PDA

View Full Version : Абе защо всички мислят,че те са...



07-29-2007, 09:43
Интересно ми е да кажете...
Защо всички метъли мислят(и не само те),че Линкин Парк са някви тъпаци,музиката им не струва.
Аз лично даже не бях им слушала песните,отбягвах ги,защото всички които познавам не ги хареваха.Но ся ми се налага по цял ден да ги слушам,защото една фр-ка харесва едно момче дето ЛП му е любимата група и имат някои смислени песни.Мелодията на някой от тях става за слушане,не е толкова зле.Даже много се запалих по Given Up.
А и бтв те ню метъл ли са,защото всички казват,че не са метъл,но аз смятам,че имат някаква нотка свързана с метъла.

Swinkenhoffer
07-29-2007, 09:52
метълите са тъпи! каквото и да ти говорят - не им вярвай! :lol:
а LP са една добра, поизчерпана банда. на мен ми звучат като съчетание от поп-рок/рап и още нещо, но метъл... не мисля. :lol:

07-29-2007, 09:54
Вместо да се опитваш да се правиш на интересна можете просто да отговориш на въпроса като хората.

Swinkenhoffer
07-29-2007, 10:01
кво? да не си метълка и да се засегна?
кое не направих като хората? :smt017
а доста от индивидите, които слушат ЛП, си мислят, че са мноого хард и тръбят, че слушат метъл, което дразни яките, тру метъли и това може да е причината да ги мразят... тъй го мисля.

LostAngeL
07-29-2007, 10:10
Az ne si msilq che sa typi ... zashto da sa typi zashtoto na nqkoi ne im haresvat li ... i az ne gi slusham veche obache sym si zapazila otnosheniqta s tqh ! Te sa prekaleno umni hora i shtom sa stiganli do tam da gi znae celiq svqt zna4i malko e veroqtno da sa typi ... Dostatychno vreme sym prekarala s tqh za da vi kaja che nito muzikata e typa nito melodiqta nito samite te .. ako vseki se zaslisha v tova koeto peqt a ne v tova kak zvy4at pesnite shte se proslushat otnovo !!!

H8_mE
07-29-2007, 10:18
Интересно ми е да кажете...
Защо всички метъли мислят(и не само те),че Линкин Парк са някви тъпаци,музиката им не струва.
Аз лично даже не бях им слушала песните,отбягвах ги,защото всички които познавам не ги хареваха.Но ся ми се налага по цял ден да ги слушам,защото една фр-ка харесва едно момче дето ЛП му е любимата група и имат някои смислени песни.Мелодията на някой от тях става за слушане,не е толкова зле.Даже много се запалих по Given Up.
А и бтв те ню метъл ли са,защото всички казват,че не са метъл,но аз смятам,че имат някаква нотка свързана с метъла.


4akai malko ti ne si gi slu6ala,za6toto drugite ne gi slu6ali,a sega gi slu6a6,za6toto tvoq pruiqtelka si haresala edin ot tqh (predpolagam Mike ili Chester :wink: )!Ama ti nqma6 li si sobstveno mnenie i ne moje6 li da gi slu6a6,za6toto na teb ti haresvat? :? :smt017

H8_mE
07-29-2007, 10:22
Mi az tqh si gi slu6ah mn predi lubima banda mi bqha,ama ne6to noviq album ne go biva mn mn ! :? O4akvah pove4e.... ama pak si gi slu6am :) !

AliceSw
07-29-2007, 11:02
не бе, приятелката и харесвала някакъв, който харесвал ЛП

ЛП са ми тъпи, никога не съм ги харесвала и слушала

BeMyLover
07-29-2007, 11:12
LP са доста добра група но преди вече не са чак толкова известни но наистина правеха много добра музика и въобще не са тъпи.

_aLeX_
07-29-2007, 12:13
Слушах Lq в 7-ми клас. Да! Имат и много добри песнички, но нещо се поизчерпаха... вече не ги слушам ..., а за Mike Shinoda :smt007 :smt007 :smt007

Alexia
07-29-2007, 16:15
LP не са метъл,а комерсиален рок с някви хип-хоп елементи.Вокала дори не може да се дере ,lol.

Blacklisted
07-29-2007, 16:19
^ не може ли? Той през 70% от времето се дере като сфиня на заколение, просто го прави по - специфично.

Alexia
07-29-2007, 16:22
^ не може ли? Той през 70% от времето се дере като сфиня на заколение, просто го прави по - специфично.

Еми наскоро съвсем случайно гледах едно лайв изпълнение.Вокалистката на Аrch Enemy има по-мъжки глас ебаси.Просто пича е сбъркал професията,лично мнение.

Blacklisted
07-29-2007, 16:26
^Вокалистката на Аrch Enemy има доста по - мъжки глас от много мъжки вокали> Bee Gees >gg :lol:

Като бях по - малък, преди 5-6 години ги слушах, сега не са ми интересни.

Човека си пее много добре, не знам по какви критерии го съдиш...

Alexia
07-29-2007, 16:32
^Вокалистката на Аrch Enemy има доста по - мъжки глас от много мъжки вокали> Bee Gees >gg :lol:

Като бях по - малък, преди 5-6 години ги слушах, сега не са ми интересни.

Човека си пее много добре, не знам по какви критерии го съдиш...

Мне,не го съдя :) Просто не ме кефи. Пък и щом има хора,които ги харесват няма лошо.

Disrespect
07-29-2007, 20:24
някфи путки...

ще извадя тениската на ЛП и ще задраскам надписите Linkin Park със червен спрей и ще си ходя така по улицата :-D

1ин голям метъл разбирач
07-30-2007, 00:34
Защо всички метъли мислят(и не само те),че Линкин Парк са някви тъпаци,музиката им не струва.
Даже много се запалих по Given Up.
А и бтв те ню метъл ли са,защото всички казват,че не са метъл,но аз смятам,че имат някаква нотка свързана с метъла.

Ако ги беше слушала някъде от 2000-2001 година, щеше да знаеш защо много хора мислят така. Given Up? Ти вземи чуй - Hybrid Theory албума, а не онези балади от минутката до полунощ или поне Meteora (ама гледай да не ти хареса най-много Numb) , или EPто на Hybrid Theory, и другите Underground-ове. Аз ги открих малко след като пробиха с първия албум и тогава само аз бях чувал за тях, и само аз ги слушах от всичките ми познати.Въпреки че, сега казват:"Те винаги са били комерс", "Те никога не са били метъл"(дори групата казва, че Ню Метъл емблемата им е лепната фалшиво, но това е с чел да се оправдаят за смяната на звученето в "Minutes To Midnight").Тогава през онези години преди Numb на Метеора се надявах да станат по-популярни, но е трябвало да внимавам какво си пожелавам. Тогава се появиха "фенките" и позьорите, които се правеха на "Метъл Фешъни", драскаха навсякъде PL Rulzzzzzzzzzzz, носеха ЛП тениски и чантички, а дотогава момиче да слуша LINKIN PARK :arrow: :smt043 . Питаш ги(онези "фенките" на по Х<15г) за любима песен - Numb и други не се сещат да кажат, се е Num (първата и вероятно единствената, която са чули), а иначе общото им мнение за групата е: "Големи сладури са" и в някои крайни случаи им текат лигите по единия или другия вокал. Това смени мнението на много тяхни почитатели и създаде митовете, че са за малки деца, че са "комерсиални", че ги слушат само хора неразбиращи от метъл и т.н. После проектът с Jay-Z помогна за "комерс" измислицата и накара :arrow: """"""""ТРУ""""""''" (ако може и в повече кавички)метълите да кажат, че:"Аве тва е некъф поп-рап с китари :smt035 ". Иначе никой не слушаше Undergroundовете, но това няма много общо :arrow: и аз научих за тях, чак когато си прокарах нет."Underground-вете" са переодически мини албумчета с по 5-6 песни, главно записи от живи изпълнения, но понякога и нови парчета.
Те нямаха стил в началото(считани бяха от слушателите за уникални, което си е вярно). После се заговори за рок, за да е в тон с "комерс" измислицата, а официално ги написаха като Ню Метъл, което е най-точното, защото Ню Метъла е Метъл с рапкор елементи. Иначе Ню Метъла въобще като стил не е харесван от "Тру" метълите, заради обвинения в "комерс" и най-много мразен от Айрян Мейдн, Лед-Вазелин, ацедеце, и другите дедковци, които и на 70 години ще са по-комерс, ама въобще тези неща с комерс - не комерс са за комплексарите. Вече споменах защо са мразени и обвинявани, че не са Ню Метъл, и Метъл въобще, но след последния албум(2007) те наистина не са вече Ню, и са писани като Аlternative rock, Pop Rock, с което съм съгласен, и нещо писано като Alternative Metal :smt017 Аз лично слушам всякаква музика(освен чалга, защото това не е баш музика), но слушам 90% метъл и то всякакъв стил(без дедковците, Блак и мъртвия метъл). Слушам метъл на английски, немски, испански, руски дори съм срещал добри български и сръбски :shock: (или май не бяха сръбски :? ) парчета. Пробвал съм само за проба и скандинавските лекета. Слушам както по-известните и нови изпълнители като LINKIN PARK,Rammstein, KoЯn, S.O.A.D, Metallica и т.н, и т.н, и т.н, така и изпълнители, за които не сте и чували дори.
Истината е, че звученето и самата музика на Линкин Парк е много по-хард от повечето групи, но просто другите групи имат по-хард образ\имидж и хората се подлъгват. Някои групи са с по-тежко звучене, но има разлика между хард звученето и тежкото звучене(то и ЛП не са много леки в някои парчета). Данеби Slayer да са по-хард от ЛИНКИН ПАРК :smt043 или онези антихристчета от Скандинавия, дето си мислят, че Метъл ИСТ КРИГ :smt043 и въобще Блак(ама наистина Блак :-& ) метъл групите да са по-хард :smt043 или онези дето им скачат пишлетата като видят череп от деффф метъла да са по-хард :smt043 . Нищо лошо против тях, но се превземат мислейки, че са много хард и много тежки с тези работи за ада, труповете, черепите, антихристските знаци, северната митология и т.н. :smt005


Mi az tqh si gi slu6ah mn predi lubima banda mi bqha,ama ne6to noviq album ne go biva mn mn ! O4akvah pove4e.... ama pak si gi slu6am !
И аз така мисля за МТМ-то иначе.

Еми наскоро съвсем случайно гледах едно лайв изпълнение.Вокалистката на Аrch Enemy има по-мъжки глас ебаси.Просто пича е сбъркал професията,лично мнение.LP не са метъл,а комерсиален рок с някви хип-хоп елементи.Вокала дори не може да се дере ,lol.а LP са една добра, поизчерпана банда. на мен ми звучат като съчетание от поп-рок/рап и още нещо, но метъл... не мисля
:lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt043 :smt043 :smt043
За вас специално :arrow: Поздрави с:
Linkin Park - Hybrid Theory - Points of Authority
Linkin Park - Underground v.2.0 - With You(LIVE)
Linkin Park - Hybrid Theory-EP - Carousel
Linkin Park - Underground v.4.0 - Wish(LIVE)
Linkin Park - Underground v.4.0 - One Step Closer ft.Jonathan Davis(LIVE)
Linkin Park - Underground v.6.0 - QWERTY(LIVE)