PDA

View Full Version : КаКВо МоМИ4е ИСкаТ за ПРияТелкА МоМЧетАтА



lilit_666
07-29-2007, 15:40
Какви са интересите на момчетата на 15,16 години (като изключим
секса O:) )За какво оби4ат да разговарят с момичетата?Какви момичета предпоочитат за приятелки? Какво момиче може да привлече вниманието,освен като сексуален обект?

07-29-2007, 16:01
azimam mn priqtelki, s koito nqma tema na koqto da ne sme govorili-liubov sex muzika filmi kvoto se seti6.edno mom4e i edno momi4e vinagi mogat da imat pylnocenen razgovor zavisi razbira se kolko golemi fr ste,ako se znaete ot 1 sedmica e malko komfuzno.obiknoveno ako govorim za gadjeta tq trqbva da e 6iroko skroena i vinagi da moje da e s men ako imam nujda ot neq.i nai vajnoto ne samo da iska da i dokazvam liubovta si a i tq da q dokazva.kolkoto i da sam pretenciozen az ve4e sam namiral takova momi4eno se razdelihme. :smt010 :smt010

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-30-2007, 08:00
с моя по принцип си говорехме за пълни глупости.. ама пълни .. се ще почнем да се ебаваме или пък както аз обичам да правя да го цапвам от време на време и..... бои :lol: :lol: :smt005 за филми си говорим... понякога ме учи на някви неща свързани с някоя игра или .. с интернет :-s та моя тва обича.. да се лигави... може би още не е пораснал достатъчно #-o :-s

belerofone
07-30-2007, 08:52
Честно от вас научавам , че въобще има теми за разговорна 15-16.....Не , че подценявам някого от тази възраст , но някак си не ми се връзва....макар да си има изключения.....

lilit_666
07-30-2007, 11:16
Nqmam v predwid gadje,a priqtelka.