PDA

View Full Version : Ранички по пениса



~.~
07-30-2007, 09:41
Znachi imam sledniq problem ... dnes zabelqzah che imam ranichki ... kato si drapna kojata na penisa i se vijdat ... kato malki obrivi sa i sa mnogo ... nqkoi shte mi kaje li kakvo da napravq ? Ne znam ot kakvo sa se poluchili .. a da i malko koja mi se beli pak ot onaq rabota ... molqvi pomognete ...

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

loli-po
08-01-2007, 07:48
Ами отиваш при личния лекар и той/тя те праща при специалист уролог или кожен лекар. Тук едва ли някой може да ти каже какво ти е и защо се е получило.
Успех!

DjBaloon
08-01-2007, 11:42
Znachi imam sledniq problem ... dnes zabelqzah che imam ranichki ... kato si drapna kojata na penisa i se vijdat ... kato malki obrivi sa i sa mnogo ... nqkoi shte mi kaje li kakvo da napravq ? Ne znam ot kakvo sa se poluchili .. a da i malko koja mi se beli pak ot onaq rabota ... molqvi pomognete ...
Koi znae kvo si lepnal... hodi na lekur

mir4ovski
08-08-2007, 21:44
moje da e sifilis,ghonoreq,gabi4ki...da ne sme lekari idi na urolog

iveto89
08-09-2007, 12:03
nz kakto go 4eta tova koeto obqsnqva6,ne zvu4i mn dobre...otnesi se seriozno,vseki kazva otidi na lekr i tn....znam 4e e kofti i gadno ,no po-dobre lekur,otkolkoto ne6to po-seriozno sled tova

belerofone
08-09-2007, 13:56
moje da e sifilis,ghonoreq,gabi4ki...da ne sme lekari idi na urolog

ГОНОРЕЯ......И ти се изказа много ентелегентно.....

batkodoki
08-09-2007, 16:23
Znachi imam sledniq problem ... dnes zabelqzah che imam ranichki ... kato si drapna kojata na penisa i se vijdat ... kato malki obrivi sa i sa mnogo ... nqkoi shte mi kaje li kakvo da napravq ? Ne znam ot kakvo sa se poluchili .. a da i malko koja mi se beli pak ot onaq rabota ... molqvi pomognete ...

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

омръзна ми да повтарям: ВЪЗРАСТ?!

пил ли си скоро атнибиотични лекарства или изобщо някакви лекарства по някакъв повод?

опиши по ясно локализацията на проблема

HiBriD
08-09-2007, 18:40
имал сам такав проблем наполовината на твоя по добре варви на доктор за някои нещя тряя да нямаш срам :)))))

ПС: На мен ми изписаха паста от която ми мина и досега след 8 месеца я използвам от време на време , че с гаджето ми мн се обичаме ... :))))

belerofone
08-09-2007, 19:41
Znachi imam sledniq problem ... dnes zabelqzah che imam ranichki ... kato si drapna kojata na penisa i se vijdat ... kato malki obrivi sa i sa mnogo ... nqkoi shte mi kaje li kakvo da napravq ? Ne znam ot kakvo sa se poluchili .. a da i malko koja mi se beli pak ot onaq rabota ... molqvi pomognete ...

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

омръзна ми да повтарям: ВЪЗРАСТ?!

пил ли си скоро атнибиотични лекарства или изобщо някакви лекарства по някакъв повод?

опиши по ясно локализацията на проблема

Ако е реакция от антибиотик-съдържащи продукти определено проявлението няма да е толкова тясно специфично.....

np4x
07-30-2012, 21:42
Здравейте ,аз имам същия проблем ... преди седмица бях на море и хванах ужасно разтройство . Пих 3 различни вида препарати в рамките на 2 дни ,безуспешно ... след което се обърнах към лекар който ми е роднина . Той ме посъветва за стар метод който помага на 100% - Ампула Гентамицин през устата . Резултата беше светкавичен ! Но на следващата сутрин забелязах друго - горепосочените ранички по долната част на кожата на пениса . Уплаших се много и отидох в бърза помощ където обясних подробно какво съм правил с гентамицина и с къпането в басейна с хлор . Дежурният лекар ми изписа някаква антисептична паста съдържаща Урбазон ,но ме посъветва да посетя задължително уролог . Та въпросът ми е при кого аджеба да отида ,защото нашата сложна здравна система предполага пътуване из страната и търсене на рядко срещан вече добър специалист . На 22 години съм и не съм правил секс последната седмица !