PDA

View Full Version : Относно цикъла и "дуфастон"



Fanatichka
07-30-2007, 00:30
Искам да ми дойде по-рано.Казаха ми да пия дуфастон-по едно хапче на ден докато ми дойде...Ако някоя от вас го е пила, след колко дни горе-долу й дойде.
Ииии ако знаете нещо друго за предивзикване на цикъла пишете, щото е спешно! [-o<

07-30-2007, 05:43
momi4e 6te si sazdade6 proiblemiiii

07-30-2007, 07:46
kakto kazaha po gore 6te ima6 problemi a i za6to tolkoz iska6 da ti doide

Fanatichka
07-30-2007, 11:04
ами ще ходя на море!МИналия път, когато бях на море отново бях в цикъл и беше отвратително!Постояноо седя на припек, не смея да влезна във водата...Не мисля и този път да си провалям морето :(

kalpazanka
07-30-2007, 17:11
Искам да ми дойде по-рано.Казаха ми да пия дуфастон-по едно хапче на ден докато ми дойде...Ако някоя от вас го е пила, след колко дни горе-долу й дойде.
Ииии ако знаете нещо друго за предивзикване на цикъла пишете, щото е спешно! [-o<
Пих дуфастон всичко на всичко 10 дни миналата година, но с цел да спра извънменструално кървене. Дойде ми на третия ден от спирането на приема.
А относно цикъла, можеш да го предизвикаш/забавиш и с примолут нор. Разликата между двата препарата е около 6 лв.
Успех!

07-30-2007, 20:34
Една приятелка го пи, за да й дойде.Уххх нз какво да правя вече.Започнах да го пия дано да има някакъв ефект.Моля други, които са го пили да пишат

Fanatichka
07-30-2007, 20:36
Една приятелка го пи, за да й дойде.Уххх нз какво да правя вече.Започнах да го пия дано да има някакъв ефект.Моля други, които са го пили да пишат
това бях аз