PDA

View Full Version : sex s hora ot 4ata



07-29-2007, 16:08
ot izvestno vreme vlizam v kanal sex v 4ata i si govorq s po-vazrastni ot men maje za vsi4ko svarzano sas sexa (poqsnenie-az sam na 17) edin den dokato 4ateh se zapoznah s edin mnogo priqten maj na 38 godini ot moq grad .o4evidno be6e 4e si pasnahme idealno ot sexualna gledna to4ka.re6ihme da se sre6tnem i eventualno da go napravim.be6e tozi petak i parvo toi me izvede na kafe-govorihme si za vsi4ko,be6e mnogo hubavo i posle otidohme v negovata kvartira (kakto se bqhme ugovorili predvaritelno)toi po4na da me sabli4a -vsi4ko be6e ok i takmo 6tqhme da zapo4vame sas sexa kogato se po4uka na vratata mu i vlqzoha o6te 3-ma negovi priqteli koito ne poznavah.do tozi moment toi se darje6e mnogo milo no posle priqtelite mu po4naha da se gavrqt s men (ne znam kolko bqha godi6ni no izglejdaha dosta stari)po4naha da govorqt ne6ta ot roda na "haide da i se izpraznim pod red v ustata" i "haide da q 4ukame vav vsi4ki dupki ednovremenno" az bqh ujasena no nqma6e kakvo da napravq -te me bqha zaobgradili ot vsqkade.az daje malko se razplakah i stoqh sas zatvoreni o4i kogato izvednaj ediniq ot tezi maje me hvana za racete otzad a drug mee havana za krakata .slojiha me na legloto i ediniq po4na da me ebe super zverski otzad (mnogo me bole6e) a drugiq me darje6e dokato tretiq me 4uka6e v ustata :cry: :cry: 4uvstvah se ujasno -moq 4ovek si otide a drugite se gavreha s men kato si zaviraha racete v zadnika mi i takvia ujasni raboti -ediniq iska6e da pikae v ustata mi no az ne dadoh i onq togava mi go vkatra o6te po silno otzad :( sled okolo 4as i ne6to me pusnaha :( tova be6e nai gadniq moment v jivota mi i saveta mi e -nikoga NIKOGA ne se zabarkvaite s takvia ot 4ata !

DRE*
07-29-2007, 16:18
Ммм да не вярвам на историята но наистина не трябва се забърквате в такива чатове

Unexpected Error
07-29-2007, 16:20
Измислете нещо ново, това вече омръзна.

SunnyG
07-29-2007, 16:26
Ммм да не вярвам на историята но наистина не трябва се забърквате в такива чатове

Всъщност аз не намирам за нормално да се запозная с някой в чата и да се уговоря с него да спим... :roll:

machoka
07-29-2007, 16:29
т. 11.