PDA

View Full Version : Kakvo da go pravq ?



f`4e
07-29-2007, 21:41
Zdraveite znachi imam priqtel i sme zaedno ot skoro 1 2 meseca obache toi mnogo si pozvolqva kogato iska izliza s momicheta ne e redovno no naskoro izliza s bivshata mu s opravdanie che sa samo fr kazah mu vednah che ne mi e priqtno no toi se napravi che ne me e razbral i prodalji posle mu kazah oshte vednaj i katocheli sprqha neznam obache veche ne sa mi syshtite chuvstvata kakto predi sled tazi sluchka se chuvstvam nqkak po nenujna... ili nz kak da se izrazq no neznam kakvo da go pravq dali da go rezna i da si izlizame samo kato fr shtoto mi e mnogo zabavno s nego .. a ? kak mislite

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-29-2007, 21:44
Ми.. ако се чувтсваш тъпо го остави.Само първо обмисли добре цялата ситуация... Казвам ти го,за да не съжаляваш после (както мене в момента)..

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 21:49
Ми.. ако се чувтсваш тъпо го остави.Само първо обмисли добре цялата ситуация....

няма кво друго да допълня=] :roll: :-D

Iv4eTy
07-29-2007, 21:50
Зарежи го!!! Казвам ти щом е почнал да си позволява такива неща няма смисъл да се занимаваш с него. Вярно, че той може да има приятели момичета, но се пак и с теб трябва да се съобразява.

sexy_for_you
07-29-2007, 21:53
Ми.. ако се чувтсваш тъпо го остави.Само първо обмисли добре цялата ситуация....

няма кво друго да допълня=] :roll: :-D

И аз

sasha_90
07-30-2007, 06:11
Тей като чувствата ти не са същите,го зарежи.
По добре само приятели. :-D

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
07-30-2007, 06:59
Ми.. ако се чувтсваш тъпо го остави.Само първо обмисли добре цялата ситуация....

няма кво друго да допълня=] :roll: :-D

И аз

Аз също! :D

hforce
07-30-2007, 09:24
zavisi kakvo ispitva6 kum nego... a za tova 4e si pozvolqva da izliza... kakvo zna4i pozvolqva si? kato 4eli e dlujen da se suobrazqva s tebe, ne e dlujen da ti dava vuob6te obqsneniq, no kakto i da e
kofti postupva 4e ne te zima s nego, priqtelkata mi mi e dala svobodata da prava kvoto si iskam i da se vijdam s koito si iskam, no az vinagi sum s neq i bez neq rqdko izlizam
kaji mu 4e nqma6 ni6to protiv da se vijda s neq, no ako i ti si tam, ne za6toto se pritesnqva6 4e 6te stane ne6to m/u tqh, a za6toto iska6 da si do nego i mu kaji 4e nqma6 ni6to protiv da se vijdat samo 2mata, no pri polojenie 4e ti ne moje6 da izlezne6 ili ima6 nqkva rabota i t.n.
ne sum siguren oba4e 4e tova 6te podeistva, ako nqkoi go odobri togava go probvai

gamercheto_
07-30-2007, 09:27
мъже бол...остави го да си блъска главата щом те пренебрегва заради бифшата си приятелка няма смисъл да го търпиш!

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 14:56
nikoe momche nqma pravo da te kara da se chuvstvash taka..nikoe..tova go zapomni..shtom si mu kazala 1 pyt i ne te e poslushal..po dobre si nameri drug 8-[

koalka
07-30-2007, 15:06
Разбирам защо са ти охладняли чувствата и е нормално.Но не е нормално да излизаш с бившата си и да си криеш отношенията си.Ако искаше да е просто приятел с нея, щеше да ти каже, ако наистина държи на теб.Това, което ще е ришиш ще е най-добре за теб.

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 15:09
Разбирам защо са ти охладняли чувствата и е нормално.Но не е нормално да излизаш с бившата си и да си криеш отношенията си.Ако искаше да е просто приятел с нея, щеше да ти каже, ако наистина държи на теб.Това, което ще е ришиш ще е най-добре за теб.
i az taka mislq..

Kamuru
07-30-2007, 15:11
ebi i begai tva e filosofiqta

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 15:13
za momchetata-da :-)