PDA

View Full Version : Шибаният живот..



Candyy
07-29-2007, 19:39
Pisna mi pisna mi ot shibaniq jivot..kak moje da e tolkova kovaren ,zashto syshtestvuvame vsichki da se mychim ? da tyjim... nqmam dumi prosto nai nakraq namerih momcheto koeto naistina iskah .. a to kakvo jivota otnovo mi go otne kak moje vsichko da e tolkova nespravedlivo..zashto vinagi trqabva da ima naraneni..zashto vsichki ne sme shtaslivi...zashto vinagi trqabva da ima prechka..i v momenta v koito se chuvstvash nai shtasliv vsichko se sriva pred ochite ti... :smt011 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Th3MaN
07-29-2007, 19:42
Много въпроси а отговор няма! Може би защото живота е само един и въпреки че ни е трудно искаме да го изживеем цялия. Или пък можеби защото всичко е така остроено, че щом ти е хубаво трябва да страдаш. :-k :-k Знам ли най-лесно е да се каже че тези въпроси нямат отговор.

Unexpected Error
07-29-2007, 19:43
Защото си приела, че трябва да се чувстваш лошо.

Нали знаеш - човек живее така както реши.

DRE*
07-29-2007, 19:45
Да живота е гаден ама такива като "...най после намерих момчето което е за мен..." за теб ама някой друг път щом съдбата не ви е събрала значи не сте един за друг

Candyy
07-29-2007, 19:47
ne kazah momcheto koeto e za men a momcheto koeto iskam..naistina..

A_JoLiE
07-29-2007, 19:51
Никой не остава девствен ... живота преебава всички.

07-29-2007, 19:57
i az ne sym 6tastliva vsi4ko mi e bezli4no no prodaljavam kvot tva :)

djuki
07-29-2007, 19:57
Това са си доста въпроси а отговори и аз не мога да намеря . Аз също намерих точно момчето което исках а той ...а той ми се измъкна . Живота е такъв . Явно някой много иска да ни накаже и да ми покаже какво е болка , но се учим да я преживяваме . Ставаме по силни . Нз целия този живот е пълна глупост ...ама прави си кефа и да не ти пука !

H8_mE
07-29-2007, 20:05
Everything happens for a reason!!! Naistina az imam 5uvstvoto ,4e za vsi4ko si ima pri4ina!Sudbata si znae rabotata!Koi znae,moje da vi e razdelila,za da te sre6tne s ne6to o6te po-dobro!Spokoino,6te nameri6 drug,zabravi go,ne tuji,taka samo si gubi6 vremeto!Vse pak ima i mnogo drugi ne6ta,koito mogat da te napravqt 6tastliva osven lubovta...,tq ne e edinstvenata pri4ina jivota da e hubav ili lo6!Aide usmihni se :wink:

InnocentGirl.
07-29-2007, 20:07
ai stiga gluposti be.. tva "liubovta" e nqkva zabluda.. nqkoi go e izmislil i vsi4ki my vqrvat :lol: kvo ste se vmania4ili .. na po 12-13 godini ve4i mislite 4e tova e kraqt.. poneje gadjeto vi e skusalo... :smt010 :smt009

Candyy
07-29-2007, 20:16
ne staa duma za gaje i ne sym kazala che sichko e svyrshilo no prosto veche ne izdarjam ne moga da razbera zashto jiveeem kakva e prichinata..imam tolkova vaprosi na koito ne moga da si otgovorq..i tva adski me izmychva

loshokote
07-29-2007, 20:17
Everything happens for a reason!!! Naistina az imam 5uvstvoto ,4e za vsi4ko si ima pri4ina!Sudbata si znae rabotata!Koi znae,moje da vi e razdelila,za da te sre6tne s ne6to o6te po-dobro!Spokoino,6te nameri6 drug,zabravi go,ne tuji,taka samo si gubi6 vremeto!Vse pak ima i mnogo drugi ne6ta,koito mogat da te napravqt 6tastliva osven lubovta...,tq ne e edinstvenata pri4ina jivota da e hubav ili lo6!Aide usmihni se :wink:

Права си, аз също съм на същото мнения> Вярвам във съдбата - ако направиш нещо, то ти се връща. Няма смисъл да тъжиш, защото докато рониш сължи за някой който не те заслужава, мойе би испускаш истинската си любов :-k

Candyy
07-29-2007, 20:19
Da no men me izmychva tova che tva ne se poluchava ot lipsa na chuvstva ili neshto podobno a ot vyzmojno nai typata i gadna prichina Rastoqnie..zapoznahme se tolkova nevinno i sluchaino..i ot pyrviq si pogled me zapleni ... :smt010 no za jalost ne jivee v BG i sled 3 dni zaminava i ... :smt010 :smt010 :smt010

InnocentGirl.
07-29-2007, 20:19
ne staa duma za gaje i ne sym kazala che sichko e svyrshilo no prosto veche ne izdarjam ne moga da razbera zashto jiveeem kakva e prichinata..imam tolkova vaprosi na koito ne moga da si otgovorq..i tva adski me izmychva


mila na kolko si :?:

loshokote
07-29-2007, 20:21
ne staa duma za gaje i ne sym kazala che sichko e svyrshilo no prosto veche ne izdarjam ne moga da razbera zashto jiveeem kakva e prichinata..imam tolkova vaprosi na koito ne moga da si otgovorq..i tva adski me izmychva

Не се терзай за глупости, не си филосов. За какво ти е да знаеш, живота е пред теб Живей, вместо да се питаш защо трябва да се живее. Живееш, за да се забавляваш :wink:

H8_mE
07-29-2007, 20:24
Da no men me izmychva tova che tva ne se poluchava ot lipsa na chuvstva ili neshto podobno a ot vyzmojno nai typata i gadna prichina Rastoqnie..zapoznahme se tolkova nevinno i sluchaino..i ot pyrviq si pogled me zapleni ... :smt010 no za jalost ne jivee v BG i sled 3 dni zaminava i ... :smt010 :smt010 :smt010

Nqma li da se vurne?I kato e zaminal svetut ne e svur6il!Dali na nego mu e tolkova gadno ,kolkoto na teb! :smt017

Candyy
07-29-2007, 20:27
Shte se varne dogodina..za lqtoto... edva li mu e chak tolkova tejko ..zashtoto az vinagi izjivqvam vsichko prekaleno..mnogo..i..prekaleno chuvstvitelna sym prevyrzvam se barzo i izjivqvam vsichko tejko..izobshto..

H8_mE
07-29-2007, 20:28
E gadna si e rabotata,no ako iska6 namira6 na4ini!Moje da poddurjate vruzka po nqkakuv na4in vse pak!A ako 6te idva i 6te si otiva postoqnno e po-dobre da si budete prosto priqteli i ako nqkoi den re6i da ostane da stanete pove4e!Ne moje taka,ako go 4aka6 6te propusne6 mnogo 6ansove...!Ima mnogo mom4eta,koito 6te iska6 naistina,koito 6te sa svesni (verno trudno se namirat,no vse pak se namirat nlai) Vie ot kolko vreme ste zaedno?

sh3_1s_7h3_0n3
07-29-2007, 21:03
...отново в търсене на житейските истини...

Важно е по какъв на4ин ти гледаш на живота... и докато не спреш да си втълпяваш, 4е е шибан, гаден и да се самосъжаляваш, и да страдаш... нищо няма да се промени...
Земята ще продължи да се върти, а ти ще си боксуваш на едно място...

Хакуна Матата! - никакви грижи 8)

koalka
07-30-2007, 04:36
Стига вече с тия превземаници.Не знам какъв е случая точно(но ако вземем факта, че е пуснат в раздел "Любов"), но явно някое момче те е зарязало и вече живота е свършил.На колко си??На 13,14 или 15?Живота е пред теб, а ти говориш как вече нямало смисъл.Имаме лоши моменти в живота, това не може да се избегне, но продължаваме напред и това е.
Ти може и да си била щастлива, но той явно не е бил и за това е решил, че така е най-добре.

young_rich_famous
07-30-2007, 05:20
Винаги има утре ... just livin ... :roll: =;

IKisseDAGirL
07-30-2007, 06:26
И как така става тая работа заради едно момче целият живот да е гаден, не знам.. :lol: Пък после защо някои мъже са с прекалено приповдигнато самочувствие :roll:

sexa_na_kompleksa
07-30-2007, 08:02
Ако нямаше болка и тъга,то как тогава щяхме да знаеме кога сме истински щастливи ?
Страданието е създадено,за да може да се насладиме повече на щастливите моменти,колкото и малко да са те,колкото и кратко да продължават.

kobrichka
07-30-2007, 08:13
Животът е борба,за да си щастлива трябва да се бориш.Нищо не идва дарум на този свят,всичко се постига.За да си щастлива трябва да се бориш за своето щастиеи да можеш да го запазиш.Само едно запомни в живота има приливи и отливи,възвишения и спадове.Един ден си на върха,а на утре ден си на дъното и обратното,никога не оставаш само на дъното или на върха,а това колко ще се задържиш на даденото място си зависи от теб.Та на крадко просто исках да ти кажа да не се предаваш,защото никога не знаеш какво те очаква зад ъгала.А що се отнася до това момче наистина растоянието може да е проблем,но може и да не е,това си зависи от вас.

Candyy
07-30-2007, 15:30
Стига вече с тия превземаници.Не знам какъв е случая точно(но ако вземем факта, че е пуснат в раздел "Любов"), но явно някое момче те е зарязало и вече живота е свършил.На колко си??На 13,14 или 15?Живота е пред теб, а ти говориш как вече нямало смисъл.Имаме лоши моменти в живота, това не може да се избегне, но продължаваме напред и това е.
Ти може и да си била щастлива, но той явно не е бил и за това е решил, че така е най-добре. никой не ме е зарязвал седят доста по-сложно нещата.. а като не е за любов къде да я пусна ,защото това не е единствената причина да смятам това за така..

AFT
07-30-2007, 15:41
Оооооо, я стига!Има хора, които и това нямат!Има инвалиди, има сираци, има хора, които умират от глад и студ!Има слепи хора, има нями хора, има деца, чиито родители ги бият и деца, чиито родители са пияници!Има наркомани, има момичета, които са били изнасилвани!Има толкова нещастни хора по света!Толкова добри хора, които ... а, бе, не ми се говори!Няк'во момче няма да го има цяло лято!Знаеш ли колко ми пука?!Ае стегни се малко и стига си хленчила като бебе!Мамка му, искам да те видя след 10 години като по цял ден работиш за 200 - 300 лв на месец и тогава ли ще хленчиш?!С хленчене нищо не се постига!Разберете го най-сетне!Аман от тъпи пикли!И не, не се извинявам!!!!!

orxideikaaaaaaa
07-30-2007, 17:52
Ponqkoga trqbva da ti se sluchi neshto losho za da ocenish prkrasnite momenti koito si prejivql!Moje da e za dobro vse pak ako naistina vie pisano da ste zaedno vie shte badete zaedno [-( :?

Tempestjuji
07-30-2007, 18:02
изрежи си сърцето :smt011
то не мое всичко да е секс, пари и рок енд рол :| ( с една дума КЕФ)
.............или пък може.........? :---)

A_JoLiE
08-02-2007, 18:50
Оооооо, я стига!Има хора, които и това нямат!Има инвалиди, има сираци, има хора, които умират от глад и студ!Има слепи хора, има нями хора, има деца, чиито родители ги бият и деца, чиито родители са пияници!Има наркомани, има момичета, които са били изнасилвани!Има толкова нещастни хора по света!Толкова добри хора, които ... а, бе, не ми се говори!Няк'во момче няма да го има цяло лято!Знаеш ли колко ми пука?!Ае стегни се малко и стига си хленчила като бебе!Мамка му, искам да те видя след 10 години като по цял ден работиш за 200 - 300 лв на месец и тогава ли ще хленчиш?!С хленчене нищо не се постига!Разберете го най-сетне!Аман от тъпи пикли!И не, не се извинявам!!!!!

Тва е най-добрия отговор. Да не е единствен? Я си представи че някога трябва да се разведеш!!! АЙде НарОДе шЕ МрЕм!!!

CvEtI`KiSs
08-02-2007, 18:56
Живота е гаден наистина , но това е положението...или го живееш по някав начин или загиваш...всеки има трудни моменти в живота си...но трябва да се преудолеят...дори и да отнеме повече време...не се впрягай толкова... :)

08-02-2007, 19:18
Порасни. Не е имало трейлър, докато си била в корема на майка ти, в който е казано "животът ви ще е американска романтична комедия", нали? Тогава какво е толкова разочароващо

BrokenInnocence
08-02-2007, 20:16
Оооооо, я стига!Има хора, които и това нямат!Има инвалиди, има сираци, има хора, които умират от глад и студ!Има слепи хора, има нями хора, има деца, чиито родители ги бият и деца, чиито родители са пияници!Има наркомани, има момичета, които са били изнасилвани!Има толкова нещастни хора по света!Толкова добри хора, които ... а, бе, не ми се говори!Няк'во момче няма да го има цяло лято!Знаеш ли колко ми пука?!Ае стегни се малко и стига си хленчила като бебе!Мамка му, искам да те видя след 10 години като по цял ден работиш за 200 - 300 лв на месец и тогава ли ще хленчиш?!С хленчене нищо не се постига!Разберете го най-сетне!Аман от тъпи пикли!И не, не се извинявам!!!!!

Абсолютно.