PDA

View Full Version : 6e q mahnate temata 6toto ne e ole 40kg mn sam debela



07-29-2007, 18:46
vsi4ko e 6ibano sueta v tioq jivot we zaebete gi teq prostotii we ,nokti mnokti pri4eski nqkvi hilqdi kozmetiki i nai razli4ni takiwa prostotii we hora priemete sa takiwa kakvito gospod vi e sazdal i koito ne wi hareswa da sa ebe horata sa obzeti do maximum ot sueta i egoizam nz 6to ama ne e dobre do tolkova si obzet ot sebe si ve4e 4e ne moje6 da izpita6 nikvi emocii osven ako ne sa svarzani sas vas ,2/3 ot horata sa taka 4e i baq powe4e,tapa rabota stana jivota otiwa si bez da razbere6 obzet ot sebe si i zadolbe4en v 6ibanite si problemi,

Iviqna
07-29-2007, 19:08
до някаде си прав/а ама... не може да не се поддържаме :?

sun4e
07-29-2007, 19:32
Да права си - не може да не се поддържаме.Все пак трябва да се спортува,трябва да се яде здравословно ,по малко и без напълно да се лишаваме от нещо.Трябва да се ползва и "бяла козметика",защото тя поддържа кожата.

07-29-2007, 19:36
ae ne stava taka... pomisli si kvo she stane ako nikoi ne se poddurja.. izlizash po centara i gledash samo 100 kilogramovi momi4eta i mom4eta s pupki po liceto.. kosmqsali nasqkade i oble4eni v nqkvi dripi s kosi tip "ela s men v gorata" ... edva li she se 4uvstvash komfortno.. osobeno kato znaesh 4e i ti si edin ot tqh :lol: :lol: :lol:

07-29-2007, 19:43
ne kazvam da ne se kapem ili da ne sportuvame ili da ne se izpolzwa kozmetika,nqma takova ne6to ama suetata ni e zawladqla do mnogo golqma stepen we hora i pri dosta hora suetata i egoto sa vode6toto ne6to pomislete nad towa i iskam da mi kajete 4estno pri vas ne e li taka ama absolutno 4estno

07-29-2007, 19:45
sega kato prochete tezi komentari ... kaji TI li si pravata/qt ?! aaAA? ](*,) :wink:

InnocentGirl.
07-29-2007, 19:46
az absoliutno 4estno ti kazvam 4e mnogo darja na vanshniq si vid i naistina po nqkoga sam mnogo suetna .. oba4e tva si e moi izbor.. tebe kato te drazni suetata prosto ne badi sueten ili suetna...drugite kvo ti pre4at :)

07-29-2007, 19:51
mi nerwq sa we momi4e i az ne zn 6to ama sa nervq,slaga6 si malko gel obra6ta6 per4ema kupuva6 si nqkvi o4ela golemi kolkot tebe,dan4ici i teniska ot fashion magazina i ve4e vij ma koi sam az ve4e ne moi sa gowori s mene

InnocentGirl.
07-29-2007, 19:59
dae ima ne6to vqrno.. oba4e ti 4ak sega spomenavash visokoto samo4uvstvie... edno e da si nadut drugo e da si si normalen i prosto da se grijish za vanshniq si vid #-o

07-29-2007, 20:14
marzi ma da sa obqnsqvam sq,vseki e svoboden da prawi kvoto iska otivam da izhakam 7-8 rakii 4e mn slojen jiivota

sexa_na_kompleksa
07-30-2007, 08:15
mi nerwq sa we momi4e i az ne zn 6to ama sa nervq,slaga6 si malko gel obra6ta6 per4ema kupuva6 si nqkvi o4ela golemi kolkot tebe,dan4ici i teniska ot fashion magazina i ve4e vij ma koi sam az ve4e ne moi sa gowori s mene

И аз много се нервя на такива същества,ама кво да направиме? Не можеме да промениме света ...

07-30-2007, 08:27
omg ... govorish za 2 razlichni neshta ... mi budi si vonqsht/a i nepoddurjan/a ... i ne ni zanimavai s psihicheskite si problemi :wink:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
07-30-2007, 18:06
Stava vupros za suvsem drugo neshto i tova ne e da ne se poddurgash, kupesh i taka natatuk, a za tova kak grigata zaq vunshnia vid napravo se e prevurnala v mania.. Stava vupros za tezi hora, koito samo zashtoto mogat da si pozvolqt nai-skupite marki parfumi, drehi i t.n. se mislqt za neshto poveche ot drugite [-X Tam e problema, che horata si gubqt dushite, giveqt v edin izkustven svqt i dotolkova sa obsebeni ot egoto si, che zabravqt, che ima mnogo po-vagni i Stoinostni neshta ... [-( Kato tova horata da se obichat , da si vqrvat... vse edno, tova e druga tema..Nqma nachin da se promeni sveta...

_PuNk`PrInCeSs_
07-30-2007, 18:19
това, 4е се грижим за себе си не зна4и, 4е не се харесваме :smt017 ...аз например наистина много се харесвам, но оби4ам ноктите ми да са лакирани някак си яко...или като излизам с приятел да си сложа малко спирала с брокат :wink:

CuRly_Doll
07-30-2007, 18:42
az absoliutno 4estno ti kazvam 4e mnogo darja na vanshniq si vid i naistina po nqkoga sam mnogo suetna .. oba4e tva si e moi izbor.. tebe kato te drazni suetata prosto ne badi sueten ili suetna...drugite kvo ti pre4at :)
i az adski darja na van6niq si vid.....za men e vajno kak sam oble4ena nezavisimo,4e otiam samo do magazina....i se pak ne sam naduta,a s normalno samo4uvstvie.....ako ne se poddarjam ne vijdam ko 6e praq... :-s

07-31-2007, 00:03
Stava vupros za suvsem drugo neshto i tova ne e da ne se poddurgash, kupesh i taka natatuk, a za tova kak grigata zaq vunshnia vid napravo se e prevurnala v mania.. Stava vupros za tezi hora, koito samo zashtoto mogat da si pozvolqt nai-skupite marki parfumi, drehi i t.n. se mislqt za neshto poveche ot drugite Tam e problema, che horata si gubqt dushite, giveqt v edin izkustven svqt i dotolkova sa obsebeni ot egoto si, che zabravqt, che ima mnogo po-vagni i Stoinostni neshta ... Kato tova horata da se obichat , da si vqrvat... vse edno, tova e druga tema..Nqma nachin da se promeni sveta...



ob6to vzeto i na mene towa mi be6e misalta,za naduto ego i zatowa 4e nqkoi se misli za powe4e ot drug za6toto e po-krasiw i s po-skapi derehi i taka natataka,edin da mi shvane misalta umno momi4e si