PDA

View Full Version : papki ;[



07-29-2007, 13:42
aaa zna4i polzvam hilqdi vidove ka4estveni i ne ka4estveni maski ama ne pomaga ni6to .. izpup4ila sam se po cqloto lice i :smt010 :smt010 :smt010 yjasno e .. kajete mi nqkfi doma6ni metodi .. maski koito polzvate :( molq vi se mili4ki pomognete mi :? :(

sexa_na_kompleksa
07-29-2007, 13:47
Паста за зъби и силицилов спирт 2 % :wink:
На мен това ми помога,но всяка кожа си е различна и й помагат различни неща.

Presley
07-29-2007, 13:59
Пробвай с маска от хума и прясно мляко.Мажи си лицето и с крем Эдраве.И естествено иэпоэвай някакъв почистващ лосион.

_PuNk`PrInCeSs_
07-29-2007, 14:33
за по4ивстване използвай маската на AVON PurePoreFection (на мен много ми помогна) и Скинорен :wink: а лосион, в сисъл тоник ти препоръ4вам пак на AVON Clearskin .

07-29-2007, 14:36
Аз ти препоръчвам на Clinique серията anti-blemish solutions.Лично съм мн. доволна от нея.

pen
07-30-2007, 10:37
a majete li si licata s nqkfi plodove ili zelen4yci ... :roll:

08-01-2007, 16:21
абе ти луда ли си да питаш за такиа работи тук...нима някой от вас е дерматолог...а пък и тез глупости с дом рецепти изобщо не помагат...трябва да се консултираш с лекар и да ти напраят изследвания преди да се лекуваш...мен ме мотаха 2 год преди да попадна на лекар който се отнесе по сериозно с проблема и ми пусна изследвания...а още повече само с мазила нищо няма да стане от лич опит ти го казвам :wink:

mechtaq_za_teb
08-01-2007, 16:41
абе ти луда ли си да питаш за такиа работи тук...нима някой от вас е дерматолог...а пък и тез глупости с дом рецепти изобщо не помагат...трябва да се консултираш с лекар и да ти напраят изследвания преди да се лекуваш...мен ме мотаха 2 год преди да попадна на лекар който се отнесе по сериозно с проблема и ми пусна изследвания...а още повече само с мазила нищо няма да стане от лич опит ти го казвам :wink:Nikoi ot nas ne e dermatolog,no vsichki prosto spodelqt kakvo im e pomognalo.I ne sym syglasna,che domashnite recedpti ne pomagat!Pomagat,no veche kakvo shte povliqe na tvoqa koja si zavisi ot tipa i.

maroon
08-01-2007, 16:46
ako ne iska6 da stane po-zle, otidi na dermatolog; ima proceduri s koito "6te se rodi6"; doma6nite ne sa s takyv silen effect; te sa po-skoro za poddryjka; s pasta za zybi ne te syvetvam da probva6 - az vednyj probvah i na dr den mi izlqzaha bez da sym imala predi tova, stava adski 4uvstvitelna kojata i vsi4ko i se otrazqva - dori i slynceto
P.S. I hraneneto e ot zna4eniq - po-malko maznini! :wink: :P :P :P :P