PDA

View Full Version : Kакво мислите за любовта от пръв поглед



bancho2
07-29-2007, 18:55
Вярвате ли в любовта от пръв поглед питам ми защо на мен това ми се случи преди няколко дни а самото момиче не ми вярва че съм влюбен в нея :arrow:

Presley
07-29-2007, 18:58
Да,вярвам.Случвало ми се е и энам,че я има.Прекрасно е ,просто нещо отвътре ти трепва :-D

CvEtI`KiSs
07-29-2007, 19:04
Да , вярвам :) на мен ми се случи скоро :) Просто това момче само като ги видях ... и нз останах без ума и дума...

Anarion
07-29-2007, 20:02
Този пръв поглед не предизвиква влюбване, а привличане. Или с външността, или с излъчването като цяло. После ако опознаеш човека, вече можеш да се влюбиш в него, но преди тва не е истински.

Valar
07-29-2007, 20:07
Глупости....

H8_mE
07-29-2007, 20:11
I az vqrvam,za6toto i na men mi se slu4i otdavna be6e,no si znam ,4e be6e ot pruv pogled !I ne be6e privli4ane a vlubvane!

Unexpected Error
07-29-2007, 20:11
Този пръв поглед не предизвиква влюбване, а привличане. Или с външността, или с излъчването като цяло. После ако опознаеш човека, вече можеш да се влюбиш в него, но преди тва не е истински.
Точно така. Първият поглед може единствено да предизвика физическо привличане, било то от външният вид, усмивката, прекрастните очи или каквото и да било друго.

Доста от хората се заблуждават, че има любов от пръв поглед, защото сравняват това чувство, на енергия, на топлина отвътре, със чувството любов.

НО, любов от пръв поглед няма. Не можеш да се влюбиш във човек, който не познаваш, не знаеш какво мислене има и какъв е по душа.

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 20:46
НЕ е така!!!
Любовта от пръв поглед я има,въпреки че доста хора казват обратното...Знам го,защото ми се случи...Когато го видях бях запленена от излъчването му като цяло-да,така е.Но от точно това излъчване аз разбрах що за свестен тип е.След 2дни се запознахме официално.Той като че ли беше разбрал че го харесвам,но не се държеше странно,а напротив!Извика ме настрни от другите и ми каза,че иска всичко да е ясно-затова ме пита дали е вярно това което е разбрал.Срам,не срам,признах си.Тогава вече бях убедена,че по-свесно момче трудно ще намеря,защото той ми каза,че уважава чувствата на всеки,че на всеки може да се случи и т.н. На другия ден той ми призна че и той ме харесва, а аз се разлигавих(май не беше мн подходящ момента,ама... :lol: )и викам:е споко де,аз уважавам чувствата на всеки и той не се засегна-стана му много весело.... :-D
Сру ама просто не се стърпях да го кажа-много весело се получи и винаги кат ми е тъжно се сещам за тва :-D :-D

Unexpected Error
07-29-2007, 20:49
eXuSe My FrEnCh, грешиш. Няма я. Това, че при теб е проработило и след това не значи, че съществува. Това е късмет.

От чисто психологична гледна точка - невъзможно е да изпитваш чувства към нещо, което не познаваш.

sexy_for_you
07-29-2007, 20:50
Вярвам,но знам,че това не е точно любов,а както анарион каза.Това е привличане,този човек излъчва нещо,което ти харесва и ти става симпатичен.Има нещо повече от привличане,силно,което те кара да изтръпваш.Но не е любов.Любовта се появява после,след опознаване,а другото е може би просто харесване.

sh3_1s_7h3_0n3
07-29-2007, 20:55
Измислици. Кат' се 'влюбиш от пръв поглед' си създаваш идеал за дадения 4овек.. и после като осъзнаеш, 4е той не отговаря на представите ти и следват разо4арованията...

Имало едно време... един хубав принц, който в последствие се оказал крастава жаба...

...и приказката свърши 8)

nIkOl4OoO
07-29-2007, 21:01
opredeleno mislq 4e ima liubov ot pruv pogled :smt007

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 21:29
eXuSe My FrEnCh, грешиш. Няма я. Това, че при теб е проработило и след това не значи, че съществува. Това е късмет.

От чисто психологична гледна точка - невъзможно е да изпитваш чувства към нещо, което не познаваш.

Може и така да е...но не точно...това че при мен е проработило не значи че си е чист късмет,а че просто я има,но в прекалено редки случаи.....аз така си го обяснявам.. [-(

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-29-2007, 21:41
Да,вярвам.Случвало ми се е и энам,че я има.Прекрасно е ,просто нещо отвътре ти трепва :-D

sladko_dete
07-29-2007, 21:45
Ima q

bungle
07-29-2007, 21:47
Няма такова нещо.

07-30-2007, 07:47
От чисто психологична гледна точка - невъзможно е да изпитваш чувства към нещо, което не познаваш.


А ти кога стана психолог, Ънекспектид Ерор? :) И да си станал, няма да си сред успешните, вярвай ми. Това дето го казваш е от чисто ЛОГИЧЕСКА гледна точка.
От чисто психологическа гледна точка обаче, размножителните инстинкти(тези дето ни карат да си мислим, че чувстваме любов ;) ) се включват още в началото на интеракцията между 2та индивида.

С по - прости думи. ДА, ЛЮБОВТА ОТ ПРЪВ ПОГЛЕД Е ВЪЗМОЖНА! На един човек му са нужни няколко секунди за да изпита причличане и още няколко минути, за да те обикне.

@Валар, братле, точно ти ли ще кажеш че това са глупости? Аз си мислех, че се правиш на PUA. :) Какъв PUA си, ако не си се влюбвал поне веднъж? И какъв PUA може да си, ако поне веднъж не си видял оня влюбен овчи поглед в очите на момичето, веднага след като си я заговорил?

young_rich_famous
07-30-2007, 07:50
Не вярвах, че я имах, докато не срещнах момичето което още обичам от пръв поглед ... макар, че вече не сме заедно и май май любовта от пръв поглед не същ. ... не знам всеки си има точно мнение какво значи " любов от пръв поглед " ... но виж за секс от пръв поглед съм сигурен че има, правил съм го :smt005 :smt005 :smt005 :smt006

kotetyyy
07-30-2007, 07:51
Вярвам!!!

Th3MaN
07-30-2007, 08:13
Много добре знаете, че на наща мила планета има много (дори хиляди) неща който изглеждат напълно не логични невъзможни и какво ли още не и все пак те са се случвали и продължават да се случват. Защо и любовта от пръв поглед да не е едно от тях? Поне за мен любовта не е чувство което мога да преценя и изуча. Тя е супер нелогична. Така, че нищо не и пречи да дойде точно когато си пойска. Дори съм виждал хора който са се влюбили от пръв поглед и сега живеят заедно вече сумати години и са си супер щастливи. Пък и защо да не приемем, че има съдба която отрежда кой в кого ще се влюби. Е ако е така щом съдбата го казва то ще се случи а как ще се случи няма никакво значение. Така, че за мен любовта от пръв поглед я има. Тва, че съвсем малко хора са я изпитали истински е съвсем друг въпрос!

zmey
07-30-2007, 08:13
НЕ Вярвам !! Това са глупости на търкалета... :smt019 [-X

kobrichka
07-30-2007, 08:21
Имало е мн такива теми.
Но както и да е по темата,не не вярвам в любовта от пръв поглед.Не може да видиш на улицата някое момче или момиче и влюбваш се,това не е любов.Силно привличане да,симпатии да,но любов не.За любовта ни трябва мн повече от един поглед.На улицата ние виждаме само външността на дадения човек нищо друго.А за да се влюбиш не трябва ли да познавеме и характера на дадения човек?Аз смятам че любов от пръв поглед не съществува.

lyly_lili
07-30-2007, 08:29
аз лично вярвам в любовта от 1 поглед :)