PDA

View Full Version : BeZ PrEzArVaTiV :))))))))



07-29-2007, 23:10
az ot godina i tri meseca pravya sex i dosega s priyatelya mi ne sme izpolzvali prezarvativ,poneje toy ne iska ,a az ne piya nikakvi protivoza4ata4ni.Ta vlprosa mi e dali moje da stane gaf i ako moje za6to do sega ne e stavalo ,poneje nie ne go svlr6vame samo s edin ten a 3 4 teka mojebi,a nali veroyatnosta da ostane sperma po glavi4kata e veroyatna ???

Unexpected Error
07-29-2007, 23:14
Не е станал гаф, защото се почиства приятеля ти добре преди да продължите и 'щото не се забременява толкоз лесно.

А, това че тук 99% от хората се плашат един друг колко е опасно без презерватив и колко лестно се забременява, е отделен въпрос.

SmurkamDoZori
07-29-2007, 23:36
...яко свирки и сифилис

07-29-2007, 23:52
...яко свирки и сифилис


=D> =D> =D> :smt017 [-X =; :smt011 ](*,)

07-30-2007, 00:09
ХАхаХАХа вика сифилис ква връзка има тва бе ? :smt013 :smt013

07-30-2007, 00:13
bravo bravo dano vse taka da vi varvi

namina
07-30-2007, 02:04
az ot godina i tri meseca pravya sex i dosega s priyatelya mi ne sme izpolzvali prezarvativ,poneje toy ne iska ,a az ne piya nikakvi protivoza4ata4ni.Ta vlprosa mi e dali moje da stane gaf i ako moje za6to do sega ne e stavalo ,poneje nie ne go svlr6vame samo s edin ten a 3 4 teka mojebi,a nali veroyatnosta da ostane sperma po glavi4kata e veroyatna ???


абе кви сте некви недорасляци на по 10 12 ми говорите за секс. :smt012 ей детенце научисе да пишеш правилно а после ходи праи секс.

Peshito
07-30-2007, 02:23
никога незнаеш кога ще дойде не повтаряйте ако не се е измил хубаво и пак има опасност да е останало нещо в каналчето

07-30-2007, 09:09
az ot godina i tri meseca pravya sex i dosega s priyatelya mi ne sme izpolzvali prezarvativ,poneje toy ne iska ,a az ne piya nikakvi protivoza4ata4ni.Ta vlprosa mi e dali moje da stane gaf i ako moje za6to do sega ne e stavalo ,poneje nie ne go svlr6vame samo s edin ten a 3 4 teka mojebi,a nali veroyatnosta da ostane sperma po glavi4kata e veroyatna ???


абе кви сте некви недорасляци на по 10 12 ми говорите за секс. :smt012 ей детенце научисе да пишеш правилно а после ходи праи секс.

ama ey ti sigurno si po malka ot mene ama kakto i da e az slm na 19 a ti ? mng mi e interesno a kolkoto do pisaneto vse pak ne pi6a na kirelica za da pi6a pravilno YASNO

B1ZzY
07-30-2007, 11:39
bez prezervativ se useshta vsichko eiii po qko e !!! :---) :---) :---) :---) :smt016 :smt016 :smt016 \:D/ \:D/ \:D/

nIkOl4OoO
07-30-2007, 13:26
bez prezervativ se useshta vsichko eiii po qko e !!! :---) :---) :---) :---) :smt016 :smt016 :smt016 \:D/ \:D/ \:D/ mn po qko e naistina :-D :-D :-D \:D/ \:D/ \:D/

Quasar
07-30-2007, 13:30
Яко яко...ама първите няколко пъти най добре с (тва за тия които още не са пробвали)
Иначе ако е за един път просто като свърва го вади...то не се забременява по въздушно-капков път...и да ви кажа...евала за смелостта...аз без презрватив няма да се навия

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 14:42
mii i as sam taka...i malko me e strah ma kato imash doverie na priqtelq si..sm, che shte se useshta koga moje da ..... ako se pazite, vs shte e nared.. moje da izglejda strashnichko ma..bez i sys..razlikata e OGROMNA :)

CuRly_Doll
07-30-2007, 18:01
az ot godina i tri meseca pravya sex i dosega s priyatelya mi ne sme izpolzvali prezarvativ,poneje toy ne iska ,a az ne piya nikakvi protivoza4ata4ni.Ta vlprosa mi e dali moje da stane gaf i ako moje za6to do sega ne e stavalo ,poneje nie ne go svlr6vame samo s edin ten a 3 4 teka mojebi,a nali veroyatnosta da ostane sperma po glavi4kata e veroyatna ???


абе кви сте некви недорасляци на по 10 12 ми говорите за секс. :smt012 ей детенце научисе да пишеш правилно а после ходи праи секс.

ama ey ti sigurno si po malka ot mene ama kakto i da e az slm na 19 a ti ? mng mi e interesno a kolkoto do pisaneto vse pak ne pi6a na kirelica za da pi6a pravilno YASNO
emi ako si na 19 po lo6o za teb..6oto tva e elementarna sexylana kultyra i bi trqqlo da si pro4ela nqkoi ne6tica presi da go prai6.... :|

07-30-2007, 19:31
[quote=Анонимко]az ot godina i tri meseca pravya sex i dosega s priyatelya mi ne sme izpolzvali prezarvativ,poneje toy ne iska ,a az ne piya nikakvi protivoza4ata4ni.Ta vlprosa mi e dali moje da stane gaf i ako moje za6to do sega ne e stavalo ,poneje nie ne go svlr6vame samo s edin ten a 3 4 teka mojebi,a nali veroyatnosta da ostane sperma po glavi4kata e veroyatna ???


абе кви сте некви недорасляци на по 10 12 ми говорите за секс. :smt012 ей детенце научисе да пишеш правилно а после ходи праи секс.

ama ey ti sigurno si po malka ot mene ama kakto i da e az slm na 19 a ti ? mng mi e interesno a kolkoto do pisaneto vse pak ne pi6a na kirelica za da pi6a pravilno YASNO
emi ako si na 19 po lo6o za teb..6oto tva e elementarna sexylana kultyra i bi trqqlo da si pro4ela nqkoi ne6tica presi da go prai6.... :|[/quot


ko e e po zle za mene,4e ot godina i polovina vodya polov jivot bez izdlnki tova li,bez nikakvi drugi problemi ?Ako mi ima ne6to 6te go rodya mnogo yasno vse pak imam seroizna vrlzka ot 3 godini i si imame pllno doverie na nego.a temata ya napisah za da kaja na nyakoi 4e tolkova lesno bebe ne stava vlpreki 4e ima mnogo golyama veroyatnost,prosto moje da pravi6 sez bez nego ako znae6 kak

07-30-2007, 19:34
az ot godina i tri meseca pravya sex i dosega s priyatelya mi ne sme izpolzvali prezarvativ,poneje toy ne iska ,a az ne piya nikakvi protivoza4ata4ni.Ta vlprosa mi e dali moje da stane gaf i ako moje za6to do sega ne e stavalo ,poneje nie ne go svlr6vame samo s edin ten a 3 4 teka mojebi,a nali veroyatnosta da ostane sperma po glavi4kata e veroyatna ???


абе кви сте некви недорасляци на по 10 12 ми говорите за секс. :smt012 ей детенце научисе да пишеш правилно а после ходи праи секс.

ama ey ti sigurno si po malka ot mene ama kakto i da e az slm na 19 a ti ? mng mi e interesno a kolkoto do pisaneto vse pak ne pi6a na kirelica za da pi6a pravilno YASNO
emi ako si na 19 po lo6o za teb..6oto tva e elementarna sexylana kultyra i bi trqqlo da si pro4ela nqkoi ne6tica presi da go prai6.... :|








ko e e po zle za mene,4e ot godina i polovina vodya polov jivot bez izdlnki tova li,bez nikakvi drugi problemi ?Ako mi ima ne6to 6te go rodya mnogo yasno vse pak imam seroizna vrlzka ot 3 godini i si imame pllno doverie na nego.a temata ya napisah za da kaja na nyakoi 4e tolkova lesno bebe ne stava vlpreki 4e ima mnogo golyama veroyatnost,prosto moje da pravi6 sez bez nego ako znae6 kak

07-30-2007, 19:40
Спокойно бе има опасност ама..... аз също правя любов от около година с пр. ми и само 2 пъти сме го правили с презерватив , свършвал е в мен ,когато са последните дни от цикъла ми ,днес например също свърши в мен щото ми е 5 ден :)
Някой каза ,че не е лесно да се забременее ,така е,но вс пак си има риск :)
Всичко хубаво :)

Sevt
07-30-2007, 19:41
Реално погледнато и аз с постоянна партньорка никога не използвам и до сега за доста години никога не е имало проблем. Ама то и няма как да има при положение че не свършвам в нея и мога да преценя кога да си го извадя, а както казаха по - нагоре то не става по въздуха тая работа ;)
С една дума бичи си спокойно ако имате достатъчно мозък в главите не е никакъв проблем ;)

07-30-2007, 19:54
Спокойно бе има опасност ама..... аз също правя любов от около година с пр. ми и само 2 пъти сме го правили с презерватив , свършвал е в мен ,когато са последните дни от цикъла ми ,днес например също свърши в мен щото ми е 5 ден :)
Някой каза ,че не е лесно да се забременее ,така е,но вс пак си има риск :)
Всичко хубаво :)


ami dosega samo vednl6 se izprazni v mene ne smeya da riskuvam ama to nali sled 14 den sled cikala ima veroyatnost da zabremenee6 i ovolaciyata e samo 3 dena,neznam tezi dni ne sa mi mng seriozni i ne riskuvam 4ak taka 4uvala slm 4e po vreme na cikal e nay opasno kakto i sled cikal kakto i predi da ti doyde i neznam kak e po pravilno ?

DIVINE_TIME
07-30-2007, 22:14
Ми.. късметлии сте. Не бих рискувала никога да правя секс без презерватив или без някакви други предпазни средства. Това за мен е безмислен и глупав риск.

SmurkamDoZori
07-31-2007, 00:17
Ми.. късметлии сте. Не бих рискувала никога да правя секс без презерватив или без някакви други предпазни средства. Това за мен е безмислен и глупав риск.

=D>

alkobalko
07-31-2007, 05:34
Ако той не свършва в теб и след това се мие, наистина рискът намалява. За мен обаче това си е чист късмет.