раоти стават тука :D маниака си е намерил решение и кои знае ся каде е с тфа момиче и си гъделичкат сливиците :P не мога само да разбера как може на 17год ( и аз съм на толкова) и да искаш сериозна връзка :smt011

:-D :-D тва беше голяма забивка.....мн ме изкефи :-D

хаха ми много ясно..тфа са някфи супер луди раоти...вие си пишете а оня кой знае каде е и с коя я (може да е с някоя нова любов) :P

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 10:56
хаха кфи луди раоти стават тука :D маниака си е намерил решение и кои знае ся каде е с тфа момиче и си гъделичкат сливиците :P не мога само да разбера как може на 17год ( и аз съм на толкова) и да искаш сериозна връзка :smt011

:-D :-D тва беше голяма забивка.....мн ме изкефи :-D

хаха ми много ясно..тфа са някфи супер луди раоти...вие си пишете а оня кой знае каде е и с коя я (може да е с някоя нова любов) :P

Хаха..ама разбира се!И въпреки тва аз ше продължавам да пиша,щото съм си назначила,че тая тема няа д ая остая на мира докат не каже кво е станало :-D

gamercheto_
07-30-2007, 11:12
Хаха..ама разбира се!И въпреки тва аз ше продължавам да пиша,щото съм си назначила,че тая тема няа д ая остая на мира докат не каже кво е станало :-D

ХаХа Много си упорита ей!но мисля че няма да дочакаш развръзката поради простата причина че пича няма да пише...намерил е решение и няма зор да влиза за да каже какво е станало с него и с това момиче :P

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 11:28
Хаха..ама разбира се!И въпреки тва аз ше продължавам да пиша,щото съм си назначила,че тая тема няа д ая остая на мира докат не каже кво е станало :-D

ХаХа Много си упорита ей!но мисля че няма да дочакаш развръзката поради простата причина че пича няма да пише...намерил е решение и няма зор да влиза за да каже какво е станало с него и с това момиче :P

OOO не знаеш къв инат съм простоооо :-D ..Ше го дочакам.....и още как :-D :-D :mrgreen: ....ако не...ш'разбера кое е момичето и тя ш'ми каже...аз обаче ше разбера :-D

Seducti0n
07-30-2007, 12:21
Разликата в годините да ти е проблема.Аз пък сега ще съм 9-ти клас и има чувствоточе по-голямата част от момчетата,дори и тези,които са по-голями от мен нямат готовността за сериозна връзка.При теб въпроса опира главно до девойката и на това с какво око гледа тя на теб,дали те иска само за да се забавлявате заедно,неагажиращи флиртчета и такива работи или очаква,заедно да изградите една красива и емоционална любовва връзка,сериозна при това. :wink:

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 13:15
Имам чувството,че човека вече е решил проблема и не смята за необходимо да ни каже какво е станало 8-[
ЕЕ миличък няма да се отървеш толкова лесно-поне от мен.Много са ми интересни теми като твойте,защото и аз имам чувства към 2ма мои приятели....

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 15:36
OO стига де...няма ли да влезеш да кажеш кво става?!?!?! :smt067
Не се излагай де,я казвай кво е станало [-X

gotin_batko
07-31-2007, 08:08
:-D :-D :-D :-D Тоя верно си е намерил решенийце без да каже....епа ако искаш!!!! [-( Аз съм ти сърдит!!!! [-( [-( [-(

muhlqsal_4orap
07-31-2007, 18:40
OO стига де...няма ли да влезеш да кажеш кво става?!?!?! :smt067
Не се излагай де,я казвай кво е станало [-X
А тя ако седи и говори пред екрана, ние как ше разберем?

щастливката
07-31-2007, 18:42
Хехехе няма що,имате само до колкото разбрах и до колкото мога да смятам само 3 години разлика.Така че и да мислиш и да не мислиш,ако те харесва и ти нея(както казваш) пробвайте се,туко виж излезе нещо,ако видиш,че не потрагва режеш и толкоз :wink:

eXuSe My FrEnCh
07-31-2007, 19:06
OO стига де...няма ли да влезеш да кажеш кво става?!?!?! :smt067
Не се излагай де,я казвай кво е станало [-X
А тя ако седи и говори пред екрана, ние как ше разберем?

:roll: тва па кво тряаше да значи

muhlqsal_4orap
07-31-2007, 20:14
OO стига де...няма ли да влезеш да кажеш кво става?!?!?! :smt067
Не се излагай де,я казвай кво е станало [-X
А тя ако седи и говори пред екрана, ние как ше разберем?

:roll: тва па кво тряаше да значи
Не се притеснявай, ти просто си прекалено тъпа, за да разбереш.

sweetteddy
07-31-2007, 20:22
4e to i az imam golqma razlika s priqtelq mi ama tova ne mi pre4i da si imam seriozna vr1ska s nego...p1k i az s1m 8 klas a toi e po golqm ot tebe....godinite nqmat zna4enie...posledno vreme to4no momi4etata ot 8 klas po4vat da si t1rsqt seriozni vr1ski

eXuSe My FrEnCh
07-31-2007, 20:24
OO стига де...няма ли да влезеш да кажеш кво става?!?!?! :smt067
Не се излагай де,я казвай кво е станало [-X
А тя ако седи и говори пред екрана, ние как ше разберем?

:roll: тва па кво тряаше да значи
Не се притеснявай, ти просто си прекалено тъпа, за да разбереш.

Ами може и тъпа да съм,ама мисля че онова се отнасяше за мене и ти сега ще ми кажеш кво трябваше да значи [-X

Dead`Paladin
07-31-2007, 20:34
Tq da e malka.. takia sa s po-golem opit ot 20 godishnite :-D ,ne vi e golqma razlikata...


:-D :-D :-D :smt005

oziato
11-15-2007, 16:31
SORY 4E NE PISAH KO E STANALO,NO STANAHA NQKOI NE6TA DOSTA NA BARZO I SPRQH DA GLEDAM ZA OTGOVORI PO TEMATA.NA4I PARVO SMETNAH 4E E PO DOBRE V SLU4AQ DA OSTANEM PRIQTELI,DR NE6TO KOETO ME NAKARA DA RAZMISLQ E TOVA 4E MAIKA I E NAPALNO LUDA,POZNAVA ME SE I I BEZ TVA "MNOO ME OBI4A"
VE4E MONAHA NEZNAM TO4NO KOKO 4 MESECA NQKADE,TZNAM 4E TQ SI HARESVA NQKAV,I AZ PRODALZIH NAPREDIMAH SIMPATII KAM 1 OT MOETO DASKALO,NO TQ MI NAPRAI MAZEN NOMER TA NI6TO NE STANA.
A M/U DR PAD SER VRAZKA IMAM VPREDVID MESEC DVA,A NE TIQ GLUPAVI 2 SEDMI4NI VRAZKI,10SX ZA MNENIQTA.

iveto_love
11-15-2007, 21:40
i ko kat e 8-mi klas? :shock: i az bqh minalata god i sq s1m 9-ti no minalata godina hodeh s edin 11-ti klas koito sq e 12-ti

dantro
11-15-2007, 21:43
Според мен ти не си готов за сериозна връзка а не тя .. :shock: как може да си 11 клас а да те е страх да флиртуваш с 8-мо класничка .. не се излагаи човек аиде лапаи я и не я испускаи .. успех :smt003

Saymon90
11-16-2007, 05:27
Ами, не знам какво ще правиш с 13 годишно момиче, но щом я харесваш, давай. Годините нямат значение....

DisciplineAndOrder
11-16-2007, 05:52
3 години изобщо не са голяма разлика...
Ако наистина я харесваш-давай!

sladku_bebzi
11-16-2007, 13:43
Защо си мислиш, че като е 8ми клас е малка ](*,)

Harum_Scarum
11-16-2007, 14:49
Tq da e malka.. takia sa s po-golem opit ot 20 godishnite :-D ,ne vi e golqma razlikata... \:D/

sasha_90
11-17-2007, 09:52
Не е толкова малка,вярвай ми.Да не излезе,че има повече опит от теб. :-D