PDA

View Full Version : Как да се държа в новото училище?



lilit_666
07-29-2007, 15:13
Ами проблемът е такъв,че 6те се местя в ново училище -9клас.
Строителен техникум е ,но ще има и доста момичета-около 30% до колкото са верни списаците.Това е по мое желание,защото в досегашния ми клас ми бе6е мн.мн.тъпо,а и тая год.ще са със само 3 момчета,а и не се разбирах с доста от хората.Още ме мислят за моиченцето ,което вс.могат да мачкат,въпреки че вече мн.се промених.
Момчетата не ме вземат на сериозно,защото не съм лека.
Приятелки си намерих чак в 5 клас,а до тогава бях човекът с когото вс. се гавреха-главно моми4етата.
Смятам,4е изглеждам добре(което може би провокира моми4етата),4е съм умна,4е се съобразявам с хората около мен...,но ме е страх да не се повтори целия ужас от преди! Днешните деца имат навика да определят човека още като го зърнат и дори не знам как да се облека за 1 уч.ден(попринцип стилът ми е по-различен от на остналите,за което некомпетентни хора 4есто ми се поддиграват-оби4ам да съм новатор и ми харесва),а камоли как да се държа.
ИСКАМ:

-да не съм никой в класа;
-да ме уважават;
-да си намеря нова готина компания от f и m,с която да дивеем,да излизаме,
да се забавляваме,да правим щуротии,защото тези ми години никога няма да се върнат;

Дайте ми съвет,как да постигна това,как да се държа 1 ден,как да се облека така,че да ме забележат,но без да ме сметнат за курве.
Само не казвайте,да съм такава ,каквато съм,защото и аз самата не знам коя съм
blagodarq Wi !

Val4etoO
07-29-2007, 15:45
Emi i na mene mi se e slu4valo tova da se mestq v novo u4ili6te i na purviq den otiva6 tam 6te se suberete qvno na edno mqsto klasa otna4alo i nqma da se poznavate budi ob6titelna ne 4akai drugite da se zapoznaqt s teb a otidi ti pri tqh izberi si otna4alo nqkolko 4uveka koito sa ti tka po simpati4ni otidi i se zapoznai sus tqh i tka po4nete da si govorite az o6te ot purviq den si namerih priqeli i tka 6te ti e po lesno ve4e kato otidi6 sledva6tite dni budi samouverena i ne se zatvarqi v sebe si i si4ko 6te e super :wink:

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
07-29-2007, 16:05
Emi i na mene mi se e slu4valo tova da se mestq v novo u4ili6te i na purviq den otiva6 tam 6te se suberete qvno na edno mqsto klasa otna4alo i nqma da se poznavate budi ob6titelna ne 4akai drugite da se zapoznaqt s teb a otidi ti pri tqh izberi si otna4alo nqkolko 4uveka koito sa ti tka po simpati4ni otidi i se zapoznai sus tqh i tka po4nete da si govorite az o6te ot purviq den si namerih priqeli i tka 6te ti e po lesno ve4e kato otidi6 sledva6tite dni budi samouverena i ne se zatvarqi v sebe si i si4ko 6te e super :wink:

И аз съм на същото мнение! :wink:

07-29-2007, 16:10
minalata godina bqh taka .noviq klas sa ina4e super horas malki izklu4eniq.trea da si ob6titelna i se starai da si pogovorila sas vs 6toto taka pone momi4eta po4vat''tq taq men ne me pozdravi az sq nqma da i obra6tam vnimanie'' i tn.sled kato ve4e si govorila s vs si izberi hora sas shodnite interesi kato tvoite.ot tam vs trea da se naredi.i da oto4nq do 7 klas ne bqh ot nai haresvanite v klasa a sega v 8 e razli4no. zatova imai kuraj i vs 6e e nared

sexy_for_you
07-29-2007, 21:47
Дръж се естествено.

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 21:57
И аз тая година се местя в ново даскало-готиното,и може би най-яката част е,че едно момче,от досегашния ми клас също ще бъде там,може да сме и в една паралелка \:D/ а и един от още по-бившия ми клас, с който живеем блок до блок,също ще е там....абе голямо мазало ще падне.Аз съм се зарекла,че отсега нататък повечето ми фр ще бъдат момчета....нз най-добре се разбирам с момчетата-не че съм няква мъжкарана,ами просто е така.Може би това,че познавам вече 2 момчета ще ми е от полза,щото ще сме заедно в повечето време и такам....
Затова миличка,поразбери оттук-оттам кой ще е в твойто даскало-може пък да извадиш късмет като моя....така на 15 септември няма да си уплашена като кученце... :-D
Айде успех!

Presley
07-29-2007, 23:56
Направи си някаква щура прическа и се облечи шаренко :-D така ще те эабележат.Отделно эа държаните-дръж се раэкрепостено.Демонстрира кумоникативност-усмихвай се,эапоэнай се с всички,бъди жиэнена.Эаговори всеки поотделно и се постарай да направиш някакво впечетление ,например по някаква тема эа раэговор.Ако пък искаш да си душата на компанията-не спирай да пускаш бъэици :lol: Огледай се кои са най-ефирните и се набутай при тях :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

COLT
07-31-2007, 13:11
дръж се по като бунтарка.
много много не се съобразявай с останалите.
Ако нещо те ебават или обждат не имс е връзвай, показвай им , че не могат да те засегнат по никакъв начин.

Reed
07-31-2007, 14:35
Всичко си идва от вътре...
С планове нищо не става...

ОneWingedAngel
07-31-2007, 14:56
Убий 2-3-ма 1-вия ден,така ще им спе4елиш уважението....

Sam90
07-31-2007, 15:28
Прави се на себе си :roll:

Novkov
07-31-2007, 15:34
Всичко си идва от вътре...
С планове нищо не става...

08-02-2007, 16:42
mi 1 syvet ot mene ne o4akvai parviq den da si nameri6 vednaga priqteli parviq mesec 6te ima mnogo taka da sa kaje "grupi4ki" koito po kysno se promenqt 6te ti dam primer za moq klas imame grupa na pu6a4ite okolo 7/8 4oveka grupa na veselqcite 7/8 4oveka(ne ot tipa klounite na klasa no vinagi po kuponi i napivaniq zaedno i vinagi si praim veseloto) i dosta svobodni elektroni kato 4len na "grupa" moga da ti kaja 4e do nqkakva stepen si dosta po za6titen ako eventualno stane nqkakav gaf nai vajnoto e bydi sebe si a ne nqkoi drug (da mutree6 da si izmislq6 nqkakvi istorii) vse 6te nameri6 pone 2-a 4oveka s koito 6te stane6 istinski priqtel az bqh sebe si i popadnah na hora za koeto ne sajalqvam

Mimka_sweet
08-02-2007, 20:31
Направи си някаква щура прическа и се облечи шаренко :-D така ще те эабележат.Отделно эа държаните-дръж се раэкрепостено.Демонстрира кумоникативност-усмихвай се,эапоэнай се с всички,бъди жиэнена.Эаговори всеки поотделно и се постарай да направиш някакво впечетление ,например по някаква тема эа раэговор.Ако пък искаш да си душата на компанията-не спирай да пускаш бъэици :lol: Огледай се кои са най-ефирните и се набутай при тях :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

То може да е стъпо , ама аз така правих и ся сички ме обичат (освен онея дето ме хейтват :smt005 )

Jaden
08-03-2007, 13:39
Аз съм за 10 клас и догодина ще бъда в ново училище щото уча в Грция и тука се местят кат станат в 10 ,та и аз имам проблем като твоя ,обаче вярвам ,че ще се справя щото като вярвам винаги се справям ,а ако постоянно се древожа за щяло и нещяло никога не успявам ,така ,че ВЯРВАЙ В СЕБЕ СИ!!!

fuckyouuuu
08-04-2007, 11:37
.........

bobka
08-04-2007, 20:46
mi i az sum taka samo 4e 6e sum osmi klas.ve4e imam fr ot daskaloto...no po temata.zabelqzala sum 4e zabavnite vinagi uspqvat da se spriqtelqt po lesno.ta na 15ti 6e e gotino da si zabavna no ne razkazvai nekfi vicove det sa tolko izturkani 4e daje prababa ti da gi zn.puskai laf4eta koito ti xrumvat i 6e vidi6 4e skoro 6e si nameri6 nqkoq gotina kompaniq s koqto da si kuponqsvate!!!

Fizika61
08-06-2007, 11:37
AMI I AZ SAM TAKA SAMO DVAMA POZNAVAM OT PO-PREDI6NIQ MI KLAS I AZ SQ SHA BADA 9 KLAS AMA V IKONOMA ZA PARVA GODINA I TVA EDNO MOMI4E I EDNO MOM4E DETO GI POZNAVAM TE SA DAZE V DRUGA PARALELKA I S DR. SPECIQLNOST AZ PARVO ISKAH V STROITELNIQ AMA NE ME PRIEHA AMA I TUCKA SAM DOVOLEN :D :D :D

LittleDevil_f
08-07-2007, 17:39
budi estestvena i ne se prutesniavai
i az sam imala podoben problem v osnovnoto u4ili6te ama minalata godina vliazoh v gimnazia
horata se promeniat
promenila se biah i az
darjah se kakto mi be6e na surce kakto mi idva6e ot vutre
sega sam v mn dobri otno6enia s vsi4ki

08-09-2007, 06:57
Еми и аз си смених училището,даже е и в друг град не ми пука,защото зн че повечето няма да познават никой и така,ам понякога ми се стува адски ](*,) нелепо отивам на 15 септември без да познавам никой нз къде ше се съберем абе като някакъв аутсайдер :smt005 мн е годно и нали ви казвам не ми пука ама като си помисля това и нз....... :-k

***BORK@***
08-09-2007, 13:08
Еми и аз си смених училището,даже е и в друг град не ми пука,защото зн че повечето няма да познават никой и така,ам понякога ми се стува адски ](*,) нелепо отивам на 15 септември без да познавам никой нз къде ше се съберем абе като някакъв аутсайдер :smt005 мн е годно и нали ви казвам не ми пука ама като си помисля това и нз....... :-k
Тва съм аз сао,че не съм логната