PDA

View Full Version : Много,много тъжно



mN mN TuJnO-GiRl4e
07-30-2007, 10:07
pfff mn mi e kofti.az ne prosto si haresvam edno mom4e az napravo si se vlubih v nego ii nemoga da spra kolkoto i da go iskam tamun sam go zabravila i toi otnovo se poqvqva.istoriqta e slednata az si go haresvam ve4e naprao poludeh po nego i s edna priqtelka re6ihme 4e trqbva da si opitam kusmeta s nego no stana ujasno toi ze da haresva moita priqtelka koqto mejdudrugoto vaob6te ne go haresva nito kato 4ovek nito kato harakter i vun6nost samo 6ot mi e fr be6e s mene i mi kaza kakvoto i mi kazva az nqma da trugna s nego po 1000 pri4ini oki ama toi ne se otkazva i pred o4ite mi q svalq tq se qdosa i mu kaza:`vij zemi se ogledai naokolo i 6e nameri6 nqkoq koqto e luda po tebe sig sum 4e im takova momi4e`az bqh tam a toi kaza gledam gledam i ni6to nevijdam iskam teb a az togava 6tqh da umra mn mi b6e gadno i se opitvam da go zabravq i mislq 4e uspqh no me e strah 4e pak taka 6te se poqvi i si4ko 6te zapo4ne otna4alo toi dori ne me zabelqzva6e a az se pove4e poludqvah po nego plss daite mi nqkakuf suvet :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :oops: :oops: :oops:

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-30-2007, 10:26
Ехх,мацка...Супер кофти ситуация.Твърдиш,че си го забравила..Но аз не мисля така. :wink: Страх те е да не се появи отново-ами просто излизай на места,където знаеш,че няма вероятност да го засечеш.
Не знам,но на твое място въобще нямаше да го мисля тоя!Не е за теб..По-добре намери друг...Някой,който да те забелязва,когато му кажат да се огледа за момичета.

gamercheto_
07-30-2007, 10:28
според мен е трябвало да му кажеш какво изпитваш..в случая нищо не си губила или е щяло да се получи нещо или не!кофти е това че е почнал стабилно да сваля приятелкат ти пред теб но ако питаш мен и ти не си направила някакъф опит да му подскажеш дори за чувствата си!щом си успяла да го забравиш това е добре...ако се появи пак не мисля че трябва да продължаваш да се измъчваш а направо му кажи как стоят нещата пък каквото стане

07-30-2007, 10:29
Ne se otchaivai ponqkoga se slychvat takiva raboti za neshastie se she sreshesh podhodqshoto momche koeto she te pogledne s takiva ochi s koito ti iskash ;)

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 10:33
[quote="{!}sLuNcHeVaTa{!}"] Страх те е да не се появи отново-ами просто излизай на места,където знаеш,че няма вероятност да го засечеш[quote]

Не мисля,че тва е най-подходящото решение на проблема.Предполагам,че са от един квартал,което значи,че трябва да се изсели на Луната....аз така го разбирам.Видиш ли го,не му объщай и капка внимание,ако те заговори може да му подскажеш,че изпитваш нещо към него,но не повече!Може дори да го извикаш и да му кажеш всичко,което чувстваш,но трябва да си готова на всякакви реакции... :roll:

Quasar
07-30-2007, 10:34
Вариантите са 2:
1. Убиваш го и повече не го виждаш
2. Забравяш го :)

M[m]M
07-30-2007, 10:52
И щом си го харесвала толкова много защо е трябвало да го сваляш с помоща на приятелката ти тва е голяма грешка , вие такъф ташак сте си напраили с тва момче ... Ако бях аз щях ва набия и двете #-o

07-30-2007, 12:27
ami da pozna eXuSe My FrEnCh jiveem ne prosto v edin kvartal a v edin blok na edin etaj vrata do vrata i to otskoro (az se premestih predi mesec nqkude) :? sega si e zamalko na selo,no kogato si doide nz naistina kakvo 6te stane i samo kato se setq iii mi stava mn gadno.e nadqvam se pone toq put naistina da sam go zabravila no 4ast ot mene znae 4e tova 6te stane mnogo trudno.emi malko sam sramejliva ko da napravq a i tova mom4e e ot samouverenite ii si mi be6e sram az ako znaeh 4e taka 6te stane vuob6te nqma6e da zapo4vam moje bi taka po lesno bih go zabraila ama ve4e e stanalo ms za izkazanite mneniq nqma da otkaja o6te... :oops: :oops: :oops:

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 12:35
milichka i da go izbqgvash...ne mojesh prosto vechno da bqgash..nai dobre mu priznai chuvstvata si i ako toi ne gi spodelq da znaesh che nqma shans i po lesno shte go zabravish..ot nacholo shte imash chuvstvoto che edva li ne si se izlojila no pone shte si sigurna kak stoqt neshtata..a ako gi spodeli,ne go pitai nishtu za priqtelkata ti <zashto q e haresal,oshte li q haresva i tn> a prosto se zaemai s nego :)

koalka
07-30-2007, 13:40
Първо-радвай се, че имаш такава приятелка, защото други на нейно място щяха съвсем друго да направят...
Второ-остави го, не можеш да заповядваш на чувствата му.Все някога трябва да го превъзмогнеш и да се огледаш наоколо какво има, както той е направил.

mechtaq_za_teb
07-30-2007, 13:53
Mnogo kofti situaciq,no pone priqtelkata ti e postapila kato takava ;)
Vij sega...ili mnogo go haresvash ili si vlubena v nego.I v dvata sluchaq ne se zabravq lesno.Nachina e da namerish nqkakvo zanimanie,za da ne mislish za nego.Drugiq nachin e da sreshtnesh momche,koeto da obsebi mislite ti :-D A koga shte stane tova,nikoi ne znae.I vse pak shte stane,prosto jivei zatova,che nqkoga nqkyde shte namerish mom4eto za teb :)

white_chik
07-30-2007, 19:02
Хич не ти завиждам,много гадно наистина.Еми,май ще трябва да се откажеш от това момче,изглежда той не те забелязва или може би си му приятелка и не те възприема по другия начин.Поне се радвай,че имаш такава приятелка,която си държи на теб и не те преебава,както често става напоследък

nIkOl4OoO
07-30-2007, 19:15
mn kofti situaciq naistina...ne ti zavijdam...no spored men e nai dobre da se opita6 da go zabravi6...ebahti tupaka e 6tom frkata ti mu e kazala 4e ima okolo nego nqkoq deto mn i se kefi i toi e otg tuka...nqma smis da se zanimava6 s toq [-X

mN mN TuJnO-GiRl4e
07-31-2007, 06:03
:smt010 :oops: ohh mn trudno mi be6e i o6te mi e malko no misla 4e tozi put uspqh i da 6te mu priznaq puk posle cql jivot ako 6te da me podigrava az trqbva da si mu kaja.vie kak mislite???doskoro bqh v golqma depresiq ne moga spq redovno napravo ne m ise izliza6e ot nas 6ot o4akvah da go vidq nali e tolkova blizo do men i tva me vludqva o6te pove4e i mi stava o6te po trudno mn mi e gadno :smt010 :oops: vie kak mislite da mu kazvam li ili da ostavq ne6tata taka??? :smt010 :oops:

koli_nikoli
07-31-2007, 06:53
Тфа е супер шит!!! Нз кфо да кажа освен тфа 4е имаш супер добра фр щом тя не обръща внимание на тфа мом4е!!! 99 процента от моми4етата няяше да напраат така, ами щяха да са хванат да станат гадже с негу. Нз как да ти помогна, единствения съвет ми е да го забравиш. Но лошото е 4е единствения лек срещу любоф е друга любоф :wink: знам 4е си влюбена в него но все пак опитай, пък кой знае мове да си аресаш и по як O:)

IdiOtKa
07-31-2007, 07:15
е такъв бил живота кво да се прави ..

BaD_GiRl_mL2
07-31-2007, 09:50
za sajelenie.. :cry:

AFT
07-31-2007, 09:57
Ъъъ, ти ако не му кажеш, че го харесваш, той как ще разбере?!Като седиш и гледаш как сваля приятелката ти?! :-k

BaD_GiRl_mL2
07-31-2007, 10:00
Ъъъ, ти ако не му кажеш, че го харесваш, той как ще разбере?!Като седиш и гледаш как сваля приятелката ти?! :-k

tuka sam napalno saglasna :-)

mN mN TuJnO-GiRl4e
07-31-2007, 13:21
ami zn 4e fr mi e mn dobra i si q uvajavam tq e nai dobrata mi priqtelka sig ne osuznava tova koeto az razbrah kakvo bi mi pri4nila ako be6e trugnala s nego vupreki 4e zn si4ko az sig bih se surdila v na4aloto i da sam umirala otvutre no puk ako se obi4at nqma da im pre4a samo az 6te stradam... :smt010 :smt010 :smt010 ne mi se misle6e ko 6thq da prava togava i kato se setq tva mi pomaga da go zabravq po lesno.em pravi ste 4e trqbva6e da napravq ne6to mnogokratno se opitvah i kogato se sre6tnem sami si govorim dori samo kat fr ma toi samo me razpitva za priqtelkata mi i mi vika 4e sam gotina no dotuk se no4i ne6to mu pre4i no nz kakvo... i nz spored vas da mu kaja li kakvo 4uvstvam ili da se opitam da go prevuzmogna nqkak :smt010 pls suvet4e :oops:

Peshito
07-31-2007, 13:50
Децка му работа

xSaShEtOx
07-31-2007, 13:57
Vij, kvo prosto ne se zanimavaj poveche takiva situacij sa mnogo precakani, spor nqma. Moje bi shte e po-dobre da se pravish che ne go zabelqzvash po-dulgo vreme i nakraq toj-shte te zagovori... Spox, jivotut produljava. :wink:

GaNgStAz
07-31-2007, 15:12
M]И щом си го харесвала толкова много защо е трябвало да го сваляш с помоща на приятелката ти тва е голяма грешка , вие такъф ташак сте си напраили с тва момче ... Ако бях аз щях ва набия и двете #-o

и къф ташак са си напраили, че аз не разбрах ? до колкото мацката каза, нейната приятелка просто й е казала да си опита късмета с него.. къф ташак е тфа ? ае да ми обясниш, кат толкоа мноо разбираш.. пфф.. като незнаеш - не говори :smt013

MonSitY
07-31-2007, 18:49
hi mila ami nz az doskoro bqh da re4em v podobna situaciq samo 4eEe malkooo po razli4na.... iii nz tova mom4e mai verno ne e za tebe za6toto sa mu kazali qsno da se poogleda puk toi ili e slqp ili e tup ili se prai na nedostupen ama 3 e absurdno mi nz mackaAa tr go zabravi6 tva e a kak ako znaeh kak da zabravq toq det haresvah s radost bih ti kazala ama nz 4akame i tva E dano ne go sre6tne6 ili ako go sre6tne6 surceto 6ti kaje ko da naprai6 az misla 4e netrqbva da mu kazva6 misla 4e se iz4erpi smi da bude6 s nego... no nz neka i drugi da si kajat mnenieto

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
07-31-2007, 20:52
I az mislq, che ne trqbva da mu kazvash.. Taka samo shte sgreshish..Stom dosega ne go e zabelqzal, mislish li, che shte stane neshto po-razlichno? :( Ne dopuskai tazi greshka i az sum q pravila i sum sugalqvala dvoini poveche za tova... Dori mi beshe mn po-trudno da zabravq vuprosnia chovek, kato se chuvstvah taka, vse edno sum se izlogila.. Suvetvam te da ne pravish tazi greshka, zashtoto ot tova, koto se e sluchilo si lichi vsichko i nqma nugda poveche da se naranqvash sama.. Taka ili inache , ako toi te haresvashe , shteshe da ti go pokage , a e napravil tocno obratnoto..Povqrvai mi..vse nqkoga shte go zabravish i dano da namerish drug, koito da spodelq tvoite chuvstva! Uspeh I ne se otchaivai, gore glavata, ne se sumnqvam , che si prekrasen chovek i shte namerish tozi, koito te zaslugava milichka O:) :smt006

mN mN TuJnO-GiRl4e
08-01-2007, 14:45
*.~*` *~* anaRial *.~*.`* blagodarq ti mnogo dosta mi pomogna mersi za super smisleniq si komentar mn mi pomogna blagodarq i na drugite koito se izkazaha po moq problem krai nemoga pove4e da misla za nego ne si zaslujava re6ih ve4e nemoga taka umiram ina4e... nqkoi drug da ima mnenie po vuprosa???

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
08-01-2007, 21:21
Ne se pritesnqvai, mila, shte namerish podhodqshtia chovek, samo trqbva da pochakash.. O:) Uspeh! O:)

mN mN TuJnO-GiRl4e
08-02-2007, 08:02
otnovo blagodarq na si4ki (s mn malki izklu4eniq) koito pisaha po moita tema ms mn!!! :oops: nadqvam se v skoro vrem da go namerq!!!

08-04-2007, 18:29
според мен добре си направила че не си му казала нищо.то и да беше му признала кво той харесва приятелката ти а най-много щяхте да се скарате.а пък и ти недей да се депресираш много.кво всеки е имал несподелена любов не е края на света мен ако питаш тва си е началото.честно казано не си и струва да плачеш.ще видиш че след време като си харесаш някой друг(и недей да си казваш че това няма да стане никога) ще го погледнеш онзи мухлио и ще си кажеш-ба аз колко съм била заблудена да го хареван и ще се смееш че някога си плакала за него.абе някви драмми...САМО НЕ СЕ ДЕПРЕСИРАЙ.не е първия не е и полследния идиот който ще си харесаш и за който ще плачеш.защото без драма живота е скучна комедия.

Mementomori
08-04-2007, 18:59
Здравей,Мила!Недей да се сдухваш и плачеш заради някого,който не те забелязва!Щом не те харесва,не трябва да му сваляш звезди и той да се възгордява и да мисли,че ти ще направиш всичко,за да му угодиш,при положение,че той иска само да те разиграва!Пази достойнството си!Дори и нищо да не се получи между вас,той губи!Не се подценявай и омаловажавай!

mN mN TuJnO-GiRl4e
08-05-2007, 09:45
ami mai ste pravi,ne az nqma da pla4a nito za nego nito za nqkoi drug koito ne me obi4a 6ot nqma mn smisul v samoto pla4ene... :oops: :oops: :oops: a ako go vidq az mislq da go podmina bez da mu obur6tma nikakvo vnimanie vie kak mislite???

alkobalko
08-05-2007, 09:57
Ще го забравиш, ако самата ти го искаш. Трябва да имаш много силна воля, за даго направиш. И може да си щастлива, че имаш такава приятелка.

cool&sick_f
08-05-2007, 14:03
spored men ne trqbva da go podminava6 kato puten znak.moje6 da go pozdravi6 savsem ravnody6no,vupreki 4e ne zaslujava i pozdrav.vse pak ako se napravi6 na 5 i polovina tova 6te te nakara da misli6 za nego o6te pove4e.aide kasmet sladyr4e i go zaebi oniq :) hah

mN mN TuJnO-GiRl4e
08-05-2007, 16:17
ami az mislq 4e iskam da go zabravq no nz dali 6te moga znam 4e 6te e mnogo trudno za6toto jiveem nablizo i e koFti nemgoa da si sedq u nas po cql den a sega na negovoto selo ima sbor ii utre svur6a i sig togava 6te si doide nz dali 6te go vidq no ako tova stane 6te razbera dali nai nakraq sma go zabravila a az mislq 4e SAM!!!dano :smt016