PDA

View Full Version : neustoimo predlojenie



Shadow Puppet
07-29-2007, 14:48
kak da pokani6 edno mom4e da izlezete zaedno , kakvo da go pokani6 da pravite (bez sex,6te go pomisli za ebavka),za da ne moje da ti otkaje?

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 14:56
Хмм....ако не те харесва и не иска да има нищо общо с теб,няма нещо,на което не може да откаже.
Но ако мислиш че изпитва нещо към теб,го покани например на кафе(ако те е срам покани него и да кажем твоя приятелка и се уговорете тя да ви остави насаме по-късно) или нещо такова.Може и да му кажеш "исках да те питам нещо,айде да излезем по-късно да се видим,защото е важно"а като се видите просто му кажи че си забравила какво е,или че си искала да се видите....
Пффф де да знам бе.Има милион неща,на които някое момче би се съгласило.
А ако те харесва би се съгласил и да си направите среща на сметището :roll: :-D :-D :-D

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
07-29-2007, 15:20
Хмм....ако не те харесва и не иска да има нищо общо с теб,няма нещо,на което не може да откаже.
Но ако мислиш че изпитва нещо към теб,го покани например на кафе(ако те е срам покани него и да кажем твоя приятелка и се уговорете тя да ви остави насаме по-късно) или нещо такова.Може и да му кажеш "исках да те питам нещо,айде да излезем по-късно да се видим,защото е важно"а като се видите просто му кажи че си забравила какво е,или че си искала да се видите....
Пффф де да знам бе.Има милион неща,на които някое момче би се съгласило.
А ако те харесва би се съгласил и да си направите среща на сметището :roll: :-D :-D :-D

Ахах да така е! :wink:
Покани го на кафенце, на нещо..Ако има някакви симпатий към теб ще се съгласи.. А ако не... :roll:

nIkOl4OoO
07-29-2007, 16:54
em pokani go na kafence ili prosto da se porazhodite... :smt006

AliceSw
07-29-2007, 17:26
покани го на по бира, на това никои до сега не ми е отказвал :-D

CuRly_Doll
07-29-2007, 18:04
ae prosto kato go pita6 dali iska da izlezete mqta6 edin sexy pogled i vlaga6 malko 4ar i si4ko si e ok...pri men sa polu4ava seki pat.. :D :wink:

young_rich_famous
07-29-2007, 18:11
Питай родителите си ... боже как мой да има толку задръстени тийнеджари ни моъ разбера ? :smt017 #-o

[TNT]
07-29-2007, 18:27
predloji mu pari :smt005 dori i da ne te haresva,ako sa mnogo,pak 6te izlezne s teb :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

P.S. zavisi ot mom4eto ;)

koalka
07-29-2007, 18:28
Според мен най-добре ще схване като му го покажеш. :wink: