PDA

View Full Version : вижте и помогнете



eDnO ObArKaNo MoMi4E
07-29-2007, 14:43
историята е следната оби4ам много приятеля си с който ходих 3 месеца и след тва скъсахме но сега пак сме заедно,та проблема който ме мъ4и е в това 4е той ме заряза заради най-добрата ми приятелка той тръгна с нея но се върна пак при мен...и след като един месец бяхме разделени аз много страдах и просто мислех 4е никога няма да мога да се изправя на краката си,запо4нах да пия непрекъснато,пла4ех и за кво за нищо.сега пак сме заедно но искам да му отмъстя за тва което ми при4ини,искам и той да страда както аз сега не съм много наясно с 4уствата си и незнам кво да правя искам да си отмъстя,той твърди 4е много ме оби4а но аз не му вярвам и никога няма да му повярвам още немога да забравя какво ми при4ина с тази която до в4ера ми беше като сестра,тя е предателка също така и той.мразя нея а оби4ам него...но сега аз трябва да си отмъстя...сега той ще страда...вие как мислите дали ще сгреша ако го накарам да страда....благодаря предварително

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 14:50
Не само че ще сгрешиш,а може би ще направиш и най-голямата грешка в живота си!!!Ти каза: Мразя нея,но обичам него".Тогава за какво искаш да му отмъщаваш-за това,че е момче,а твойта "прителка" е курва ли? Извинявай,но мисля че не трябва да виниш до такава степен него,а .... нея....Нали ти е приятелка,нали приятелките не се предават,нали прителките могат да разчитат една на друга за всичко....а това "всичко" включва и момчета,и проблеми с родителите,и проблемите в даскалото,и радостта от нещо,което е постигнала след много усилия.....

Айде успех мацка,дано направиш правилният избор!!!!! :smt016 :smt016

nIkOl4OoO
07-29-2007, 16:58
awe ti ne znae6 kvo to4no iska6...xem go obi4a6 ...hem iska6 da strada ](*,) ako naistina durji6 na nego 6e mu prosti6 i 6e mu dade6 2ri 6ans...vseki mje da sgre6i

cracken
07-29-2007, 17:01
Прости му...но не забравай :!:

Presley
07-29-2007, 17:20
като не му вярваш эа какво отново си се събрала с него?А и това са пълни глупости с отмъщението...!След,като му нямаш доверие и не се чувстваш добре,просто се раэделете.Недей да се иэлагаш и като по сапунените сериали да търсиш начин да му отвъстиш :lol: !Много се филмираш.Просто късате и си продължаваш.И да му отмъщаваш и да не му отмъщаваш,това което ти е причинил си остава.

ло6очко7е
07-29-2007, 19:51
Май и ти не си на ясмо с чуствата си,а? Ако го обичаш толкова много остани с него, и не му отмаштаваи, а накарай "приятелката" си да страда. Но... ако наистина както казваш не мойеш да му простиш, за какво си с него сега :smt017

Unexpected Error
07-29-2007, 20:14
Желанието за отмъщение е слабост.

Щом го обичаш, защо искаш и той да страда? Това не е истинска любов.

07-30-2007, 17:09
Ama ti sama si protivorechish.Xem kazvash che go obichash,xem iskash da strada,a i ne mu vqrvash...To tova tvoito golqma liubov be.

nushi_13
07-30-2007, 18:29
vij milichka q se vzemi v r1ce we. kak she mu otm1shtavash kato go obichash, a? vse pak nali kato strada liubimiq chovek stradash i ti.i az izpadanah v podobna situaciq i znam kakvo e taka che ne ti prepor1chvam da mu otm1shtavash
:?

Waterhand
07-30-2007, 18:43
Аз постъпих по почти същия начин... Но по-добре да го оставиш да размисли... аз изневерих на третия месец с най добрата и приятелка но после се върнах и разбрах че съм наранил сърце което не заслужава тази участ... сега ходим 2 години :)

bloodranger
07-30-2007, 21:00
Otma6tenieto hrani jivota no kogato e izpalneno jivota umira ot glad.....

HopeLesss
07-30-2007, 21:05
Ти си глупачка. За какво си хабиш времето с глупости. Остави го. Това е достатъчно! Не разбрахте ли, че живота е прекалено ценен, за да го изпълваме с омраза. И как така обичаш него, а мразиш нея?!? :-k

IANI
07-30-2007, 21:51
eeee kak 6te mu otm16tava6 be momi4e!nali e kazano -ako obi4a6 nqkogo pusni go na svoboda i ako se v1rne pri teb znai 4e te obi4a istinski,a ako li ne 6tavliv e toi bez teb i nqma smisal da starda6! a i kato ne mu vqrva6 za6to otnovo si s nego ,samo izli6no 6te se tormozi6 za gluposti i "jajda za must" !

koli_nikoli
07-31-2007, 07:07
Аве как мой така гадну тъ е предал, ама пак след негу хойш ](*,) ](*,) ](*,) пфф не та разбирам!!! Харесваш го и кфо !?!?1 Тфа не знае4и 4е за си4ко тряя му прощаваш!!! Кажи му кфо мислиш по жъпроса и си поговорете на сериозно, пък ако той ти каже:
-Но това ве4е е минало
Ти ша мъ каиш 4е не е минало за теб и дъра бъра

muhlqsal_4orap
07-31-2007, 18:35
Ти си глупачка.
Не знам за кво става въпрос в тая тема, ама под ягодите, права си.
Тя е глупачка.