PDA

View Full Version : най-добрата ми приятелка не знае кво иска



Curios
07-29-2007, 22:30
значи имам една съучиничка с която станахме супер близки ( пишехме си всеки ден, виждахме се в даскало , ходихме да обядваме, прегръщахме се по 5-6 пъти на ден )
и един ден се усетих че съм влюбен в нея , казах и го и тя
каза че тя е виновна че съм се влюбил в нея и че тя много ме обичала като приятел и супер много държала на мен , обаче чувствата и не са като мойте към нея... и харесвах я една седмица после още няколко...(през това време избягвах близак контакт с нея)
докато един ден си казах живота продължава не мога да я чакам да се влюби в мен и спрях да я харесвам ( и вече не я прегращах и не си пишех толкова с нея по скайп,колкото преди)
и почнахме да си пишеме по скайп един ден , казах и че вече не я харесвам и тя реагира добре и каза че се радва , после цяла седмица ми пише тя и се опитва да разбере тайно дали найстина съм спрял да я харесвам или се прая на недостъпен ... накрая почва да ми обяснява как некво друго момче било влюбено в нея ама тя не го обичала и се чувствала кофти и че и било проблем това, но след като забелязва че вече нямам интерес към тая тема ми заяви че аз съм и новия проблем и че иска отново да я обичам и да я желая , но аз и казах че това вече няма как да стане и тя отговори че знае и поради тази причина вече не иска да си пишем


след няколко дена и звъннах да излезем някъде дасе видим на живо
и тя ме отряза и каза че с приятелката й имали среща ...
от една седмица не съм я чувал??? и сега ми е кофти че вече не ми е приятелка а аз няма какво да направя

като я обичам е нещастна че я обичам , като не , че не я обичам ...

eXuSe My FrEnCh
07-29-2007, 22:34
ЕХ,кофти ситуация...наистина.Като ти е съученичка в даскало я спри и и кажи,че няма да я пуснеш да тръгне ако не се оправи тая ситуация и се разберете...ама ше тряа да чакаш до тогава.Ако не можеш да чакаш....иди до тях и направи същото...само гледай техните да не са там,особено баща и :-D хах

Curios
07-29-2007, 23:13
Не знам и какво да правя с нея
в разговори по скайп си говорим на тема гаджета
и аз и казвам че искам нещо сериозно
тя ми вика за кво ти е

май най-добре да я забравя

Presley
07-29-2007, 23:18
ХАха то па голяма `обич` е била :lol: .Ами найстина не энае какво иска.Най-вероятно иска да и ходиш по гъ*а.Съветвам те да не го правиш.Не и се обаждай,не я търси ,абе прекъсни всякакви контакти с нея.Ако тя те потърси -потърси,ако не -эдраве да е. :-D

petel
07-30-2007, 00:07
Спокойно, всички жени не знаят какво искат

07-30-2007, 10:26
Голям виц, да знаеш!

и спрях да я харесвам

хахахаха

Quasar
07-30-2007, 10:30
НЕ знаят кво искат...земи си поговори с нея а ако само бяга и не можеш...заеби..а после ако дойде при тебе ти я отрежи :)

djuki
07-30-2007, 14:34
Тва че сте от едно даск през лятото няма как да ти помогне . Но виж се с нея дори и нечестно си уредете среща или помоли някоя нейна приятелка или отиди до тях . Но се виж с нея . А и много момичета са като нея когато спреш да я обичаш тя започва . Но трябва да говориш с нея ако имаш все още чувства и щом тя има ...може да пробвате но трябва да поговорите !

sexy_for_you
07-30-2007, 15:35
ХАха то па голяма `обич` е била :lol: .Ами найстина не энае какво иска.Най-вероятно иска да и ходиш по гъ*а.Съветвам те да не го правиш.Не и се обаждай,не я търси ,абе прекъсни всякакви контакти с нея.Ако тя те потърси -потърси,ако не -эдраве да е. :-D

:smt023

07-30-2007, 16:52
Голям виц, да знаеш!

и спрях да я харесвам

хахахаха
e не мога да я чакам цел живот да разбере дали ме обича или не

Реших да не се занимавам. Тя може би иска да я обичам за да и тичам по гъза и да й се лигавя и тя да се чувства обичана ...