PDA

View Full Version : ОПА!



eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 12:23
Офф егати гафа стана.....влюбих се в един мой приятел(вярно,че не е най-добрия,но все пак сме в доста добри отношения).Гадното е,че той е с 1 година по-малък от мен,но не е кой знае какъв проблема щото е доста по висок и по-мускулест :lol: от мен.
Почти всеки ден го виждам и със всеки изминал ден го харесвам все повече и повече....
Искам да разбера начин,по който не трябва да му каца че го харесвам,а просто да престана да го харесвам,но....дали има такъв изобщо?
ПЛС хелп :?

Presley
07-29-2007, 12:25
Абе то не може да решиш ,че не искаш да го харесваш и хоп-готово.Не става така.А всъщност какво ,като ти е приятел?Нещо лошо има ли?Може пък и да се получи нещо.. :-D

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 12:44
Е не е така-какво като ти е приятел.Познаваме се от много време и държа на него най-вече като на приятел.Но нали момичетата сме такива глупачки и се влюбваме точно в този,в когото не трябва-приятелите :|

Presley
07-29-2007, 12:52
Не слагай всички момичета под общ эначенател.А и ,като държиш на него ,като на приятел,эащо от горния ти пост раэбрах друго?Май и ти не энаеш какво искаш?
Не може да спреш да иэпитваш чувства към накой просто ей така.няма формула эа това-става си от самосебе си.Ако толкова много те притеснява ,това че сте приятел си трайкаш и това е.
:-D

07-29-2007, 12:59
na mene mi bqxa kazvali 4e priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e nqma [-X a nevijdam problem shtom ti xaresva kaji mu go i shtom ste tolkova dobre priqteli shte te razbere predpolagam :D

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 13:20
Ох,много съм объркана.... :smt009
Той постоянно ме базика за едно момче,което най-вероятно смята за мое гадже(под базика да се разбира "абе кво прави **** ,той ти се обажда ама ти си беше оставила телефона и си говорихме с него" и някво такива)и сега изведнъж да му сервирам някво "абе знаеш ли кво...аз те харесвам"като се има впредвид,че се познаваме от около 8-9 години и от началото сме си се разбирали добре..... ОФФф :smt010 :smt010

07-29-2007, 13:27
na mene mi bqxa kazvali 4e priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e nqma [-X a nevijdam problem shtom ti xaresva kaji mu go i shtom ste tolkova dobre priqteli shte te razbere predpolagam :D

nali se seshtash4e da q razbere i da i otvurne na chuvstvata sa savsem razlichni neshta.

Men ako pitash nedei mu kazva nishto,ne vzimai neshtata tolkova navutre...pravi mu leki nameci,obrushtaite si vnimanie...dali nqkoi te haresva ili ne vinagi si lichi,oshte pove4e imaiki predvid,4e se poznavate to tolkova mn vreme..zna4i ako te iska po nqkakav na4in bi mogla da ulovi6 znacite
No ne mu kazvai ni6to dokato ne si sigurna dali te haresva,moje vsi4ko da se provali...

petachnia
07-29-2007, 13:28
направи така че той да те хареса... когато излизате облечи се по предизвикателно, дръж се по начин който той би аресал и го гледай страстно :) :) :)

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 13:38
na mene mi bqxa kazvali 4e priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e nqma [-X a nevijdam problem shtom ti xaresva kaji mu go i shtom ste tolkova dobre priqteli shte te razbere predpolagam :D

nali se seshtash4e da q razbere i da i otvurne na chuvstvata sa savsem razlichni neshta.

Men ako pitash nedei mu kazva nishto,ne vzimai neshtata tolkova navutre...pravi mu leki nameci,obrushtaite si vnimanie...dali nqkoi te haresva ili ne vinagi si lichi,oshte pove4e imaiki predvid,4e se poznavate to tolkova mn vreme..zna4i ako te iska po nqkakav na4in bi mogla da ulovi6 znacite
No ne mu kazvai ni6to dokato ne si sigurna dali te haresva,moje vsi4ko da se provali...


ДА,мисля че си напълно прав.Затова ще се опитам да последвам съвета ти,въпреки че ще ми е трудно да не му кажа(не защото искам,а просто защото имам чувството че без да искам ще го изкрещя)Положението ми е КРИТИЧНО.....Охх...се някак си ще се оправя.
Но като се замисля,може пък и той да има нещо към мен,защото всеки път като се разминаваме например и той винаги или ме хваща за ръката и казва ама на шега де "каде отиваш дееееее" или нещо от сорта.даже един случай-една моя фр го харесва и аз един ден му намеквах (тогава не го харесвах толкова-мислех си че е временно увлечение) да иде при нея и да си поговорят,ама той много се дразнеше и на шега разбира се тръгваше да ме гони,а аз се му бягах.после бях се облегнала на една стена и той се приближи и ми каза: "е сега ми падна" но аз бях уморена вече и нищо не направих.Тогава той дойде и ме гушна много силно.Може би от тогава започнах да го харесвам толкова много,но все пак..... :mrgreen:

_SilencE_
07-29-2007, 13:41
Но нали момичетата сме такива глупачки и се влюбваме точно в този,в когото не трябва-приятелите :|

виж, драга, не всички момичета (в частност АЗ :-D ) се мислят за глупачки :-s аз никога не съм изпитвала към приятелите си момчета нещо повече от приятелска привързаност, но двама към мен да :-s е, какво? пак ли момичетата са глупачките? моля ти се говори в първо лице, единствено число :lol:

krisety
07-29-2007, 13:51
и аз имам същия проблем разликата е че аз му казах :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: затова по добре не му казвай нищо ЗА СЕГА :P :P :P :P :P другото ще стане от само себе си айде УСПЕХ \:D/ :smt016 :smt016 :smt016 :smt016 :smt016

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 13:52
Но нали момичетата сме такива глупачки и се влюбваме точно в този,в когото не трябва-приятелите :|

виж, драга, не всички момичета (в частност АЗ :-D ) се мислят за глупачки :-s аз никога не съм изпитвала към приятелите си момчета нещо повече от приятелска привързаност, но двама към мен да :-s е, какво? пак ли момичетата са глупачките? моля ти се говори в първо лице, единствено число :lol:

Е тва го казах от собствени наблюдения,но явно съм грешала-PEACE :smt101

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
07-29-2007, 16:01
Ами за жалост няма как да си кажеш, че ще спреш да го харесваш, и това да стане..Ако искаш може да му признаеш чувствата си, но това ще се отрази по някакъв начин на приятелството ви..А предполагам ти държиш на него..Доста сложна ситуация.Според мен трябва да оставиш нещата така... :roll:

nIkOl4OoO
07-29-2007, 16:37
em az 6e ti kaja 4e priqtelstvoto mejdu mom4e i momi4e ponqkoga e mn po silno otkolkoto mejdu mom4eta ili momi4eta :-) a ina4e v liubovta nqma pravilen i nepravile...6tom si vliubena mu kaji ;-)

CuRly_Doll
07-29-2007, 18:14
em az 6e ti kaja 4e priqtelstvoto mejdu mom4e i momi4e ponqkoga e mn po silno otkolkoto mejdu mom4eta ili momi4eta :-) a ina4e v liubovta nqma pravilen i nepravile...6tom si vliubena mu kaji ;-)
emi da ....kvo lo6y ima....?
i az sam hoila s nai dobriq mi frend i kvo kat skasahme pak sme si adski blizki.....

koalka
07-29-2007, 18:31
Еми, виждаш ли до какво водят понякога добрите отношения между момиче и момче-чувства поне от едната страна.Това, че е с година по-малък от мен не мисля, че е големия проблем, още повече, че не му личи, какво толкова?

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 18:54
Оф ми не знам...Наистина положението е доста сложно.
До преди 5 мин беше в нас и си прекарахме супер яко.....нооо.....офф абе започвам да забелязвам че при всеки удобен момент или ме прегръща по някъкъв начин или ми хваща ръцете отзад...Не знам тва с ръцете кво точно би могло да значи,но започвам да си мисля че и той има нещо към мен.Обаче освен по това,по друго не мога да разбера дали наистина ме харесва затва ще си мълча......поне за сега :roll: :-D

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 13:31
shtom ti e kazal ,,Abe az mai te haresvam" normalno da te haresva..moje prosto da pravi neshto za da vidi ti kak shte reagirash i dali moje da se poluchi neshto..no kato se zamislish..ot 8-9 godini ste priqteli i da se poluchi neshto ako e za kratko i da zagubish tova priqtelstvo..ne sam sigurna dali si zaslujava..no ti nai dobre moje da si precenish situaciqta..i kakvo da pravish :wink:

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 14:01
shtom ti e kazal ,,Abe az mai te haresvam" normalno da te haresva..moje prosto da pravi neshto za da vidi ti kak shte reagirash i dali moje da se poluchi neshto..no kato se zamislish..ot 8-9 godini ste priqteli i da se poluchi neshto ako e za kratko i da zagubish tova priqtelstvo..ne sam sigurna dali si zaslujava..no ti nai dobre moje da si precenish situaciqta..i kakvo da pravish :wink:

Не си прочела внимателно-той никога не ми е казвал "абе аз май те харесвам".Сигурно се бъркаш с момента,в който аз бях се облегнала,защото бях мн изморена от цялата гоненица и той застана пред мен и ми каза "Е сега ми падна!" след което ме гушна много силно.

LofYou
07-30-2007, 14:17
Понякога е по добре да бъдеш с някои приятел .. тои те познава много добре и знае как да се държи за да не те нарани .. няма нищо лошо в това .. :-)

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 14:17
am..znachi greshkata e moq..no vse pak..mnenieto mi si ostava sashtoto :) no..kato se zamislish..kakvoto i da ti kajat drugite..samo ti moje da reshish kakvo da si pravish, zashtoto jivota si e tvoi..ako sbyrkash shte si tarpish posledstviqta a ako si prava-shte si shtastliva :)

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 14:30
Не знам вече!
Предадох се преди малко :roll: Ще си се виждаме както досега,ще опитам да се държа както досега.А вече ако той ме харесва,ще трябва да се постарае да го забележа повече.Не искам да разрушавам всичко,което е градено от 8 години. :smt009

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 14:38
da..nali i az tova ti kazvam..se pak shtom tolkova vreme ste bili priqteli, znachi vi e dobre zaedno kato takiva..ostavi neshtata taka..otpusni se i vsichko samo shte se podredi :)

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 14:41
da..nali i az tova ti kazvam..se pak shtom tolkova vreme ste bili priqteli, znachi vi e dobre zaedno kato takiva..ostavi neshtata taka..otpusni se i vsichko samo shte se podredi :)

Дааа....надявам се всичко да се подреди :cry: :smt089

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 14:46
nie sme s teb :-) :-) :-) :-)

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 14:56
Мерсиии :-D :-D

koalka
07-30-2007, 15:04
eXuSe My FrEnCh, ако те прегръща момче е 99% те харесва. :wink:

07-30-2007, 15:09
Macka,imashe edna tema kadeto mom4eto go be6e sram da kaje 4e q haresva i tq umrq i e pro4el sled smurtta i v dnevnika 4e i tq go haresvala...Pomisli si....

Spored men trqbva da mu kajesh!Kaji mu 4e ako ne te iska6 da si ostaete priqteli i 4e tova 4e go haresva6 za poveche ot priqtel nqma da popre4i na priqtelstvoto si....Kaji mu...Puk i tova kato te pregru6ta opredeleno go ili privli4a6 ili si te haresva.... deistvai i ne izpuskai momenta...vednuj se jivee..probvai si 6ansa... ne e kato da go kaje6 na nqkoi nepoznat... 6te te razbere... a dori moje da te haresva kakto kazah.... ne se pritesnqvai... a mu KAJI

USPEH MACKA I DA KAJESH KAKVO E STANALO!! :wink: :wink: :wink: :wink:

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 15:09
eXuSe My FrEnCh, ако те прегръща момче е 99% те харесва. :wink:

:-D :-D Даваш ми надежди....... [-o< хаха :-D

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 15:10
ne che neshtu..ma te momchetata..i te neznaqt kakvo iskat ponqkoga 8-[

07-30-2007, 15:11
Sujalqvam za gre6kite ama ne go proverih :D :D

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 15:13
Macka,imashe edna tema kadeto mom4eto go be6e sram da kaje 4e q haresva i tq umrq i e pro4el sled smurtta i v dnevnika 4e i tq go haresvala...Pomisli si....

Spored men trqbva da mu kajesh!Kaji mu 4e ako ne te iska6 da si ostaete priqteli i 4e tova 4e go haresva6 za poveche ot priqtel nqma da popre4i na priqtelstvoto si....Kaji mu...Puk i tova kato te pregru6ta opredeleno go ili privli4a6 ili si te haresva.... deistvai i ne izpuskai momenta...vednuj se jivee..probvai si 6ansa... ne e kato da go kaje6 na nqkoi nepoznat... 6te te razbere... a dori moje da te haresva kakto kazah.... ne se pritesnqvai... a mu KAJI

USPEH MACKA I DA KAJESH KAKVO E STANALO!! :wink: :wink: :wink: :wink:



Охх ами ако се усмеля да му кажа.....ще му кажа :smt009

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 15:14
ne che neshtu..ma te momchetata..i te neznaqt kakvo iskat ponqkoga 8-[

ООО и то само понякога ли :-D

07-30-2007, 15:15
Emi spored men mu kaji... ne e kato na nepoznat kakto kazah.... ili puk namekni po 4ata ako 6te ti e po lesno ili puk... go celuni.. ili kato te pregra6ta i ti go pregurni.... no dai oshte malko informaciq za obstoqtelstvata... razkaji o6te kak se durji s teb... za da znaem :wink: :wink: :wink:

sasha_90
07-30-2007, 15:16
:? И аз съм в такава ситуация,е подобна. :-D
Имам приятел с когото се разбираме,но той е по-голям.А сега за теб:ако го харесваш трудно ще го забравиш особено ако често го виждаш.

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 15:16
ne che neshtu..ma te momchetata..i te neznaqt kakvo iskat ponqkoga 8-[

ООО и то само понякога ли :-D

e, da ne se chuvstvat obideni..zatova taka go kazah :::

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 15:20
Emi spored men mu kaji... ne e kato na nepoznat kakto kazah.... ili puk namekni po 4ata ako 6te ti e po lesno ili puk... go celuni.. ili kato te pregra6ta i ti go pregurni.... no dai oshte malko informaciq za obstoqtelstvata... razkaji o6te kak se durji s teb... za da znaem :wink: :wink: :wink:

Ами дай идея какво друго да кажа,щото и аз вече не знам :roll: Какво например?

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 15:21
ne che neshtu..ma te momchetata..i te neznaqt kakvo iskat ponqkoga 8-[

ООО и то само понякога ли :-D

e, da ne se chuvstvat obideni..zatova taka go kazah :::

Хаха.....Ама те май повечкото си го знаят,че даже си и признават

07-30-2007, 15:22
da si skypa 4e ne mi se obqsnqva tyka da cukam prez 5minuti ako ne mojesh skype 6te se naloji da obqsnq :D :D

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 15:24
ne che neshtu..ma te momchetata..i te neznaqt kakvo iskat ponqkoga 8-[

ООО и то само понякога ли :-D

e, da ne se chuvstvat obideni..zatova taka go kazah :::

Хаха.....Ама те май повечкото си го знаят,че даже си и признават

aaa ne,ima i takiva koito dota uporito go otrichat :-#

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 15:24
da si skypa 4e ne mi se obqsnqva tyka da cukam prez 5minuti ako ne mojesh skype 6te se naloji da obqsnq :D :D

Абе по-добре дай ти твоя че ако той види темата може да се сети че става въпрос за него.....или просто влез във профила си да ти го дам на лично :-D

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 15:25
ne che neshtu..ma te momchetata..i te neznaqt kakvo iskat ponqkoga 8-[

ООО и то само понякога ли :-D

e, da ne se chuvstvat obideni..zatova taka go kazah :::

Хаха.....Ама те май повечкото си го знаят,че даже си и признават

aaa ne,ima i takiva koito dota uporito go otrichat :-#

Е,и такива животни се намират :-D

07-30-2007, 16:05
Ako tozi tovi priqtel e tolkoz liubvelbilen v tvoe prisustvie moje i toi te xaresva.Ako bqh na negovoto mqsto,vliuben v svoqta na-dobra priqtrelka opredeleno shtaqh da se vuzpolzvam i da q pregrushtam kolkoto moga po-cheto.Ti kaza che toi taka pravi,znachi...ima vuzmojnost i toi da te xaresva.

07-30-2007, 16:13
em kum avtorkata dai icq togava :wink:

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 16:13
Ako tozi tovi priqtel e tolkoz liubvelbilen v tvoe prisustvie moje i toi te xaresva.Ako bqh na negovoto mqsto,vliuben v svoqta na-dobra priqtrelka opredeleno shtaqh da se vuzpolzvam i da q pregrushtam kolkoto moga po-cheto.Ti kaza che toi taka pravi,znachi...ima vuzmojnost i toi da te xaresva.

Ама ние не сме най-добри приятели...е то тва не е от особено значение в случая де.. :-D

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 16:15
em kum avtorkata dai icq togava :wink:

офф няам icq чакай са щи дам един скайп който не е моя...на една фр е-тя ше ти каже как е моя.Става ли? sladky_bebe205 e.Аз и казах че ше и пишеш и те чака. :-D

07-30-2007, 16:18
oki :wink: ve4e pisah

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 16:23
oki :wink: ve4e pisah

сигурна ли си щото тя вика че не си и писала още...може би щото тъкмо влезна в скайп.... :-D

07-30-2007, 16:25
emi ne e na linia :roll:

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 16:28
emi ne e na linia :roll:

Aма тя влезна.....офф айде дай твоя или и пиши пак.....сиг онова съобщение не е доставено :lol: :-D

Dark_Angel_F
07-30-2007, 19:15
Споко и аз съм попадала в такава ситуация :) И бившия ми най-добър приятел сега ми е гадже така че не се ритеснявай . Разбери дали и той изпитва същото към теб и ако е така би могло да с е получи нещо прекрасно :)

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 19:42
Споко и аз съм попадала в такава ситуация :) И бившия ми най-добър приятел сега ми е гадже така че не се ритеснявай . Разбери дали и той изпитва същото към теб и ако е така би могло да с е получи нещо прекрасно :)

Aми преди точно 15 мин се разделихме-бяхме навън.Започвам все повече да си мисля че може да ме харесва,щото седя си аз на пейката и го моля за вода-дава ми шишето,след което сяда до мен.Аз започвам да пия и той ми блъска шишето и си намокрих блузата.....сещате се къде.И той веднага-Ау извинявай,чакай са щи дам мойта блуза и почва някво да се разсъблича там,а аз само си извъртам погледа за да не го гледам,щото се чувствам неловко.А той ми вика "къде гледаш сега,айде преобличай се,че да не настинеш".Аз му викам че няма да се преобличам щото след 5 минути се прибирам и няма смисъл и по-добре да се облече той.А той ми каза"не,така ми е добре" и аз "ми,хуу тогава,както искаш" и застана прав пред мене,а аз седя на пейката и той почва да се врътка на лоста,който е в средата.Казах му "айде стига че ше се претрепеш" и той нищо не каза.Спря и пак седна до мене. :roll: И поседях още 2-3 минути така,станах от пейката и викам "Ами айде хора,аз тръгвам вече" и обръщам гръб и си заминавам.А той стана и вика чакай.И дойде до мене и каза "абе искам да те питам нещо"и аз усмихната викам какво.И той ами.........айде утр е на басейн :shock: и аз викам хубаво.Ама след секунда се сетих че не мога,поради технически причини :-D :-D хаха...и той ме изпрати до нас и ме гушна пак... :shock: Охх как искам да му кажа всичко....и може би утре това ще направя :roll:

Dark_Angel_F
07-30-2007, 20:50
ДАВАЙ... Стискам палци. И като прочетох това си личи , че може би и той изпитва нещо към теб , а може и просто ада е страшен джентълмен , но ниюо няма да разбереш докато не говориш с него сериозно по тои въпрос :) и отново ти желая успех. :wink:

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 20:59
ДАВАЙ... Стискам палци. И като прочетох това си личи , че може би и той изпитва нещо към теб , а може и просто ада е страшен джентълмен , но ниюо няма да разбереш докато не говориш с него сериозно по тои въпрос :) и отново ти желая успех. :wink:

Мда...затова още утре след като се прибере от басейнчето,ако не излезе той навън-аз отивам у тях.Наистина трябва да поговорим...Особено след като видях тия плочки :smt005 :-D