PDA

View Full Version : ако амфетамин се смеси с вода или друга течност



07-29-2007, 10:59
запазва ли си действието ?

07-29-2007, 11:11
ДА!

IlLuSi0nS`
07-29-2007, 12:16
сложи си в кафето.. направо те изстрелва в космоса хахах ама не слагай мн, щото може да се предозира и да стане лошо.. една нормална линийка на една чашка кафе мен ме изтрещява на макс.. и то не мн силно кафе, а нескафе 3в1.. та внимавай..

Naglfar
07-30-2007, 17:56
кефа се на анфетки разтворени в течноста на нергелето,но тя да е некъв твърд алкохол...много здраво \:D/

08-06-2007, 20:55
аз като съм някъде където не става да си на4ертая си ги слагам във водката.

b0Nb0n
08-06-2007, 21:08
аз като съм някъде където не става да си на4ертая си ги слагам във водката.
same

08-06-2007, 22:13
кефа се на анфетки разтворени в течноста на нергелето,но тя да е некъв твърд алкохол...много здраво \:D/

И как би трябвало да действа това? Не схващам принципа на приема... Няква нова химия трябва да е, баси...

cocaina666
08-06-2007, 23:05
аве важното е да е в нещо с кофеин щот той също е стимулант

BaD_GiRl_mL2
08-07-2007, 10:27
Аз обичам амфет в Shark или RedBul...
Става една такава...енергийна напитка :lol: :P

Dosta energiq poluchavash mai.. :-k

Amfetamin&Cocain
08-18-2007, 14:00
kak taka da se gubi, to ako ne shorash te4nostti moje da pripatkash ot fetki, ae vijte sq moq savet izvyn temata e vmesto 10 kantara fetki si vzemete 1 kantar coca super po dobro e \:D/ ....ma na vas li go obqsnqvam de :lol:

08-18-2007, 15:50
Аз обичам амфет в Shark или RedBul...
Става една такава...енергийна напитка :lol: :P


oniq den 2 redbula s po 1 stabilna liniq w vseki ot tqh NISHTU

posle 2 in the nos i napravo litnah


neznam zashto se polu4i taka :(

08-19-2007, 10:25
6ot si novobranec i qvno tolkova ti trqbva

08-19-2007, 10:42
6ot si novobranec i qvno tolkova ti trqbva


ne mislq, 4e sym novobranem imam 1 godina staj prez koqto 4 meseca sym zimal sqka sedmica po 3 pati

08-19-2007, 13:40
oo,Gospodi nqmam dumi 4estno!tebe mai tva ti e celta v jivota,a? a i tva 4e ne misli6 4e si ne zna4i 4e e taka.i povqrvai mi SI.az za 1pat drusah predi okolo 5-6 godini,kato po4nah na periodi-s pauzi,bez pauzi,ta kato cqlo si drusam ot tolkova vreme i pak ne moga da se pi6a razbira4ka,no ne est. za6toto naistina ne razbiram ot tova koeto pravq,a za6toto v obkrajenieto mi priznavam naistina samo 2ma ili 3ma takiva.a da razbira6 naistina...hah trqbvat ti mn pove4e ot ob6to izdrusani za 1 godina 15-20 grama amfetamin i 10 bonbona

assd
08-19-2007, 13:52
ха, егати кой с кво намерил да се дуе.. аз съм зимал по 5 пъти секи ден , голема гордост нема що

аз пък не пия, не пуша и не взимам никакви стимулиращи боклуци вече
когато и вие прекалите с нещо толкова опасно ще спрете, но може да е късно ](*,) особено ако сте зад волана, както стана с мен, ама тва е друга работа... ае друсайте се умерено :-D

GaNgStAz
08-30-2007, 03:38
Амфетамините могат да се приемат разтворени във вода и инжектирани, или дори под формата на цигара, но праховете, които се срещат най често в момента са за смъркане..

coyee
10-08-2007, 16:30
kolko vreme se 4isti organizma ot amfetite 6tot se na4ertah predi edna sedmica puk u drugi den sam na kruven test :x

AtMosFera
10-08-2007, 18:58
Едва ли действа...
Просто филма е як...
Ако имаш амфет в излишък...Пхах...


Амфета никога не е в излишък :-D !

HouseSoul
10-08-2007, 23:30
Аз вече съм почетател на мапченцата.... От конфетюра мноо ме цепи кефича на сутринта и кат не моа легна.... ](*,)

FreAK_
10-09-2007, 15:48
Без амфетки или кока, просто не може да има клубен живот :mrgreen:
Друго си е на 3ти ден да изперкаш 1 дебела и да ти дойде power-a!
Но все още не съм фенка на бонбонките- явно съм попадала повечето пъти на гадни и си имам предубеждения :-k

Иначе амфет не съм смесвала с течност, някакси ми се струва, че ще отиде на вятъра.
Но ако някой ми предложи нема да откажа :mrgreen:

FreAK_
10-09-2007, 16:39
Мен ме е страх,че нема ме хване.
Иначе може да се пробва една линия в ред бул :lol:

FreAK_
10-09-2007, 17:02
В следващите дни ще се пробва ;-)

enclave
10-10-2007, 18:07
Хваща, но по-слабо. От един и същи кантар съм смъркал един ден и на следващия го смесих с кола горе-долу същото количество което взех предния ден през носа....хвана ме много по-слабо и доста по-бавно и плавно (чак след 15-20 минути) да, количеството беше на око едно и също ама се сетете сами що с колата влиза по-слабо, а през носа много по-силно, мързи ме да обяснявам, помислете сами. Общо взето "схемата на силата" при всички наркотици от по-слаб ефект към по-силен е такава:
Поглъщане -> Смъркане -> Пушене -> инжектиране
е без нещата които просто не стават за едното или другото както например неможеш да пушиш ЛСД или да смъркаш масе :-D

AtMosFera
10-10-2007, 21:53
просто не стават за едното или другото както например неможеш да пушиш ЛСД или да смъркаш масе :-D

Може да накараме някой ентусиаст да пробва. :lol:


Aбе с масето може да се експериментира, :-D ама с LSD-то...не бих го похабила за подобна гавра при положение че още не съм пробвала :smt010 :smt010

enclave
10-11-2007, 01:08
просто не стават за едното или другото както например неможеш да пушиш ЛСД или да смъркаш масе :-D

Може да накараме някой ентусиаст да пробва. :lol:


Aбе с масето може да се експериментира, :-D ама с LSD-то...не бих го похабила за подобна гавра при положение че още не съм пробвала :smt010 :smt010

lsd-25, което е психоактивното вещество при темп. над 80°С се разпада на CO2, NH3 и изомера lsd-21 който не е психоактивен, заради несходството му със серотониновите рецептори в мозъка. Така че и да пробваш да пафкаш lsd ефекта ще е точно нулев. Успех в опитите 8)
btw както lsd, така и всички видове амфетамини бавно се окисляват и разпадат в нормални условия при стайна температура, така че дръжте си амфетките и картоните в камерата на хладилника ако смятате да правите каше. ;-)

забравих да кажа че в горната схема изключение от всички наркотици прави само масето (което наркотик ли е въобще? :) ), то всъщност е по-силно при поглъщане, отколкото при пушене, тъй като при пушене се приема само delta9thc, a канабидиола cbd се разпада от температурата (над 160°С май беше, не помня точно). при поглъщане обаче cbd се запазва и действа като МАОИ, усилвайки многократно силата на thc-то. хваща те по-яко и държи повече, но доста разхлабва :-D

Special K
10-11-2007, 21:09
Тук в БГ масовия амфетамин е сулфатната сол на амфетамина, така че няма проблем да се приема орално.

enclave
10-11-2007, 22:07
Преди време, когато мама все още се опитваше да ме вкара в прав път, преди да вдигне ръце напълно, още не я бях научила с кой наркотик какво се прави.. :lol: И тя една нощ, разстроена, тъжна, плакала цяла вечер и в 4h влиза в стаята ми, аз тъкмо съм си легнала и се унасям и оттам чувам трясък от отварящата се врата и крещене "Ти малка наркоманке, съсипа ми живота или ще спреш да шмъркаш трева, или просто се махни от дома ми!" ... И аз такава " :shock: " .... Питайте мама как става шмъркането... :-)

Е то нормално за поколение като родителите ни да не знаят кое какво е и как се взима, ама чак пък за тревата :? То за повечето от тях всички наркотици са под общ знаменател :-D макар, че има и изключения които са доста наясно с тези неща :roll:

А сега вече как те приема майка ти ? Прави ли същите опити, ако въобще живееш при нея де..... ? :-s

BaiboCo
10-12-2007, 16:39
Първо ме молеше да спра, после ми крещеше да спра, после ме заплашваше "ако не спреш, ще ..." ... :-)
Накрая обаче си спомни,че всъщност аз не съм лош човек, и щом с нея се разбираме и нямаме проблеми, може просто да се абстрахира.
Още живея вкъщи, работя постоянна работа вече, изкарвам си парите самичка и някак си се е поуспокоила,че въпреки всичко ще стана човек... :P
Разбираме се.
Зарибия и нея да земе да кротне напално

VeidarA__
10-16-2007, 17:33
баа.. тате аку разбере... малии... то незнам де. ма нямам и намерения да узнаа фото и да било...и без тфа сам студент в сф иии мноу рядко се прибирам таа... се 1-2 дена в седмицата моа да издарйа чист ... колкото до амфетите с нещо за пиене... абе незнам .. друго си е да си напраиш линията да си свиеш банкнота и да си я дръпнеш... някакси кефа е по голям..

pampers
10-17-2007, 13:06
ммда със Shark.. има огромен ефект.. :lol:

FelisDirus
11-01-2007, 00:52
сипвала съм си в колата веднъж

май така е по-оферта, иначе много щипе в носа.. пфуу

FelisDirus
11-01-2007, 00:53
Ми аз след като шмъркам амф,веднага отивам до мивката и си сипвам малко вода в шепата,след което вдишвам водата... Това подсилва ефекта :wink:


Мда.. и аз така правя.

west>side>>still
12-21-2007, 21:20
vzima6 amfetka i bqga6 na nqkoe party i sa razmazva6 tva e jivota prosto pove4eto hora ne sa go razbrali.

Special K
12-21-2007, 21:24
Това е живота в момента.....после ще видиш...... :D

WILD__BOY
12-21-2007, 22:28
боцкачи 8)

Special K
12-21-2007, 22:33
Амфетамина се боцка по-рядко отколкото си мислиш моето момче.......
Казано иначе по-малко е разпространен този начин на употреба....

brain_stew
12-22-2007, 09:12
Ххахахахаххаах!Дебаааааа... баси филма!
Чета тая тема и слушам Ellijah-Амфитамины!хахаха...

AtMosFera
12-22-2007, 11:50
Аз обичам амфет в Shark или RedBul...
Става една такава...енергийна напитка :lol: :P


А представи си кво се завърта ако е в абсент?

fake
12-22-2007, 12:12
Ми аз след като шмъркам амф,веднага отивам до мивката и си сипвам малко вода в шепата,след което вдишвам водата... Това подсилва ефекта :wink:


Мда.. и аз така правя.
абе чак да вдишвам цялата шепа не, ама 2-3 капки колкото да прокарат и да влезе по-бързо става
бтв тфа е доста опасно, въпросната вода ако попадне там,,,някъде из дихателните пътища мое да си умреш спокойно...и то доста по-бързо, отколкото амфета би те убил

Special K
12-22-2007, 13:39
Аз обичам амфет в Shark или RedBul...
Става една такава...енергийна напитка :lol: :P


А представи си кво се завърта ако е в абсент?
Абсолютно нормален алкохол......Просто по силен......Само едно време е бил и с други ефекти....Сега не е така защото не го приготвят по същата рецепта(дори и да пише така)....Единствения начин да пиеш the real shit е да си набереш един чувал от активното растение и да си го дестилираш сам.......

FelisDirus
12-22-2007, 16:05
Ми аз след като шмъркам амф,веднага отивам до мивката и си сипвам малко вода в шепата,след което вдишвам водата... Това подсилва ефекта :wink:


Мда.. и аз така правя.
абе чак да вдишвам цялата шепа не, ама 2-3 капки колкото да прокарат и да влезе по-бързо става
бтв тфа е доста опасно, въпросната вода ако попадне там,,,някъде из дихателните пътища мое да си умреш спокойно...и то доста по-бързо, отколкото амфета би те убил

Да де, не шмъркам половин литър... малко.

Far
12-23-2007, 12:21
във вазата само алкохол ли слагаш? :D :D :D

Special K
12-23-2007, 14:33
Не се научихте че THC се разтваря в мазнини и алкохоли.......Като сипеш алкохол и напушва ПО-МАЛКО а не повече проумейте го......Може и да замайва повече но това е от алкохолните пари не от нещо друго.....