PDA

View Full Version : problem sas svalkite



07-29-2007, 18:24
zdraveite ! az sam momi4e na 14 i imam golqm problem-kogato izlziam navun vsi4ki mom4eta se obra6tat sled men ili mi podsvirkvat i t.n. (az ne sum nikak grozna ne 4e en6to se hvalq) daje onq den vidqh dve super gotini mom4eta koito naistina mi haresaha i te sa6to men o4evidno oba4e do tam bee6 vsi4ko az zabarzah hoda s navedena glava.prosto dosega sam nqmala gadje i moje bi v tova mi e problema .iskam po nqkakav na4in da pokazsvam na mmom4etata 4e i az gi haresvam .ako moje nqkoi da me posavetva 6te sum mnogo blagodarna

DRE*
07-29-2007, 18:29
Еми спри се загово ри ги и ще видиш че нее толкова страшно

07-29-2007, 18:58
ok ama kak da go zagovorq e vaprosa :D ne e li stranno nqkva nepoznata da te spre i kvo da ti kaje ?

Сънливка
07-29-2007, 19:04
Е сега ти давам съвет,веднага. :-D
Мен онзи ден ме спря на улицата един непознат и ми вика "здрасти аз съм еди кой си ,да си разменим телефоните....човека си знаеше какво да прави....ама аз -"не,мерси" и чао. :-D :D :-D

GoLdy
07-29-2007, 19:11
mi az se taka se zapoznavam ili te s men ili az s tqh , ama trqbva da pomisli6 dali 4oveka stava
lesno e kazva6 ne6to ot sorta na zdrasti kak si
ili simpatqga si haide da se zapoznaem- az imam golqm opit s tova na plaja mn lesno stava s plajen voleibol s pruskane s voda i sqkvi takiva


v pro4em i az sum na 14 ;)

LuCky You
07-31-2007, 21:21
Zaloji na sigornoto!tyrsi mom4eta ot tvoqta kompaniq ,taka 6te znae6 vse pak kakvi sa namereniqta im kam teb i po lesno 6te se razviqt ne6tata,za6oto nqma das e nalaga da gi opoznava6 ili ne6to takova!uspeh4eta mila!! :)

LP_girl_14
08-01-2007, 00:46
Това че си си нямала приятел не означава непременно че трябва да се хванеш с първото момче от улицата което те е харесало :wink: Опознай момчето както трябва,излизайте,провери държанието му в различни ситуации и тогава.Излизай повече с компания и вс енякога от някъде ще се появи твоето момче.Н ебива да се притесняваш от това че си си нямала приятел до сега.За твоите години си е напълно нормално.Не трябва да се комплексираш че има К**вички дето на 14 години са натрупали сексуален опит колкото на 25 годишна.Бъди себе си и най-вече не губи увереност и..усмихвай се по-честичко :D