PDA

View Full Version : Какво мислите за връзките от растояние?Как да я опазим...



lubopitnata_
07-29-2007, 21:01
Az jiveq v Pleven,a gadjeto mi v Sofiq.Zaedno sme blizo 7 meseca i po4ti vsi4ko e 6+.Vzehme si karti na Vivatel Simpatiq i si govorim napulno bezplatno i to postoqnno .Vuprosa e kak tova da produlji,kak da opazim vruzkata si i da se spravim s trudnostite ,koito ni spoletqvat kogato ne sme edin do drug i takiva neshta.Iskam vseki da napishe svoeto mnenie i moje bi ako ima drugi v moeto polojenie da spodelqt kak se 4uvstvat i kak se spravqt s tova polojenie.PISHETE MOLQ VI! :smt008 :smt016

krisi_pisi
07-29-2007, 21:13
Аз съм от Варна а той от Стара Загора и сме от 1.8 месеца заедно ;) и много се обичаме :) има си начини на запзване на връзки ;)

cskagirl
07-29-2007, 21:15
Аз съм от варна, а той заминава за Бристъл. Надявам се да успеем да запазим връзката си.

edin_pe60
07-29-2007, 21:16
ами, от опит мога да те посъветвам - заеби цялата работа от растояние...
нищо не става...винаги идва моментът в който поне един от двамата има спешна нужда от психическа и физическа подкрепа от половинката ... и уви - не може да я получи...

имах същата случка миналата година...само аз съм в София, а мацката беше в Плевен...голяма любов, голямо нещо беше...сеа направо се учудвам какви чудесии съм праил само и само да се видиме, че и работата си напуснах тогава, за да мога да я виждам. до балчик ходих за да работя там и да имам пари да ида да я видя в плевен...и накрая - нищо. тя разправя - "много са километрите , не мога"...

тоя момент - ВИНАГИ ИДВА...не искам да те отчайвам, във вярата лошо няма...в надеждата също. но моя опит...говори обратното...успехс

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 21:21
Не мисля,че връзка от разстояние може д асе опази особено дълго.Но ти се опитвай да ходиш при нея да кажем през уикендите,тя да идва.....абе просто да се осъществява физически контакт :lol: (не става въпрос за секс,понякога дори една прегръдка може да преобърне света) :-D

daya
07-29-2007, 21:27
сестра ми си има гадже от Шумен(от Плевен съм) и се чуват секи ден и т.н. заедно са от повече от година и нещо. но пък аз от друга страна нямам същия късмет. гаджето ми замина за испания и няколко дена след това скъсахме. така че е относително, ако се обичате както сестра ми и нейното гадже нямате никви проблеми :-D

IKisseDAGirL
07-29-2007, 21:39
С моя мъж за момента сме в подобно положение, макар че градът, където е той, е доста на близо и се виждаме често, освен това си пишем постоянно в Skype и общо взето няма ден, в който да не поддържаме връзка.
Но всъщност той преди беше от моето училище, тази година завърши и след това вече му се наложи да се върне при техните, иначе преди си живееше в моя град и нямаше как да прекратим всичко след това, което бяхме преживели до момента.. въпреки че преди бях против подобни връзки, когато има желание, не можеш просто да сложиш край, а и при нас километрите са малко.
Трудно е, но имаме достатъчно средства за комуникации и липсата се преодолява по-лесно :wink:
Плюс това не го приеха на кандидатстудентските изпити и след месец се връща отново за постоянно тук :lol:

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-29-2007, 21:40
Да имаш гадже от разстояние е най-тъпото нещо,което може да направи един разумно мислещ човек...

UmnoMace
07-29-2007, 21:55
ми ако трябва да споделя горчивия личен опит - това никога не би могла да бъде една пълноценна връзка според моите виждания. така че заеби тая работа и не се измъчвай! :arrow:

edin_pe60
07-30-2007, 06:25
при мене общуването в гаджето (тогава) , ми съспиваше отношенията...
все недоразбиране, все "ама що не си на компа" , "ти не ми обръщаш внимание" и не знам още кво....
зарекъл съм се че повече изпълнения от растояние нема да праа....

ПО ДОБРЕ САМ ОТКОЛКОТО С НЕПОДХОДЯЩАТА ;)
за тва си седим сам и си живееея :Д :Д :Д хахах

LGPz
07-30-2007, 06:31
Стига бе,хора...Не ме отчайвайте... :smt085 :smt089 :smt090

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
07-30-2007, 06:36
Не мисля,че връзка от разстояние може д асе опази особено дълго.Но ти се опитвай да ходиш при нея да кажем през уикендите,тя да идва.....абе просто да се осъществява физически контакт :lol: (не става въпрос за секс,понякога дори една прегръдка може да преобърне света) :-D

:wink:

Dilian4enceto
07-30-2007, 08:15
Абее кой квото иска да казва,ама и мойта връзка е от разтояние,аз сам от София,той е от Стара Загора.Вече ходим почти година и се виждаме всеки уикенд,демек 4 дни сме си в градовете и 3 сме заедно.Ваканцийте сме заедно през цялото време,защото селото ни е едно и също.Понякога си ходим и в градовете на гости и ни е мн яко и хич не се оплаквам! :smt007

kobrichka
07-30-2007, 08:44
Не смятам че връзка от растояние ще прогресира мн дълго време.Все пак винаги има изключения,но аз лично смятам че е глупаво.Хубаво вие постояно си говорите,но когато ти се случи нещо интересно или просто имаш нужда да прегърнеш и да целунеш гаджето си и оп изведнаж се сещаш,че той е на хиляди километри от теб.И така двамата само се измъчвате и накрая се разделяте.

Lov3rKa
07-30-2007, 08:49
ами аз съм с моя приятел от 9 месеца,но сега се налага да се виждаме по рядко,заради работата му.поддържаме връзка постоянно и веднага когато се освободи идва за два ,три дена.и засега ще я караме така известно време. ако се обичат двама човека,ще преодолеят всичко и ще си останат заедно. :wink: всичко зависи от чувствата...

Valento
07-30-2007, 08:53
ами, от опит мога да те посъветвам - заеби цялата работа от растояние...
нищо не става...винаги идва моментът в който поне един от двамата има спешна нужда от психическа и физическа подкрепа от половинката ... и уви - не може да я получи...

имах същата случка миналата година...само аз съм в София, а мацката беше в Плевен...голяма любов, голямо нещо беше...сеа направо се учудвам какви чудесии съм праил само и само да се видиме, че и работата си напуснах тогава, за да мога да я виждам. до балчик ходих за да работя там и да имам пари да ида да я видя в плевен...и накрая - нищо. тя разправя - "много са километрите , не мога"...

тоя момент - ВИНАГИ ИДВА...не искам да те отчайвам, във вярата лошо няма...в надеждата също. но моя опит...говори обратното...успехс

MeTaL4eTo`f
07-30-2007, 08:54
ами, от опит мога да те посъветвам - заеби цялата работа от растояние...
нищо не става...винаги идва моментът в който поне един от двамата има спешна нужда от психическа и физическа подкрепа от половинката ... и уви - не може да я получи...

имах същата случка миналата година...само аз съм в София, а мацката беше в Плевен...голяма любов, голямо нещо беше...сеа направо се учудвам какви чудесии съм праил само и само да се видиме, че и работата си напуснах тогава, за да мога да я виждам. до балчик ходих за да работя там и да имам пари да ида да я видя в плевен...и накрая - нищо. тя разправя - "много са километрите , не мога"...

тоя момент - ВИНАГИ ИДВА...не искам да те отчайвам, във вярата лошо няма...в надеждата също. но моя опит...говори обратното...успехс

Съгласна съм с пича !!!

TreeHill
07-30-2007, 10:40
Физическата раздяла води до емоционална...

PocuTy
07-30-2007, 12:31
ТОЙ Е ОТ СОФИЯ,А АЗ СЛИВЕН И СМЕ ЗАЕДНО ОТ 2005 ГОДИНА :P

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 12:47
Не мисля,че връзка от разстояние може д асе опази особено дълго.Но ти се опитвай да ходиш при нея да кажем през уикендите,тя да идва.....абе просто да се осъществява физически контакт :lol: (не става въпрос за секс,понякога дори една прегръдка може да преобърне света) :-D

:wink:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Seppuku!
07-30-2007, 19:03
Hora istina e 4e ne e nevyzmojno.Kolkoto i trudno da vi se struva ponqkoga...Ima li jelanie i obi4 ot 2te strani ni6to ne moje da vi razdeli.I nali pomnite kakvo kazvat na6te priqteli ot Sblysyk - Nqma nevyzmojni ne6ta.Da...naistina fizi4eskata blizost lipsva...mn...no ne e nevyzmojno :) .Zavisi izcqlo ot 2kata.Smiyl v momenta pri men e taka...ama ne se otkazvame :) ... i si se obi4ame.
Gl & HF

white_chik
07-30-2007, 19:11
Ами винаги съм била против връзките от разстояние,но сега съм точно в такаво положение.Момчето,което харесвам е на морето,а аз съм си в София и той се пприбира чак септември и ние си говорим всеки ден,ама не е същото,като да си се виждам и да си кажа честно,колкото и да ми се иска не съм сигурна,че нещата ще се получат.Е при вас може би ситуацията е друга.

bgbuffgirl
08-02-2007, 13:42
Днес пак се изпокарахме с моя...
Той е от Бургас(в момента живее там иначе не е от България),а аз от София..еми мн е гадно
Познаваме се вече 2 години,от които все мъки и все се разделяме, ама като е видим и химията си казва думата ;(
И всяка раздяла е като малка смърт за мене-наистина-направо изпадам в депресия и ми е тежко и вече не знам какво да правя ...
Пробвах с други ама него си искам и тва е!
Оффф полудявам писах му писмо, че не мога повече преди малко ама знам какво ще последва...пак мили думи пак чакане пак пак че се видим и че летя много на високо за да падна от там и да боли .... много

GaNgStAz
08-02-2007, 13:55
ами, от опит мога да те посъветвам - заеби цялата работа от растояние...
нищо не става...винаги идва моментът в който поне един от двамата има спешна нужда от психическа и физическа подкрепа от половинката ... и уви - не може да я получи...

имах същата случка миналата година...само аз съм в София, а мацката беше в Плевен...голяма любов, голямо нещо беше...сеа направо се учудвам какви чудесии съм праил само и само да се видиме, че и работата си напуснах тогава, за да мога да я виждам. до балчик ходих за да работя там и да имам пари да ида да я видя в плевен...и накрая - нищо. тя разправя - "много са километрите , не мога"...

тоя момент - ВИНАГИ ИДВА...не искам да те отчайвам, във вярата лошо няма...в надеждата също. но моя опит...говори обратното...успехс

syglasna sym.. :arrow: s moq bifsh priqtel ne bqhme ot edin i syshti grad, no pak bqhme blizo, vijdahme se, makar i rqdko, shtoto vse pak toi raboteshe, hodihme blizo 6 godini i nakraq me odrqza, zaradi tfa, che ne sme se vijdali chesto.. e pitah go kak 6 godini sme mogli da zapazim vryzkata si i t.n. ... a toi mi kaza, che nemoje da izdyrja poveche i che edva li she ima nqkoi drug, koito da izdyrji tolkoa mnogo bez da vijda priqtelkata si chesto, f prodyljenie na blizo 6 godini... :cry:

fdream
08-03-2007, 07:47
az sa6to imam vrazka ot razstoqnie i naistina ne moga da kaja 4e e lesno, no kogato se obi4ame ni6ot nemoje da ni spre, za tova ako obi4a6 4oveka koito e s tebe badi s nego nezavisimo ot tova kakvo vi deli i vinagi slu6ai sebe si a ne drugite okolo teb i tova 4e prez vremeto kogato ne e s teb e s druga ..... :smt018

Na^PoPa^RaSoTo
08-03-2007, 07:50
Аз имам фенки от цял свят.Това може ли да се нарече "връзка от разстояние" ?

08-06-2007, 12:33
имам такава връзка от няколко месеца и се надявам да издържи докато се съберем, защото малкото пъти които съм бил с нея съм се чувствал на седмото небе, а и по чата се разбираме доста добре, постоянно ми е в главата и всички други ми се струват безинтересни, само се надявам да издържи до момента Х

alkobalko
08-06-2007, 13:34
Лично аз съм на мнение, че една такава връзка се запазва много трудно, да не кажа и невъзможно. Понякога и най-силната любов не може да издържи на тези разстояния. Има неща, които не могат да бъда заместение с телефонен разговор или съобщение.

08-06-2007, 13:35
Да запазиш връзка от разстояние? Не искам да те разочаровам, но е невъзможно....
Моята приятелка е на море от 1 седмица, за тея 6-7 дни сигурно е минала 10-20 човека, ма кво ми дреме, като се върне ше е моя пак, така че кво ти дреме и на тебе? :wink:

piperliv
08-06-2007, 13:42
Да запазиш връзка от разстояние? Не искам да те разочаровам, но е невъзможно....
Моята приятелка е на море от 1 седмица, за тея 6-7 дни сигурно е минала 10-20 човека, ма кво ми дреме, като се върне ше е моя пак, така че кво ти дреме и на тебе? :wink:

физическата изневяра е едно, съвсем друго е ако има чувства и двете болят като разбереш, но с чувствата нещата стават необратими

Phenomenon
08-06-2007, 14:02
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120210
10. Връзка от разстояние: Такива връзки са обречени от самото начало(освен ако не сте завършили вече )...решението си е ваше,щ
ом се обичате трябва да се пробвате да се задържите заедно,нали любовта няма граници Wink ..но такива връзки обикновено водят до изневери=>скандали=>болка...
;)

AFT
08-06-2007, 14:11
Според мен пък може да има такава връзка само ако двамата си имат доверие и се обичат! 8-[

JuS7^YourS
08-06-2007, 14:16
ами не спирайте да си говорите, да поддържате близостта между вас, ако може пътувайте си до градовете по-често и си изкарвайте незабравимо времето, което имате.

08-06-2007, 14:56
а какво да правя когато тя почне да се скатава и се оправдава с работа и с всякви други неща и разговорите стават все по къси и по редки и не иска да се видим по различни причини, а звучи по същия начин както винаги ???

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-06-2007, 18:00
аа аз лично не ги одобрявам.. да .. виждате се 2 пъти на месец наи мн ... тфа не е си гадже за мен :) имала съм такива връзки ии с единия нещата не приключиха добре а с другия в момента сме много добри фр (ако това може да се нарече така) и много го уважавам.. ноо осъъзнаите се... до кога така??!?! година две.. ще ви писне рано или късно и ще разберете че връзка от разстояние няма как да има... [-X е все пак бих го разбрала ако си ходите на гости за по 2 3 дена на седмица ... :)

FiRe_LaDy
08-06-2007, 18:40
Imala sym vryzka ot raztoqnie i da ti kaja li(ne iskam da te otchaivam) ama teq vryzki sa obrecheni .... prosto nqma bydeshte.Kakva vryzka e po telefona,skype i t.n. ? I est ako imate seriozni namereniq edin kym drug moje i da uspeete da syhranite vryzkata si ... no rqdko takiva vryzki ospqvat da prosyshtestvuvat.I vse pak vi pojelavam da ste oshte mnogo dylgo zaedno :wink:

marjesa
08-07-2007, 16:56
абе връзка от разтояние кфо е тфа :-k па пари за телефони за сметки па то притиснения па то вибратори чудеса :-D :-D сорка ама такива връзки не просперират :-s

Dead`Paladin
08-07-2007, 17:05
ами, от опит мога да те посъветвам - заеби цялата работа от растояние...
нищо не става...винаги идва моментът в който поне един от двамата има спешна нужда от психическа и физическа подкрепа от половинката ... и уви - не може да я получи...

имах същата случка миналата година...само аз съм в София, а мацката беше в Плевен...голяма любов, голямо нещо беше...сеа направо се учудвам какви чудесии съм праил само и само да се видиме, че и работата си напуснах тогава, за да мога да я виждам. до балчик ходих за да работя там и да имам пари да ида да я видя в плевен...и накрая - нищо. тя разправя - "много са километрите , не мога"...

тоя момент - ВИНАГИ ИДВА...не искам да те отчайвам, във вярата лошо няма...в надеждата също. но моя опит...говори обратното...успехс
lubov ot razstoqnie...takoa jivotno mnogo rqdko se sreshta.... :roll:

08-07-2007, 17:14
такива връзки нямат бъдеще :) от личен опит ви го казвам и по хубаво се откажете освен ако няма някакъф начин да заживеете заедно :) аиде критикувайте ме разбиратели

LaDy_DaQnA
08-07-2007, 18:31
Na kolko kaza 4e ste?!? ako imate 18 vzemete serioznata kra4ka da jiveete zaedno ili v pleven ili v sofiq ....inu4e neznam...a ako ste na po malko e 4ista zaguba na vreme

anichkaaaaa
08-08-2007, 22:34
еми и аз имах така едно гадже оба4е накрая на него му писна и ме заряза с думите ако живеехме на едно място щяхме да сме ве4но заедно :cry:

kAdrOkoSkA
08-08-2007, 22:54
Колкото и да искам да вярвам... Подобни отношения нямат бъдеще, освен ако няма някаква възможност да се премести единия при другия... Съжалявам

Barbie
08-09-2007, 08:29
Зависи от ситуацията, от хората, от чувствата между тях. Приятелят ми си е в България, а аз уча в Милано и все пак първата година я преживяхме. Сега съм си за три месеца в България и сме заедно всеки свободен момент. Но иначе, през учебната година, успявах да пътувам всеки месец за по 7-8 дена. И все пак се справяме с километрите. Не е невъзможно.

young_rich_famous
08-09-2007, 08:37
Ми и а в момента съм така :roll: Тя е от Шумен пък аз от Пловдив ... надявам се тепърва да стане нещо ... пък за запазване ше се мисли после :smt005 Абе любов онлайн или по телефона само много е трудно ... лъжа след лъжа ... доверия минимум ... е зависи ... ако хората са добри и верни един на друг може и да се запази ... обичайте се :roll: :smt006

happy_cute
08-09-2007, 09:07
Тва не е връзка от разстояние...връзка от разстояние е да сте имали истинска връзка и да сте се разделили за лятото и после пак да се видите....това може би няма да продължи дълго,но щом си щастлива по този начин старай се да изживяваш всяка минута с него пълнценно =)

1921
08-09-2007, 10:16
ами, от опит мога да те посъветвам - заеби цялата работа от растояние...
нищо не става...винаги идва моментът в който поне един от двамата има спешна нужда от психическа и физическа подкрепа от половинката ... и уви - не може да я получи...

имах същата случка миналата година...само аз съм в София, а мацката беше в Плевен...голяма любов, голямо нещо беше...сеа направо се учудвам какви чудесии съм праил само и само да се видиме, че и работата си напуснах тогава, за да мога да я виждам. до балчик ходих за да работя там и да имам пари да ида да я видя в плевен...и накрая - нищо. тя разправя - "много са километрите , не мога"...

тоя момент - ВИНАГИ ИДВА...не искам да те отчайвам, във вярата лошо няма...в надеждата също. но моя опит...говори обратното...успехс
уооо, Бате Пешо пише в нашия форум :-({|= 8)

lunnoto_momi4e
08-09-2007, 14:37
Не можеш да я опазиш особено сълго.И аз имах същата история - запознахме се на лагер на морето,бяхме заедно около седмица,обаче той си замина за Лондон,аз си дойдох в Ботевград,поддържахме си връзката 1-2 месеца и накрая спряхме да се засичаме в скайпа,в ICQ-то и всичко отиде на майната си.Така че от тия връзки няма много смисъл...

elsi_
08-09-2007, 14:49
От личен опит мога да ти кажа - че такива връзки рано или късно се разпадат. И аз имах едно такова гадже - всеки ден се чувахме, писахме си, но след известно време разстоянието започва да си казва думата. Така че моя съвет зарежи този вид връзки и си намери гадже от твоя град!

CvEtI`KiSs
08-09-2007, 15:38
:) еми много коти е така...ем преди аз ходех с 1 момче 10 месеца а той беше от Плевен а аз от Враца...ама се скарахме...и после си казах че неискам връзка от растояние...е сега ми е гадно...защото ходя с 1 момче от 1 седмица и той е на Варна...супер гадно ми е...ам утре ще ходя за 1 седмица малко при него...а после...не ми се мисли...вчера бях в депресия цял ден само рев.....много ми е кофти така... по добре кат срещнеш човек от друг град да не се занимаваш с него...гледай да не се виждате много често за да не хлътнеш и после да ти е гадно...

просто потребител
08-14-2007, 23:04
Зависи от ситуацията, от хората, от чувствата между тях. Приятелят ми си е в България, а аз уча в Милано и все пак първата година я преживяхме. Сега съм си за три месеца в България и сме заедно всеки свободен момент. Но иначе, през учебната година, успявах да пътувам всеки месец за по 7-8 дена. И все пак се справяме с километрите. Не е невъзможно.

С приятелката ми сме заедно вече 3 години.Сега тя заминава да учи в друга държава,а аз за момента си оставам тук.Ще гледаме да се чуваме,когато можем и да се живдаме(когато тя има време да се върне или когато аз имам възможност да отида при нея)И двамата знаем,че ще е много трудно,но се надяваме да издържим... ще поживеем и ще видим ;)