PDA

View Full Version : Дайте предложение за подарък за момиче?



Aнонимен
07-29-2007, 12:11
Здравейте, приятели!

Обръщам се към вас, защото имам нужда от помощ с избирането на подарък за моята приятелка (гадже). Тя скоро навършва 17 и искам да я изненадам по някъв начин затова разчитам на вас! Приемам всякъкви предложения: от нещо практично до нещо, което ще и остане като скъп спомен от мен. Благодаря ви предварително!

П.П. Извинявам се ако има такива теми, но наистина нямам време да търся. Надявам се ще ме разберете ;)

Krem4eto
07-29-2007, 12:16
Здравейте, приятели!

Обръщам се към вас, защото имам нужда от помощ с избирането на подарък за моята приятелка (гадже). Тя скоро навършва 17 и искам да я изненадам по някъв начин затова разчитам на вас! Приемам всякъкви предложения: от нещо практично до нещо, което ще и остане като скъп спомен от мен. Благодаря ви предварително!

П.П. Извинявам се ако има такива теми, но наистина нямам време да търся. Надявам се ще ме разберете ;)

Може да е нещо просто като парфюм ,може да е нещо по-скъпо ако и знаеш размера някоя блузка или пък ако сте много близки може и бельо.Може да е нещо романтично като например стаята си да я обсипеш с цветчета , една хубава вечеря и примерно гривничка или колие или пръстен ;) УСПЕХ! Уууу сетих се може ако е вечерта да погледате звездите..и то как ,ами качете се на покрива на блока може там да вечеряте и после да влезете у вас ;)

sexa_na_kompleksa
07-29-2007, 12:32
Освен това,което казаха може и книга,ако знаеш какви предпочита или пък ваша снимка в рамка.

BunnYY_f
07-29-2007, 21:07
Можеш да и подариш някакво бижу (ако носи, разбира се), ако си пада по плюшени нещица-едно плюшено нещо :lol: Айде успех и от мен!

Актрис х.Х
07-29-2007, 21:22
нещо практично
Уред за стъргане на мазоли.


нещо, което ще и остане като скъп спомен от мен.
Ухото ти мариновано в горчица. *мляс*

vvs_go
07-29-2007, 22:00
skokove s bynji

07-29-2007, 22:15
kolko pari ima6

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 22:37
нещо практично
Уред за стъргане на мазоли.


нещо, което ще и остане като скъп спомен от мен.
Ухото ти мариновано в горчица. *мляс*

Йееее..колко готино.... :smt078

Момичетата се радват много на плюшковци-едно мече би свърщило чудесна работа :lol:

Presley
07-29-2007, 23:27
Може някаква плюшена играчка огромна :-D !Аэ много бих се эарадвала :-D! Може пък и някакво бижу ,например гривна (естествено ако носи бижута).Или пък и купи някаква голяматорта и отгоре да пише нещо. :lol: Всъщност що не и направиш серенада? :-({|=
:-D :-D :-D

mademoiselle_de_Soleil
07-30-2007, 05:25
~-()-~ Simvoli4na pliu6ena igra4ka (primerno ako i vika6 ''slunce'' potyrsi igra4ka slun4ice)
~-()-~ Sreburna grivni4ka ili medalion4e (takova deto se otvarq i vutre bi mogal da sloji6 va6a snimka)
~-()-~ Zavedi q nqkade i napravete ne6to neobi4aino i 6turo - primerno skok s bundji,skok s para6ut, spuskane s lodka po reka, letene s paraplaner ... :roll: razme4tah se
~-()-~ Ako nqma doma6en liubimec, no iska da ima takuv, podari i ku4ence, kotence, papagal4e, iguana .....

LGPz
07-30-2007, 06:27
Аз дадох 30 лв. за подарък на едно момиче - плюшена играчка.Май много й е харесала.Предлагам ти да й купиш такова нещо ... ;)

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
07-30-2007, 06:44
Да, наистина може плюшена играчка!Аз много ги обичам! :-D А иначе всичко друго, което казаха по-горе.. :wink:

great_mari
07-30-2007, 06:53
mi moje edna ogrooooooooooooooomna plu6ena igra4ka / naprimer me4e sus sur4ice na koeto da pi6e obi4am te ili ne6to takova/
moje nqkoi prusten ili klie
moje /ako obi4a da se grimira i pro4ie/ nnqkakaf ogroomen komplekt s grimove i ne6ta ot sorta
moje nqkoq krasiva 4anti4ka ili ne6to takova
abe q nai dobre q pitai kvo iska :mrgreen:

djuki
07-30-2007, 14:25
Можеш да и вземеш албумче , плюшената играчка също е добра идея . Един парфюм които и на теб да ти хареса сигурна съм че от тук са сетне ще ходи само с него . Можеш да я заведеш някъде или някакво бижу . А на скоро една приятелка се похвали с пръстен на който от вътре беше гравирано "обичам те " много беше сладко !

07-30-2007, 20:39
udari i edna pi6ka :-D :-D :-D

MistyMonster/LikeViolence
07-31-2007, 07:16
Ами 2 чифта чорапи от пазара,едни пликчета и един сютюен без подплънки от лев и педесе.

07-31-2007, 10:27
хм..защо не локет, от тези малките, които се отварят и вътре могат да се слагат снимки? това е мн красив жест...

Conrad
07-31-2007, 14:43
Най силният подарък е Емоционалния подарък а не някакъв предмет който накрая ще се озове на чекмеджето. Подаракъв трябва да е такъв че да навява някакъв много добър спомен.Ето пример кое ще се запомни повече:
1. Подаряваш и книга и казваш : Мило обичам те ,ЧРД ,заповядай?

ИЛИ осмислен план,все пак Р.Д е един ден в годината трябва да се подготвиш:

2. В тези летни жеги един уикенд на Пампорово е към 60лв.Един прекрасен уют в многозвезден хотел.Един приятен ден в хладен краси курорт.Една прекрасна вечеря.

Общо взето искам да кажа че всеки може да подари Материален подарък но малко могат да подарят истинки Емоционален такъв

07-31-2007, 17:24
да. но не пренебрегвай факта, че доста от момичетата си падат материалистки. :lol: