PDA

View Full Version : koi da izbera???



:(
07-29-2007, 09:28
pomognete mi!imam priqtel koito e na moqta vazrast s nego hodim ot malko pove4e ot 3 meseca,no imam ugovorka s 4ovek koito kato se varne da sme zaedno,ama toi me e naranil dosta predi vreme bqhme zaedno i taka .4udq se kakvo da pravq da ostana s priqtelq si ili da sam s biv6iq?help ](*,)

cracken
07-29-2007, 09:30
Е ние ли да знаем? Който ти искаш който сърцето ти иска!

07-29-2007, 09:41
Не оставай с бившия, само може да те нарани още ...

_SilencE_
07-29-2007, 09:43
аз съм на принципа, че при бивши не се връщам! и не заради друго ами заради това, че щом веднъж сме се разделили значи е имало защо, тъй като без основателна причина това няма как да стане. сама казваш, че той преди те е наранявал! тогава какво майка си ще търсиш при него с извинение :-s и тук е глупаво да говорим за "уговорки" :-s
абе изобщо стой си при сегашния и не си пригравай късмета, защото накрая като нищо ще съжаляваш, че от два стола си паднала на земята

LGPz
07-29-2007, 09:44
Избери мен. [-o<
:mrgreen:

LP_girl_14
07-29-2007, 09:46
Пък моя принцип е "Недей да се връщаш да ближеш там,където си плюл".Ако нещата със сегашния ти приятел вървят добре ще е безсмислено да се връщаш назад,само заради някаква уговорка.Гледай напред и това е

sexa_na_kompleksa
07-29-2007, 11:14
Според мен е по-добре да останеш със сегашния,но ... послушай сърцето си - то знае.

Wicked_Kid
07-29-2007, 11:20
аз съм на принципа, че при бивши не се връщам! и не заради друго ами заради това, че щом веднъж сме се разделили значи е имало защо, тъй като без основателна причина това няма как да стане. сама казваш, че той преди те е наранявал! тогава какво майка си ще търсиш при него с извинение :-s и тук е глупаво да говорим за "уговорки" :-s
абе изобщо стой си при сегашния и не си пригравай късмета, защото накрая като нищо ще съжаляваш, че от два стола си паднала на земята И аз така мисля :roll:

sexy_for_you
07-29-2007, 11:23
Според мен е по-добре да останеш със сегашния,но ... послушай сърцето си - то знае.

Подкрепям sexa_na_kompleksa

muhlqsal_4orap
07-29-2007, 12:41
Според мен е по-добре да останеш със сегашния,но ... послушай сърцето си - то знае.
Имам странното усещане, че ако послуша сърцето си, то ще й каже само "туп-туп"...

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 13:27
аз съм на принципа, че при бивши не се връщам! и не заради друго ами заради това, че щом веднъж сме се разделили значи е имало защо, тъй като без основателна причина това няма как да стане. сама казваш, че той преди те е наранявал! тогава какво майка си ще търсиш при него с извинение :-s и тук е глупаво да говорим за "уговорки" :-s
абе изобщо стой си при сегашния и не си пригравай късмета, защото накрая като нищо ще съжаляваш, че от два стола си паднала на земята И аз така мисля :roll:

Не че и аз мисля така,ам то си е така! =; От къв зор ще се връщаш при този,който те е нарянявал отново,отново и отново.Мисля,че той иска да се върне при теб,за да има с кого да си играе тъпите игрички.Шути му една майна и да си гледа раотата. :smt046

muhlqsal_4orap
07-29-2007, 17:30
Не съм чела първия пост, ама ако ше избираш, те съветвам да пробваш с онче-бонче (;

Kisses_P
07-29-2007, 17:46
Не прави грешката да се връщаш при бившия.Бивш е, значи е минало.А за да е останал в миналото има някаква основателна причина.гледай напред,не се връщай назад.Нищо хубаво няма да ти донесе.И все пак послучай сърцето си.Живее се веднъж и ако искаш да си с бившия опитай ... най-много да те нарани пак. да не забравяме че човек се учи от грешките си

die eiskoenigin
07-29-2007, 17:50
И аз съм за сегашния, защото ти сама каза че бившият те е наранил в миналото.Така че остани си с новия-това е моят съвет!

П.С. естествено не би било лошо да ни спомене6 какво изпитваш към всеки от тях :wink:

koalka
07-29-2007, 18:40
Тук не става въпрос за уговорки, а за чувства.Бъди с този, към когото имаш чувства.