PDA

View Full Version : О,боже-това вече е прекалено ;(



eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 08:20
Мда...бях пуснала тема,в която казах,че съм влюбена в един мой приятел.......да ама вече осъзнах че не само него харесвам...а дори братът на най-добрата ми приятелка :smt010 С него сме страшно близки,всеки ден се виждаме поне за 1-2 часа.Познавам го от повече време отколкото другия ми фр..Приятелката ми ми каза,че брат и ме харесва.Като я питах що мисли така,тя ми каза,че просто е забелязала и мисли така :roll: .Това вече ме уби просто.
Никога досега не ми се е случвало такова нещо-да харесвам двама едновременно,камо ли пък и двамата да са ми близки приятели... :smt010
Ако някой е бил в същата ситуация,да сподели мнение :smt010 :smt010 :smt010

Th3MaN
07-30-2007, 08:30
Абе няма лошо но според мен една ли е истинка любов. Просто някакво привличане. Те са ти приятели и ти не искаш да ги загубиш като такива. Или пък за втория като приятелката ти е казала че те харесва и ти за това си почнала да го харесваш. Често се случва.

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 08:35
Абе няма лошо но според мен една ли е истинка любов. Просто някакво привличане. Те са ти приятели и ти не искаш да ги загубиш като такива. Или пък за втория като приятелката ти е казала че те харесва и ти за това си почнала да го харесваш. Често се случва.

Разбира се,че не е истинска любов,но нали в момента го има това привличане.... :smt009
А брат и аз не започнах да го харесвам като тя ми каза,ами от може би една-две седмици преди това.Ебаси ситуацията :smt022
Мерси за мнението все пак :-D

Eitelkeit
07-30-2007, 09:08
В момента е напълно нормално да харесваш много хора наведнъж,все пак на тази възраст никой не знае какво иска( пък ако някой знае,нека се обади и да даде съвет)Аз съм същата,меня си вкуса за момчета почти постоянно :-({|=

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 09:17
В момента е напълно нормално да харесваш много хора наведнъж,все пак на тази възраст никой не знае какво иска( пък ако някой знае,нека се обади и да даде съвет)Аз съм същата,меня си вкуса за момчета почти постоянно :-({|=

Пффф...мда така е ама защо точно тях бееееееее :smt010 :smt010 :smt010 ...БАси каръка съм :smt010

gamercheto_
07-30-2007, 09:24
защо да си карък...просто в тях си видяла нещо което за теб другите момчета нямат..не си мисли че живота ти е свършил след като харесваш двама твои приятели...просто си прецени дали си готова да рискуваш приятелството ви и дали би излязло м/у теб и един от двамата!

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 09:30
защо да си карък...просто в тях си видяла нещо което за теб другите момчета нямат..не си мисли че живота ти е свършил след като харесваш двама твои приятели...просто си прецени дали си готова да рискуваш приятелството ви и дали би излязло м/у теб и един от двамата!

НЕ! [-X НИкога няма да им кажа,държа повече на приятелството ни,отколкото на връзка,която в най-добрия случай може да продължи не повече от 1-2 седмици.А и по лошо може да е.....ако се разсърдят нещо..няма да рискувам.Предпочитам да си трая,надявам се с времето чувствата да изчезнат :roll:

gamercheto_
07-30-2007, 09:35
ами ако не изчезнат какво ще направиш?не можеш да стоиш и просто да се измъчваш и да незнаеш какво решение да вземеш!защо си мислиш че най-много 1-2 седмици може да ви продължи връзката?

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 13:16
milichka, ako napravish neshto s ediniq,shte izgubish dr kato priqtel a posle ako ne se poluchi tazi vryzka <koeto e mn veroqtno predvid tova che oshte neznaesh kakvo iskash> shte zagubish i drugiq..po dobre si ostanete priqteli a ti si nameri nqkoi s koito e po dobre da se poluchat neshtata

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 13:19
ами ако не изчезнат какво ще направиш?не можеш да стоиш и просто да се измъчваш и да незнаеш какво решение да вземеш!защо си мислиш че най-много 1-2 седмици може да ви продължи връзката?

Мисля,че BaD_GiRl_mL2 отговори вместо мен....Едно приятелсво е доживот,а една връзка може да свърши по всяко време.... :smt009

koalka
07-30-2007, 13:35
Не съм била в такава ситуация, но ще се опитам да те посъветвам какво да направиш.Елементарно е като решение-бъди с този, към който имаш по-силни чувства.Ако искаш бъди с брата на приятелката ти, ако те харесва и ти го харесваш много.

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 13:39
Не съм била в такава ситуация, но ще се опитам да те посъветвам какво да направиш.Елементарно е като решение-бъди с този, към който имаш по-силни чувства.Ако искаш бъди с брата на приятелката ти, ако те харесва и ти го харесваш много.

Ами аз го харесвам,но ме е страх,че ако нещата не потръгнат и се скараме с него или нещо такова,може да се скарам и с приятелката ми-все пак и е брат и би трябвало да го подкрепи :-k

koalka
07-30-2007, 13:42
Тя не би трябвало да съ бърка във вашите отношения и не би трябвало от това да зависи приятелството ви.Това, че сте заедно е едно, а съвсем друго, че сте приятелки... :wink:

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 13:48
Ами дано да е така,защото по принцип тя не му се бърка толкова в живота,нито пък той в нейния.Ако ги погледнеш отдалече не можеш да кажеш че са брат и сестра а много добри приятели.Мисля,че ще се престраша да си поговорим по въпроса,но от няколко седмици насам не е много удобно,защото с нас започват да излизат все повече и повече хора и не искам това да става център на клюките в следващите няколко дни или дори седмици ;-)

koalka
07-30-2007, 13:49
Ти си знаеш, най-важното е да си щастлива, с когото искаш да бъдеш. :wink: Не е задължително да говорите у вас, а примерно на кафе(то и там не е много)...Абе, разходете се. :-)

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 13:54
Ти си знаеш, най-важното е да си щастлива, с когото искаш да бъдеш. :wink: Не е задължително да говорите у вас, а примерно на кафе(то и там не е много)...Абе, разходете се. :-)

Когато намеря удобен момент ще се опитам да му намекна нещо,но не да му разкрия всичко.Страх ме е,че ако му разкрия всичко,има вероятност да си развалим отношенията(мисля така,защото скоро един негов приятел му беше казал някакви глупости,че съм го сваляла пред гаджето му и някви подобни,което е доста трудно,щото аз гаджето му не знам даже как изглежда.е лошото е,че той се беше вързал и от време на време ме бъзика за това)
Ще видя какво ще стане-той напоследък се държи доста странно,особено след като ходихме на басейн :roll: :-D