PDA

View Full Version : Видях я мале, видях я!



07-30-2007, 08:26
В черната Волга с бял волан!

CuRly_Doll
07-30-2007, 08:30
i az be6ih tam.....i az vide6ih....... :smt005 :smt005 :smt005

Wicked_Kid
07-30-2007, 08:41
И кво, наби ли една чикия ?! Ай спрете да флуудите, а, нямате ли си друга работа освен да пълните форума с плодовете на празните си глави ?! Върете са е*ете с родата си, правете свирки на непознати, тооолкова много неща за вършене...

07-30-2007, 08:51
И кво, наби ли една чикия ?! Ай спрете да флуудите, а, нямате ли си друга работа освен да пълните форума с плодовете на празните си глави ?! Върете са е*ете с родата си, правете свирки на непознати, тооолкова много неща за вършене...Шибани депресанти! Смърт за вас! Режете си вените, но не ни занимавайте с лайната си! Слуайте си помиярската музика и си теглете ножа да eба ваща мама депресантска да eба!

Eitelkeit
07-30-2007, 09:10
Защо постоянно пускате такива безсмислени теми бе хора.Хубаво,че си я видял,ама айде стига вече

Wicked_Kid
07-30-2007, 09:17
И кво, наби ли една чикия ?! Ай спрете да флуудите, а, нямате ли си друга работа освен да пълните форума с плодовете на празните си глави ?! Върете са е*ете с родата си, правете свирки на непознати, тооолкова много неща за вършене...Шибани депресанти! Смърт за вас! Режете си вените, но не ни занимавайте с лайната си! Слуайте си помиярската музика и си теглете ножа да eба ваща мама депресантска да eба! Аз ли съм депресантка уеее ?! Хахаха ти тъп ли си ве, аз съм 3 пъти по-щастлива от тебе! Това, че пишеш само лайа по форумите не е ли показателно за липсата ти на личен и социален живот...Според мен ти трябва да срежеш вените, щото май не ти е съвсем прясна наденицата...И между другото дори и идея си нямаш каква музика слушам, че да ми говориш така, обитак такъв! Върви на село да пасеш говедата(тоест себеподобните си) и не са занимавай с мене, шибан,задръстен лайнар! Писна ми вече от комплексирани педераси !

07-30-2007, 09:50
И кво, наби ли една чикия ?! Ай спрете да флуудите, а, нямате ли си друга работа освен да пълните форума с плодовете на празните си глави ?! Върете са е*ете с родата си, правете свирки на непознати, тооолкова много неща за вършене...Шибани депресанти! Смърт за вас! Режете си вените, но не ни занимавайте с лайната си! Слуайте си помиярската музика и си теглете ножа да eба ваща мама депресантска да eба! Аз ли съм депресантка уеее ?! Хахаха ти тъп ли си ве, аз съм 3 пъти по-щастлива от тебе! Това, че пишеш само лайа по форумите не е ли показателно за липсата ти на личен и социален живот...Според мен ти трябва да срежеш вените, щото май не ти е съвсем прясна наденицата...И между другото дори и идея си нямаш каква музика слушам, че да ми говориш така, обитак такъв! Върви на село да пасеш говедата(тоест себеподобните си) и не са занимавай с мене, шибан,задръстен лайнар! Писна ми вече от комплексирани педераси !
КАК ШЕ СИ щАСТЛИВ, КАТО БАщА ТИ Е ПЕДАЛ И ВСЕКИ ДЕН ТЕ ИЗНАСИЛВА?!?

Quasar
07-30-2007, 09:53
Що не се покажеш бе..комплексари...кво като е емо..щом има метъли и фешани и скейтъри и кви ли още не зако да няма емота...това е lifestyle и мисля че няма нужда да се обиждаме защото видиш ли някой бил различен от нас

Wicked_Kid
07-30-2007, 09:55
И кво, наби ли една чикия ?! Ай спрете да флуудите, а, нямате ли си друга работа освен да пълните форума с плодовете на празните си глави ?! Върете са е*ете с родата си, правете свирки на непознати, тооолкова много неща за вършене...Шибани депресанти! Смърт за вас! Режете си вените, но не ни занимавайте с лайната си! Слуайте си помиярската музика и си теглете ножа да eба ваща мама депресантска да eба! Аз ли съм депресантка уеее ?! Хахаха ти тъп ли си ве, аз съм 3 пъти по-щастлива от тебе! Това, че пишеш само лайа по форумите не е ли показателно за липсата ти на личен и социален живот...Според мен ти трябва да срежеш вените, щото май не ти е съвсем прясна наденицата...И между другото дори и идея си нямаш каква музика слушам, че да ми говориш така, обитак такъв! Върви на село да пасеш говедата(тоест себеподобните си) и не са занимавай с мене, шибан,задръстен лайнар! Писна ми вече от комплексирани педераси !
КАК ШЕ СИ щАСТЛИВ, КАТО БАщА ТИ Е ПЕДАЛ И ВСЕКИ ДЕН ТЕ ИЗНАСИЛВА?!?
Аз съм момиче бе лайновоз. Млъкни вече щото много ме дразниш, не съм виновна, че си имал нещастно детство и още имаш спомени за лошия си татко! Върви да пиеш чай от изцедена превръзка да са успокоиш малко и после си е*и майката !

Quasar
07-30-2007, 10:02
НЕ падай на нивото му

StormRider
07-30-2007, 10:44
т.11