PDA

View Full Version : Сънувам кошмари с наще:(((



ох..
07-29-2007, 19:40
Божке хора какво става?Много съм притеснена :cry: Почти всяка вечер (да не кажа всяка) сънувам кошмари и по точно как майка ми или баща ми умират :smt010 :smt010 :smt010 След това много чсто се събуждам в сълзи и ядси много се притеснявам.Какво да правя?На какво се дължи това?През деня за такива неща не ми идва наум,но откакто сънувам такива гадости ,вечер ме е страх да заспя :cry: :cry: :cry:

DRE*
07-29-2007, 19:49
Това го прочетох в един съновник: смърт на познат човек в съня предсказва щастие и приятни новини, а на непознат - благоприятна промяна. Смърт на дете вещае радост. Собствената си смърт сънуваш ли, ще се изявиш, ще те обичат.

A_JoLiE
07-29-2007, 19:59
Това го прочетох в един съновник: смърт на познат човек в съня предсказва щастие и приятни новини, а на непознат - благоприятна промяна. Смърт на дете вещае радост. Собствената си смърт сънуваш ли, ще се изявиш, ще те обичат.

Не съм чела тва ама четох че да счнуваш умрял човек е щастие :) ...

mtg1992bg
07-29-2007, 20:06
Спокойно. Това са само сънища. Зная че е гадно, просто не можеш да се наспиш и те е страх да си затвориш очите.
Тая учебна година го изпитах. От нерви ли, от какво, всяка нощ около 2 седмици кошмари сънувах. То не беше , че ме преследват, че и падам в пропасти, че се давя, разни непознати сънувах че умират, а и веднъж и от моето семейство...
Абе...Явно всеки си има такива периоди на кошмари, знам ли? Опитай се да се успокоиш, пий много вода или там прясно мляко преди да заспиш, казват че помагало за добър сън...
Всичко ще премине :wink: