PDA

View Full Version : Първа среща



cracken
07-29-2007, 16:30
Незнам дали му е тук мястото, но тук ми се струва най-добре да я сложа темата!!


Та тия дни ще се вида с едно момиче(досега не сам я виждал, само по снимки) и си мисля, че не е умесно да й купувам нещо...как мислите?
И дайте някакви съвети :)

pp
07-29-2007, 16:33
pi4,moeto mnenie e ne pove4e ot edno cvete,kolkoto i staromodno da e.

SunnyG
07-29-2007, 16:35
И според мен не е уместно да и взимаш каквото и да е.Ако отношенията ви се задълбочат на тази среща,вземи и на следващата,но нека да е цвете:)

cracken
07-29-2007, 16:36
И според мен не е уместно да и взимаш каквото и да е.Ако отношенията ви се задълбочат на тази среща,вземи и на следващата,но нека да е цвете:)

Ок и аз така си мисля, но просто исках и чуждо мнение :)

DRE*
07-29-2007, 16:42
И според мен не е уместно да и взимаш каквото и да е.Ако отношенията ви се задълбочат на тази среща,вземи и на следващата,но нека да е цвете:) :smt023

UmnoMace
07-29-2007, 16:57
подкрепям горните мнения, на 2рата среща /евентуално/ цветенце :roll:

cracken
07-29-2007, 16:59
подкрепям горните мнения, на 2рата среща /евентуално/ цветенце :roll:

Мерси за отговорите, ще ви послушам...

07-29-2007, 17:15
Ако вземеш на първата среща излеждаш отчаян и сякаш и ближеш задника...
Вземи и на втората,така показваш че се е представила добре и си заинтригуван :)

Presley
07-29-2007, 17:16
Подкрепям всеобщото мнение :-D

cracken
07-29-2007, 17:18
Ами понеже си пиша с нея от месец и нещо и ми харесва страшно много не сам физически но ми харесва и като си пишем, та въпроса ми е да кажа ли си4ко както е или да се въздържам и ако е така от кво?

Presley
07-29-2007, 17:23
Ами понеже си пиша с нея от месец и нещо и ми харесва страшно много не сам физически но ми харесва и като си пишем, та въпроса ми е да кажа ли си4ко както е или да се въздържам и ако е така от кво?
Един съвет-не карай по сценарии.Не го премисляй,осатви нещата да си станат от самосебе си.То ако има химия,както се каэва :lol: ,работата ще се получи сама.А и първо иэчакай да се видите,не се иэхвърляй в огромни очаквания,да не се раэочароваш.

cracken
07-29-2007, 17:25
Ами понеже си пиша с нея от месец и нещо и ми харесва страшно много не сам физически но ми харесва и като си пишем, та въпроса ми е да кажа ли си4ко както е или да се въздържам и ако е така от кво?
Един съвет-не карай по сценарии.Не го премисляй,осатви нещата да си станат от самосебе си.То ако има химия,както се каэва :lol: ,работата ще се получи сама.А и първо иэчакай да се видите,не се иэхвърляй в огромни очаквания,да не се раэочароваш.


Именно в това ми е грешката с големи очаквания сам :( ...

AFT
07-29-2007, 17:29
Хъх, а сигурен ли си, че не е някой рус извратен чичко?Или някое не толкова привлекателно момиче, което ти е пратило снимка на друго по-'убаво момиче? :roll:

cracken
07-29-2007, 17:30
Хъх, а сигурен ли си, че не е някой рус извратен чичко?Или някое не толкова привлекателно момиче, което ти е пратило снимка на друго по-'убаво момиче? :roll:

Бе минами през главата

Presley
07-29-2007, 17:31
Ами понеже си пиша с нея от месец и нещо и ми харесва страшно много не сам физически но ми харесва и като си пишем, та въпроса ми е да кажа ли си4ко както е или да се въздържам и ако е така от кво?
Един съвет-не карай по сценарии.Не го премисляй,осатви нещата да си станат от самосебе си.То ако има химия,както се каэва :lol: ,работата ще се получи сама.А и първо иэчакай да се видите,не се иэхвърляй в огромни очаквания,да не се раэочароваш.


Именно в това ми е грешката с големи очаквания сам :( ...
Ми то като цяло няма лошо,но эа жалост в повечето случай срещата не оправдава очакванията.И все пак дано твоите да се оправдаят :-D !И не эабравяй-не си съставяй сценарии! :-D

cracken
07-29-2007, 17:33
Окей :)

AFT
07-29-2007, 17:37
Недей да бъдеш с големи очаквания, защото може да се разочароваш.Както казах по-горе, може да е някой маниак или някое отчаяно момиче, може да е човекът, който очакваш, но наживо да не се държи, както в интернет, или да изглежда по-зле/добре.А, бе, има много варианти за разочарование.Хъх ,малко съм песимистично настроена на тая тема ("срещи с непознати"), надявам се, че не съм те отчаяла. :roll:

cracken
07-29-2007, 17:39
Недей да бъдеш с големи очаквания, защото може да се разочароваш.Както казах по-горе, може да е някой маниак или някое отчаяно момиче, може да е човекът, който очакваш, но наживо да не се държи, както в интернет, или да изглежда по-зле/добре.А, бе, има много варианти за разочарование.Хъх ,малко съм песимистично настроена на тая тема ("срещи с непознати"), надявам се, че не съм те отчаяла. :roll:

Ми не и аз сам си мислел за тия неща дето каза,но отивам и ков вида вида :D

young_rich_famous
07-29-2007, 17:57
Че, за к'фо ше си даваш парите за глупости ... хич не се харчи ... като се запонайте и викаш " Мацо, Ела те Водя у нас, Ф хОла ми Има ГонДола " и така стават нещата :smt005 :wink: Айде приятел и успеххх ин дъ фърст дейт :smt005 :smt006

cracken
07-29-2007, 17:59
Че, за к'фо ше си даваш парите за глупости ... хич не се харчи ... като се запонайте и викаш " Мацо, Ела те Водя у нас, Ф хОла ми Има ГонДола " и така стават нещата :smt005 :wink: Айде приятел и успеххх ин дъ фърст дейт :smt005 :smt006

хихиих мерси :)

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 19:20
Подкрепям всеобщото мнение :-D

ПЪЛЕН НАПРЕЕЕЕЕЕЕЕД!!!
точно така-и аз мисля че едно цветенце ще свърши чудесна работа,но ако нещата се позадълбочат.... [-X

cracken
07-29-2007, 19:24
Подкрепям всеобщото мнение :-D

ПЪЛЕН НАПРЕЕЕЕЕЕЕЕД!!!
точно така-и аз мисля че едно цветенце ще свърши чудесна работа,но ако нещата се позадълбочат.... [-X

Епа ше вида кво ще стане на 1вата среща...на там нз...

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 21:34
Подкрепям всеобщото мнение :-D

ПЪЛЕН НАПРЕЕЕЕЕЕЕЕД!!!
точно така-и аз мисля че едно цветенце ще свърши чудесна работа,но ако нещата се позадълбочат.... [-X

Епа ше вида кво ще стане на 1вата среща...на там нз...

Мда....и гледай после да не кажеш кво е станало...аххх тиииии.... :smt066 хаха.....ебавка...ам верно да кажеш кво е станало.. :-D

cracken
07-29-2007, 21:46
Ем ще кажа...:)

mademoiselle_de_Soleil
07-30-2007, 05:32
:roll:
na4i, ni6to 4e temata e malku poprikliu4ila, az da se izkaja, 6tot na men puk tiq dni mi predstoi su6to edna takava sre6ta :smt005 (sa da ne se okaje 4e e s tebe :smt005 )
Na4i, ne nosi cvete (az bih se po4ustvala glupavo). Za da napravi6 dobro vpe4atlenie, just stay cool, i q zavedi v nqkoe hubavo kafe :)
Ae, uspeh at the first date, da spodeli6 posle ;)

LGPz
07-30-2007, 06:13
Ами,ако имаш среща с някое момиче в друг град?И се познавате с това момиче и сте се сваляли по тел-а? :^) Аз си мисля за едно мн малко плюшено мече. А вие к'о ще кажете?

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
07-30-2007, 06:51
Ами според мен недей да и взимаш нищо..или пък ако държиш да и подариш нещо, и дай едно цветенце!Иии я заведи на хубаво местенце!Ае успех! :wink:

sexa_na_kompleksa
07-30-2007, 07:09
Значи на първата среща не й носи нищо.Ако ти е харесала вече на вторта среща можеш да й подариш едно цвете,но не нещо повече.
Не й признавай още на първата среща какво чувстваш,защото първо тези чувства може да не се окажат точно такива каквито ти си мислиш,а и второ тя може да се уплаши.
Просто бъди себе си,не се прави на интересен,ако тя иска да ти каже нещо я изслушвай,ако можеш я посъветвай нещо,можеш да пуснеш някой и друг бъзик... Но най-важното е да общувате,ако не общувате работата е загубена...
Успех !

sexa_na_kompleksa
07-30-2007, 07:11
А,забравих да кажа,че е най-добре да я заведеш някъде да се поразходите или пък в някое тихо,уютно кафене,а не в някоя дискотека или пък някъде където няма да можете да си говорите много много.

Valar
07-30-2007, 07:45
Добрата първа среща е като недвижимото имущество. Става въпрос за място, място, място. Нито едно момиче не обича да седи и да не прави нищо и освен ако е много спокойно момиче, въобще няма да е очарована от идеята просто да вечеряте тихо у тях или у вас. За разлика от това, което показват по филмите, тихата вечеря не е толкова забавна за жената, колкото може би си мислиш. Защото “да излезете на среща” означава “да излезете” – трябва да смените обстановката, за да са нещата интересни. Освен това тя иска да види как се справяш в истинския свят, а това не можеш да го направиш като седиш у дома.
Дрехите не правят човека. Човекът прави дрехите да изглеждат ДОБРЕ. Дрехите, които носиш, са просто физическо представяне на това, как се чувстваш. Ако носиш нещо хубаво, свежо и модерно, ти казваш, че си самоуверен мъж с всички екстри. Ако носиш намачкани, безвкусни дрехи и парцали, казваш, че майка ти напоследък не те е прала. Аз предпочитам дрехи, които са меки на докосване, като коприна, микрофибър, памук и лен. Ще попиташ защо? Това дава причина на момичето да те докосне.
Успех.