PDA

View Full Version : Моля отговорете отчаян съм



07-30-2007, 11:28
Моля кажете ми нормално ли е спермата да е по гъста и да е смесица между бяло и прозрачно (като музаика е тоест бялото не се слива с прозрачното) и също след изпразване спермата да се втечнява за 30сек-1мин (към напълно прозрачен прозрачен цвят) и дали е нормално тя да изсъхва за около 10 мин напълно и да е малко по тъмна понякога моля кажете чащото все си мисля че не е наред това и имам някакъв проблем

07-30-2007, 11:29
Забравих да добавя че от скоро все по малко сперма излиза макар че се въздържам за 3-4-5 дена

martinec
07-30-2007, 11:57
Симпатягов, спермата си е точно такава каквато си я виждаш и за мен е нормално да си стане прозрачна..след като голяма част от съдържанието е вода е нормално да се изпарява и да изсъхва. За намаленото съдържание на сперма с всеки път се оповава на възбудата ти, може6 сам да разбереш колко си възбуден след като засечеш след колко време свършваш. Свършиш ли веднага значи си възбуден и е нормално да изхвърлиш много и обратно...

чаооо :-({|=

07-30-2007, 12:08
Много благодаря за бързиа отговор martinec, и ако може кажете ми има ли някакви симптоми за безплодие или по точно за нередовни сперматозоиди бавно движение недобре развити?

martinec
07-30-2007, 12:35
Симпатягов, за симптоми за безплодие не съм чувал, но ако си карал заушка може да се съмняваш..безплодие може да определи наи добре лекарят или приятелката ти като не може да забременее, но не често този проблем се наблюдава и при жените. Вчера дори гледах едно предаване по BTV за жени които не могат да забременят и как ходят по мъките с години и пръскат маса пари. Така че никои не е застрахован, дори и аз самият! Никои не може да ти даде по-точен отговор от изследването! чао и приятен сексуален живот \:D/

07-30-2007, 13:00
Благодаря пич