PDA

View Full Version : Места за развлечение, които са удобни за начало на връзка...



petachnia
07-29-2007, 13:25
Който се сеща за такива ако може да ми помогне... В моята ситуация мн харесвам момиче по голямо от мен, а за сега всичко горе долу върви добре... Но не сме се целували, т.е не сме гаджета. И си мисля какво да правя по различно от ресторант, боулинг, билярд, кино, басейн, кафета, разходки, изненадващи подаръци и мило отношение... Сигурен съм, че ако тя разбере колко много държа на нея и наистина бих направил всичко за нея - нещата ще се оправят... Но общо взето съм в безизходица, защото ми се изчерпва репертуарът :smt017

07-29-2007, 13:34
хей :)
не е толкова важно къде ще заведеш момичето, по скоро е по-важно това какво правите. Разговаряй с нея, прави такива неща, че да се забавляваш самият ти, опитай да разбереш какво и е интересно на нея, покажи и нещо което можеш да правиш :)
Плаж, разходка в парка или из уличките или някое тихо кафенце, говори с нея, ако искаш се лигави но не прекалявай :) говори и смислени неща, разкажи и нещо за себе си, бъди искрен.
Успех ;)

petachnia
07-29-2007, 13:38
мерси... аз това и правя и затова смятам че до момента връзката е успешна - на нея и е весело, развлича се от многото работа, обаче си мисля че още не е сигурна дали съм готов за нея, защото тя има мн малко свободно време... аз и казах че когато се виждаме по рядко ще си липсваме повече и ще ни е по хубаво, но незнам тя как го е приела... затова искам да я заведа на нещо различно(като пейнтбол)... някакви такива предложения?

sexa_na_kompleksa
07-29-2007, 13:40
Да,наистина не е толкова важно къде си,а с кой си и какво правите.Хубаво е да има разнообразие,особено в началото,но не се сещам за нещо по-различно от това,което ти си изборил.Питай я къде обича да ходи и я води там. :wink:

petachnia
07-29-2007, 13:43
Да,наистина не е толкова важно къде си,а с кой си и какво правите.Хубаво е да има разнообразие,особено в началото,но не се сещам за нещо по-различно от това,което ти си изборил.Питай я къде обича да ходи и я води там. :wink:
може, но предпочитам някой ако се сеща за нещо по различно да ми каже, защото аз за др неща от изброените и картинг не се сещам...
Има ли някъде нещо като заведение само за влюбени двойки? Да има свещи и всичко да я предразположи към тръгване с мен :)

07-29-2007, 14:52
пикник

vvs_go
07-29-2007, 14:52
mi naprimer izprati q do tqh i q celuni malko e trudno no 6te trenira6 i s malko ama naistina malko alkohol 6te si preodolee6 srama

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
07-29-2007, 15:27
Ами аз не се сещам за нещо по-различно от това, което си изброил..Но наистина няма значение къде си, а с кого си! :wink:

petachnia
07-29-2007, 18:35
да не съм в анимация да ходя на пикник =D> а това с алкохола ... - по добре да изчакам подходящия момент отколкото да преебавам работата :) все пак ако нещо ви хрумне - пишете :) може да ми помогне доста :wink:

xSaShEtOx
07-31-2007, 13:53
Moje da ti zvuchi malko naludnichavo, ama shto ne q vodish nqkude na planina? :-k Piknik na nqkoq polqnka zvuchi dobre... Puk ako nqmash vuzmojnost i gradinkata zad bloka pak stava! :-D