PDA

View Full Version : samo za Momi4eta



Clio_21
07-29-2007, 19:45
S kakvo 1 mom4e bi vi vpe4atlio:) I ot kakvo zna4enie e za vas van6nosta?

djuki
07-29-2007, 19:50
Ами почвам от втория въпрос :външноста за мен е важна не е всичко но пак момчето трябва да е с една добра външност .А с какво може да ми направи впечетление ?! Хм....доста нещица...например един интересен разговор, чувство за хумор , а също и с една доста готина външност /яко тяло , прекрасни очи /.

DRE*
07-29-2007, 19:51
Ами почвам от втория въпрос :външноста за мен е важна не е всичко но пак момчето трябва да е с една добра външност .А с какво може да ми направи впечетление ?! Хм....доста нещица...например един интересен разговор, чувство за хумор , а също и с една доста готина външност /яко тяло , прекрасни очи /.И какво тия дето нямат "яко тяло" и "прекрасни очи"нямат шанс с момичетата така ли или това важи само за теб

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 19:52
Ами почвам от втория въпрос :външноста за мен е важна не е всичко но пак момчето трябва да е с една добра външност .А с какво може да ми направи впечетление ?! Хм....доста нещица...например един интересен разговор, чувство за хумор , а също и с една доста готина външност /яко тяло , прекрасни очи /.

Дам,и аз съм на същия принцип...А ако баткото е и с руса косица и сини или сиви очички..... :smt041

sexy_for_you
07-29-2007, 19:52
Външността е първото нещо,което се забелязва в един човек,но не и най-важното.За мен важен е характера-да е мил,галантен,учтив,интелиг нтен,разбиращ,нежен и готов на всичко за мен(в рамките на нормалното :P )

П.П.Има още многоооо такива теми.Можеше да поразровиш.

LaDy_DaQnA
07-29-2007, 20:02
s 4uvstvoto za humor i vun6nosta si bi me vpe4atlilo a mislq 4e i dosta dr momi4eta

djuki
07-29-2007, 20:02
Ами почвам от втория въпрос :външноста за мен е важна не е всичко но пак момчето трябва да е с една добра външност .А с какво може да ми направи впечетление ?! Хм....доста нещица...например един интересен разговор, чувство за хумор , а също и с една доста готина външност /яко тяло , прекрасни очи /.И какво тия дето нямат "яко тяло" и "прекрасни очи"нямат шанс с момичетата така ли или това важи само за тебами виж аз си дадох това което аз търся . Под яко тяло си имма на предвид момче с едно готино тяло -плочки мускули всичко на 6 . Но не бих отказала и едно съмсем нормално момче . А и за очите зелените или сини очи просто разтапят ме . Говоря само за себе си !

Valar
07-29-2007, 20:03
S kakvo 1 mom4e bi vi vpe4atlio:) I ot kakvo zna4enie e za vas van6nosta?
Ако целта ти е да впечатлиш момичето или да спечелиш нейното одобрение, никога няма да я впечатлиш.

Знам, звучи странно. Но най-добрият начин да впечатлиш момичето е да я третираш така, сякаш ти си този, който трябва да бъде впечатлен, а не тя. Така, секаш тя се опитва да получи ТВОЕТО одобрение, вместо да се опитваш да получиш НЕЙНОТО. Знам, че това изглежда точно обратното на това, което повечето начинаещи са учени от родителите си и от обществото, но ако искаш да "впечатлиш" момичето, трябва да спреш да се опитваш да я впечатлиш и да запонеш да е третираш така, като че ли ТЯ има нужда да впечатли ТЕБ.

A_JoLiE
07-29-2007, 20:03
Ами почвам от втория въпрос :външноста за мен е важна не е всичко но пак момчето трябва да е с една добра външност .А с какво може да ми направи впечетление ?! Хм....доста нещица...например един интересен разговор, чувство за хумор , а също и с една доста готина външност /яко тяло , прекрасни очи /.

Да така е. Първо забелязвам външността. Ако е некаф забавен и готин ама грозен с ужастни зъби и неизрязани нокти надали бих си го харесала особенно много ... но ако е горе доло с добра визия ... е тва е ве4е друг въпрос :-D

loshokote
07-29-2007, 20:05
Лично за мен външноста не е от особено значение, по важен е характера и тока как се държи с мен. Момчето до мен трябва е мило, чаровно и да може да ме забавлява. Визията си остава на заден план, пак и повечето момчета са си готони (поне в моето обкражение), а ако са спекани аз лично се отитвам да ги поотпусна някак си, пак ако не стане, техен проблем :wink:

07-29-2007, 20:05
van6nostta ima zna4enie dokato ne mi zagovori maldeja... i nai-hubaviq da e kat nqma s kvo da me vpe4atli i kvo da mi kaje, ne staa. otnositelno e tva seki go use6ta razli4no, no az si znam 4e kato sre6tna podhodq6tiq 6e go poznaq, "6e se nadu6im" det se vika

littlemermaid
07-29-2007, 20:16
Естествено първо забелязвам външността :roll: Но това е първосигнално и хубавата визия бързо губи значение ако е н'екъв такъв глупав или надут...Така че поне аз имам и други критерии освен външността, които дори са по важни...Ако има чувство за хумор, държи се добре, кара ме да се чувствам special, облича се стилно, чист е, мирише добре( :lol: ) дори да не е като свален от списание пак има шанс :wink:

П.П.1:Естествено и външността си има своята мн важна и понякога определяща роля...
П.П.2:Едва ли има нужда да казвам, че между две момчета, които притежават изброените от мен качества, бих избрала по-хубавия... :roll:
П.П.3:И аз мнооого си падам по теракот :smt007

littlemermaid
07-29-2007, 20:26
S kakvo 1 mom4e bi vi vpe4atlio:) I ot kakvo zna4enie e za vas van6nosta?
Ако целта ти е да впечатлиш момичето или да спечелиш нейното одобрение, никога няма да я впечатлиш.

Знам, звучи странно. Но най-добрият начин да впечатлиш момичето е да я третираш така, сякаш ти си този, който трябва да бъде впечатлен, а не тя. Така, секаш тя се опитва да получи ТВОЕТО одобрение, вместо да се опитваш да получиш НЕЙНОТО. Знам, че това изглежда точно обратното на това, което повечето начинаещи са учени от родителите си и от обществото, но ако искаш да "впечатлиш" момичето, трябва да спреш да се опитваш да я впечатлиш и да запонеш да е третираш така, като че ли ТЯ има нужда да впечатли ТЕБ.

Оффф какви са тея глупости :evil: :evil: :evil: Ти all right ли си?!Повторил си 68768 пъти "третирам" :-s Момичето да не е някакво растение или вещ, че да я "третираш"?!Мн ясно, че не трябва да й показваш колко мн се интересуваш от нея веднага, защото губи интерес(поне при мене е така), но да се надуваш и да чакаш тя да ти сваля звезди- е т'ва е върха на простотията, е*бах ти шибаната теория :!: :evil: :!: На такива като тебе дето "третират" момичетата кат' не знам си к'во там знаеш ли кога момиче като мен например или което и да е друго уважаващо себе си момиче ще им обърне внимание?!Няма достатъчно момчета на опашка, че ше търпя аз някакъв там дето стои с ръцете в джобовете и ще го "впечатлявам" :-s :-s Ей ся! :smt011

sh3_1s_7h3_0n3
07-29-2007, 20:40
в4ера Valar или някой др беше постнал цяла тема-статия по този въпрос...жалко само, 4е се затри... имаше доста верни неща в нея :roll:

Valar
07-29-2007, 20:42
Третирам къде го има повторено бе !?
Но ок що казваш ти ги разбираш повче хахах.. :smt005

Тема бях поствал преди 2 дни беше за всичко и от полза!
По на там ще направя друга подобна дано не изчезне и тя! :roll:

sh3_1s_7h3_0n3
07-29-2007, 20:46
Третирам къде го има повторено бе !?
Но ок що казваш ти ги разбираш повче хахах.. :smt005

всяка дума написана пове4е от един път е повторена... а ти си написал 'третирам' цели 2 пъти...не се брои, 4е има 10реда м/у 'повторенията'... виновен си и се примири... :twisted: 'отношението' ти към моми4етата е под всякаква критика :twisted: :lol:

ПП с'я сериозно... твоя ли беше оная статия в4ера? :roll:

едит: пфф беше интересна... 8)

daya
07-29-2007, 20:49
ОЧИТЕ!!! това е най важно за мен. нали казват че очите са огелдало на душата? да, знам че е мн клише, но за мен е мн вярно. за предпочитане да е с яко тяло(мускулесто, но не мн и т.н.) сладур и тем подобни тъпи критерий :-D три са най важните неща за характера му- да ме разбира, да ме разсмива и да ме обича! другото не е от значение :-)

Valar
07-29-2007, 20:51
Това за третирането беше до ^^^lovely^ :wink:
Статията /темата беше моя,утре други ден ако ми дойде музата а тя винаги идва без да пита!ще направя нова по подобие на онази!

Не се повтарях думите нали!? :-D

fantasigirl
07-29-2007, 20:51
Za men vun6nosta e samo na4aloto.Ne e nujno mom4eto da e izlqzlo ot korica na modno spisanie,4e da go haresam!Mnogo vajen za men e harektera i durjanieto na mom4eto v razli4ni situacii.Vun6niq vid ima zna4enie samo v na4aloto,za6toto za da imam nqkukvi otno6eniq s opredeleno mom4e,to trqbva da e pone 4arovno,vupreki 4e vseki ima svoi vijdaniq.Taka 4e za men e po vajen haraktera

sasha_90
07-29-2007, 21:09
Едно момче би ме впечатлило най вече с доброто му сърце и чувство за хумор. :-D

07-29-2007, 21:21
S kakvo 1 mom4e bi vi vpe4atlio:) : S mn ne6ta, no nai-ve4e trqbva da e samiqt sebe si za6toto togava nqma da se vpe4atlq ot nego a ot igrata mu
..a primer kakvo bi me vpe4atlilo(kato izklui4im viziqta) ako me rasmee iskrenno,ako e 4esten s men i daje i da ne me poznava mn dobre bi mi se doveril za ne6ty,ako me za6titi pred nqkogo,ako e mil s mene i se griji i se trevoji za men,ako me razbira i me podkrepq,ako imame ednakvi interesi i mneniata ni suvpadat v vs edno otne6enie(me4ta :D) emi nai-razli4ni ne6taa :) BI ME VPE4ATLILO NA4INA PO KOITO ME KARA DA SE 4UVSTVAM S NEGO...
I ot kakvo zna4enie e za vas van6nosta?: e ima si dosta zna4enie se pak 1vo vijdame vun6nosta a sled tova haraktera...no ako se pak sum si go haresala i da ne e golqm krasavec 6te trugna s nego mn qsno :) se pak tova koeto sym napisala gore e po vajno...no se pak edno momi4e kakto i edno mom4e gadjety mu da e gotino i vs da se obru6tat i da zavijdat i t.n a we se pak kofti e ako trugne6 s nqkuv groznik ili pone nqkuv koito ne se podurja (pri4eska,drehi,tqlo i t.n) i vs po4nat da komentirat i t.n ;)

SweetYGirL93
07-29-2007, 21:43
Преди и аз си мислех , че много от изброените неща имат значение, но не винаги е така.Понякога просто ти става нещо и започваш да мислиш за определен човек без да занеш защо.Постепенно той започва да те привлича, а всъщност не знаеш с какво.Просто със самия себе дори и да не е нещо особено :smt007

AFT
07-29-2007, 22:21
S kakvo 1 mom4e bi vi vpe4atlio:) I ot kakvo zna4enie e za vas van6nosta?

С мозък.

edit: И с хубава усмивка. :roll:

littlemermaid
07-30-2007, 10:11
Това за третирането беше до ^^^lovely^ :wink:
Статията /темата беше моя,утре други ден ако ми дойде музата а тя винаги идва без да пита!ще направя нова по подобие на онази!

Не се повтарях думите нали!? :-D

Хм да аплодисменти, не си се повтарял тоя път =D> Не съм искала да бъда груба, но онова за "тртирането" ме изкара от нерви, беше адски тъпо :evil: :!: :smt011

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 13:05
nqma nachin..vynshtiq vid se vijda ot nachalo..no ako momcheto uspee da me vpechatli..dr otpada..moje i samo s tova che imame temi za razgovori,mislim ednakvo po nqkoi vaprosi..a dr s techenie na vremeto shte go razbera :)

mechtaq_za_teb
07-30-2007, 14:05
Estestveno chovek 1-vo vijda vanshniq vid.I da,toi opredeleno e vajen,no ne 4ak do takava stepen,che ot nego da zavisi dali shte sam s tova momche ili ne.Kakvo bi me vpe4atlilo li?Ami naprimer chuvstvoto za humor.Obojavam mom4eto,s koeto izlizam da me razsmiva.Sashto taka trqbva da imame i nqkoi ob6ti interesi,za da imame za kakvo da govorim.Haresvam razgovorlivite mom4eta,a ne tezi,koito mylchat.Predpo4itam da slu6am,zatova gi haresvam. :-D Haresvam milite mom4eta,koito znaqt kak da se dyrjat s edno momi4e. ;)

LofYou
07-30-2007, 14:07
И за външноста има значение но много малко ... защото не е наи-важното нещо по скоро бих искала едно момче да може да води нормален разговор ... а не само да мисли кога ще те вкара в леглото си :x

Presley
07-30-2007, 14:09
Има един тон такива теми...пфф
Ами първоначално се гледа външността.Във външният вид аэ гледам очите и тялото,абе да има добри пропорции и мускулчета :-D !Иначе характера е от по-голямо эначение,естествено.харесв ам мили момчета с чувство эа хумор.

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 15:01
Абе може с много неща да ме впечатли.....характер,чувств о за хумор,очи,тяло,даже сега като се замисля и височина.Никога не съм си падала по момче,което е по-ниско от мен или е по-висок от мен с няма и 15-20 сантиметра.Важното е обаче,като тръгнем да спорим за нещо,той да не изпада в някъкъв ужас,че не мисля като него,нито пък да се съгласява със всяка моя дума....Абе с много неща може... :roll:

VeSinCe
07-30-2007, 16:06
Ами първо да има чувство за хумор ,да е естествен, да не се прави на гъзар да се лигави с мен :P да си играе с мен :P ммм.....да спори с мен...а за външния вид да е по -висок от мен, да не е кльощав..... Абе мн са нещата , то си зависи от ситуацията и от самия човек, но това са нещата които първо ми правят впечатление и биха ме накарали да опозная момчето :wink:

cashmere
07-30-2007, 16:25
emmi za men e vajen haraktera. moje da me vpe4atli sus milo otno6enie nai-ve4e da e umno mom4eto i da e romanti4no :smt008 a puk aku e i sladko i hubavko ne moje da navred, ama vinagi haraktera na purvo mqstu :wink:

07-30-2007, 16:34
S kakvo 1 mom4e bi vi vpe4atlio:) I ot kakvo zna4enie e za vas van6nosta?

накратко: gothic face and the voice of god :-D

anonim4eto_
07-30-2007, 17:03
Първото ми впечетление от едно момче е държанието а пък външноста има съвсем малко значение , но ако трябваше да избирам между хубаво момче лош характер и симпатично момче с як характер бих избрала второто

Dark_Angel_F
07-30-2007, 19:08
Попринцип първо се забелязва външността , но това не е от голямо значение за мен е не ве пак да прилича на смъртта . По - важното според мен е характера - да е мил , готин по характер и забавен и най-важното да се разбираме добре.

aI R lo0ser?!:(
07-30-2007, 19:14
Еми, аз съм с О.К. визия, имам "теракот," знам два езика, водя се интелигентен, ама като не мога да вържа два лафа пред момиче какво правя? Познахте - духам!

07-30-2007, 19:37
Еми, аз съм с О.К. визия, имам "теракот," знам два езика, водя се интелигентен, ама като не мога да вържа два лафа пред момиче какво правя? Познахте - духам!

Хмм т'ва е мн мн мн кофти...Всичко звучи добре и изведнъж "не мога да вържа 2 лафа пред момиче..."Ами вземи направи нещо по въпроса, защото като гледам всичко останало ти е екстра и би било жалко такова "съкровище" да "духа"... :wink:

littlemermaid
07-30-2007, 19:39
Т'ва горе го написах аз, забравих обаче да влезна преди това :roll: