PDA

View Full Version : Mnoogo obarkana! Help me plsssss



Bubu
07-29-2007, 21:14
Ta taka znachi hodq s edno momche veche 2 meseca a se svalqme ot dosta vreme problemat mi e che toi postoqnno mi pishe chukva mi i takiva raboti ot koeto az veche se draznq zashtoto e mnogo nahalen i dosta pyti veche se chudq dali da ne go skysam obache problemat e che kato sme zaedno ne iskam da si trygvam... awe barliva rabota .. ta spored vas kakvo trqbva da napravq dali ako go skasam i sa si izlizame samo kato priqteli shte e po dobre ? :roll:

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 21:17
Мне...недей да го режеш...по-добре първо поговори с момчето,кажи му че не ти е приятно да ти звънка толкова често и да те държи изкъсо.Кажи му че ще му се обаждаш,когато имаш нужда да го чуеш,или просто да поговориш с някой....Ако те обича,ще разбере за какво става на въпрос-ако не.....нали знаеш-една майна и гутоо :-D

sexy_for_you
07-29-2007, 21:18
Мне...недей да го режеш...по-добре първо поговори с момчето,кажи му че не ти е приятно да ти звънка толкова често и да те държи изкъсо.Кажи му че ще му се обаждаш,когато имаш нужда да го чуеш,или просто да поговориш с някой....Ако те обича,ще разбере за какво става на въпрос-ако не.....нали знаеш-една майна и гутоо :-D

Нямам к'во да допълня.

ferendzia
07-29-2007, 21:46
6tom vnimanieto mu te drazni zna4i izob6to ne iska6 da si s nego...i nqma smisyl da ste zaedno.
a tva za "rqzaneto"...zvu4i mnogo brutalno!sqka6 govori6 za par4e meso...po-dobre si pomisli iska6 li izob6to da si s nego ili ne..i kogato si naqsno sys sebe si ...prosto mu kaji ako ne6to te trevoji,ne e nujno da go reje6.

Bubu
07-29-2007, 21:56
s tova za rqzaneto ne iskah da prozvuchi taka shtoto pyk em ne go iskam em kato sme zaedno ne iskam da si tragvam razbira te li me ... ama neznam kakvo shte razbirate to az samata ne se razbiram no ako mojete po nqkakav nachin pomoognete plsss

Presley
07-29-2007, 23:43
Ако го скъсаш сигурно няма да стане това с приятелството.Така ,че ти прецени.Ако ти е толкова досаден-скаъсай го.Но в случая може ли иэобщо да става дума эа някакви чувства от сорта на любов?

MusicIsTheKey
07-29-2007, 23:59
Ta taka znachi hodq s edno momche veche 2 meseca a se svalqme ot dosta vreme problemat mi e che toi postoqnno mi pishe chukva mi i takiva raboti ot koeto az veche se draznq zashtoto e mnogo nahalen i dosta pyti veche se chudq dali da ne go skysam obache problemat e che kato sme zaedno ne iskam da si trygvam... awe barliva rabota .. ta spored vas kakvo trqbva da napravq dali ako go skasam i sa si izlizame samo kato priqteli shte e po dobre ? :roll:

Кажи му това,което написа тук. :shock:

Два месеца сте заедно,а не можеш да му кажеш две думи ли !?

koalka
07-30-2007, 04:31
Ако той не знае какво те дразни, не може нищо да промени в поведението си.Кажи му, имаш уста.

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
07-30-2007, 07:05
Ами поговори с него..Кажи му това, което написа тук! :wink:

sexa_na_kompleksa
07-30-2007, 07:32
Трябва да си поговориш добре с него.Кажи му всичко,което те тревожи и дразни.И ако после продължава да ти звънни толкова често,и ти продължаваш да се дразниш,тогава вече може да се разделите.

young_rich_famous
07-30-2007, 07:52
Тегли му една майна :smt005

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 08:05
Ако той не знае какво те дразни, не може нищо да промени в поведението си.Кажи му, имаш уста.

Е,не че намеквам нещо ама не се знае за кво я използва тая уста хихи :lol: :roll: