PDA

View Full Version : той свършва твърде бързо.



07-30-2007, 11:46
Здравейте.
Може би темата се повтаря, но не можах да намеря друга.
Ходя с едно момче от около 2 месеца. Когато първият път се опитахме да спим заедно, той уж беше възбуден, но нещо му стана и ей така вече не беше. Неудобно ми беше да го питам какво има, пък и той май се чувстваше зле.
Преди около седмица пак така стана и на третия път просто вече имаше секс, но той свърши много бързо. Никога не съм имала такъв приятел, знам, че проблемът е често срещан, но не знам аз какво да направя в случая. Това постоянно състояние ли е? Трябва да се лекува ли? Само питам, не че ще ида да му кажа да иде на лекар. За мен това не е най-важното нещо , но просто и на двамата ни е супер неудобно и искам ако нещо да направя така че да се чувства по-добре и да не се случват така нещата.

bebito0o
07-30-2007, 11:50
мисля че няма проблем ,може отдавна да не е правил секс и заради това.. :wink:
П.С не се притеснявай

B1ZzY
07-30-2007, 11:52
da az kogato ne sum pravil dulgo vreme i svurshvam burzo ne e problem izchakai go da prezaredi i pak !!! \:D/ \:D/ \:D/ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt016 :smt016 :smt016

marina star
07-30-2007, 11:53
zna4i,prosto te e domarzqlo da proveri6 v tarsa4kata,vsqka vtora tema tuk e takava,kak taka ne mogla da nameri druga takava,aide ne se izlagai malq te :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

07-30-2007, 11:56
еми писах какви ли не заглавия в търсачката. айде дайте ми линк тогава и затворете тази като се правите на толкова хитри.

п.с. мерси за отговорите.

Barbaronche
07-30-2007, 12:37
p0slednoto mi gadje (shtot v momenta nqmam) sfyrshfashe adski mn byrz0 i t0va mnogo me drazneshe.. am vyobshte nemojeh da sfyrsha.. i nai nakraq se 0kaza che k0gato spaL s men bil 0shte devstfen.. e p0 natatyk se 0pravi xx :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nIkOl4OoO
07-30-2007, 12:38
da az kogato ne sum pravil dulgo vreme i svurshvam burzo ne e problem izchakai go da prezaredi i pak !!! \:D/ \:D/ \:D/ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt016 :smt016 :smt016 absoliutno i az tuka :lol:

Quasar
07-30-2007, 12:58
Durex Performance :wink:

07-30-2007, 13:24
ама мен освен това, че свършва бързо, и друго ме притеснява - много лесно се възбужда и много лесно му минава.. това нормално ли е?
мерси още веднъж за съветите. ще пробваме това с дюрекс, макар че някъде някой беше писал, че не действало.
бтв като казвам бързо имам предвид по-малко дори и от 10минути..дали това не е заради дългата любовна игра? #-o

Quasar
07-30-2007, 13:27
Абе може още да няма опит...все пак непозната среда-възбужда го..то и аз бях така в началото докато съм се натискал (не сам) ама после се свиква и не рипа толкоз много ;)
ако не стане с тях вземете си отделно лидокаин...мажеш или пръскаш главичката,презерватив (от тия които ти казах) и е готов..тва за бързото свършване а за тва как му става и как му ляга...от нерви е...след време ще се научи :)

07-30-2007, 13:31
ми той не е толкова малък, че да се учи..
не знам, почнах вече да си мисля, че преди мен не е спал с момиче, а пък съм напълно сигурна (не по негови думи, просто научих от разни хора), че е сменил бая момичета преди мен...

Quasar
07-30-2007, 13:32
Е...знае ли се пък може да го хвалят...говори с него най добре...

nikolai4o0
07-30-2007, 14:49
''много лесно се възбужда и много лесно му минава.. ''

nz ama spored men ne e spal s mnogo do sega ...

Botev4o
07-30-2007, 19:28
na4i sq///praite poi4e sex i po trudno 6 svar6va..a z s moita ..daje pravq bez kondom..i 1 mesec nemoa svikna kat horata..sq po4ti seki den si praim sex i posviknah...tai 4e poi4e sex i pi4a 6a svikne/i go predrazpolojii..ne samo na teb ti e gadno 4e svar6va bavno no i na negoo...az kat bqh taka mi be6e adski ta[po..

DIVINE_TIME
07-30-2007, 21:43
Явно си много яко парче,много те харесва... Това е,много го възбуждаш. :smt016 Според мен няма повод за притеснения :wink:

bloodranger
07-30-2007, 21:45
da az kogato ne sum pravil dulgo vreme i svurshvam burzo ne e problem izchakai go da prezaredi i pak !!! \:D/ \:D/ \:D/ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt016 :smt016 :smt016
za ko 6a go 4aka da dodi pri mene az imam palnitel 100 patrona

Гостенка
07-31-2007, 06:17
Мда и аз имам подобен проблем...но мен ако питаш при всички проблемът е различен, някои мъже не доставят оргазъм на жените до себе си от егоизъм, други защото нямат опит, трети, защото рядко правят секс и лесно свършват, а някой просто не знаят как да накарат жената да се възбуди, да се отпусне. Повярвай ми...въпреки че ги знам тея работи все още не мога да разбера точно какъв е проблемът с моя приятел - уж се старае. Свършва бързо, аз пък свършвам бавно и така и не можахме да свършим заедно. Това наистина е сериозен проблем и може дори да стане в някои случаи причина за прекратяване на връзката - аз точно до това не искам да се стига...

авторката
07-31-2007, 06:38
DIVINE_TIME, хехе,мерси \:D/ ,дано да е така.
иначе се надявам това да е само временно. не че ще скъсам с него ,както каза Гостенка, че имало такива случаи. Не се съмнявам, че това създеава много голямо напрежение, но аз ще направя каквото мога да не се стига до там. Гостенка, при вас от колко време го има този проблем и говорила ли си с него?

п.с. quasar, човече, познавам момичето,с което той излизаше година и половина.

Гостенка
07-31-2007, 07:27
ДА, говорила съм, от 8 месеца връзка не съм получавала оргазъм с него, но чувствата ми са мн.силни и пренебрегвам този факт,за да запазя връзката. Не разбрах твоята връзка от кога е...но определено май не е от 8 месеца ? Нали? Ами той по едно време много спичаше, че свършва бързо, но аз лично си мисля,че при него проблемът е от липса на опит, защото знам,че съм му първата. Просто напоследък взех да си мисля, до кога мога да го чакам да се научи...защото 8 месеца секс без да изпитваш удоволствие не е работа...Твоя поне знаеш, че на някого е доставял удоволствие и най-вероятно просто е в период на напрежение и затова. А за моя знам...че никога не е успявал да достави на някоя удоволствие, поради простата причина, че съм му първата. Ако това те успокоява има и по-тежки случаи от твоя. Дано не се успокояваш с такива работи...но все пак.

07-31-2007, 07:45
Какво имате предвид под бързо свършване?? Щото 10 мин не е бързо!! И по колко минути бихте искали да правите секс- за момичетата питам? Щото според мен повече от 20-30 мин си е загуба на време

07-31-2007, 10:03
Не мога да ви разбера акъла - като знаете, че сте му първата, пък помогнете му, окуражете го. За чий сте тръгнали с него, казвате че го обичате тогава? Вие научени ли сте се родили? Ако не искате да "учите" тогава не ходете с новаци... Не е много сложно...

Гостенка
07-31-2007, 11:03
Ами за проблема в моя случай - той свършва за около 3-4 мин.Това според мен определено е малко! Не съм се родила научена, даже все още не съм научена мн. добре, затова и не мога да му помогна. Ако бях мн. опитна надали щях да се чудя как да постъпя! С удоволствие бих му помогнала,просто не знам как. Това с Durex Performance звучи обнадеждаващо, но в крайна сметка, презервативът ли все ще ни прави секса. По-добре е да се намери друг начин, мен ако питате.

Гостенин
07-31-2007, 13:42
Съвета ми е че с времето ще се оправи... И ти препоръчвам да го правите по често... Ще е супер всеки ден да го правите.. И да не мислите за секса ами да си говорите повреме на секса и да му покажеш че не се притесняваш от него...И той ще се отпусне ще му стане приятно..Иначе има спрей за задържане...

alkobalko
08-01-2007, 06:52
Може би е бил много възбуден. Може би с времето нещата ще се оправят.

MajeStic
08-01-2007, 07:14
Посъветвай го да си бие по-често чикии ^_^ Ще стане по-издръжлив. Пък аз обичам като виждам, че ми става прекалено хубаво да спра малко, за да се поускокои... 2-3 секунди и хайде отново сме в играта :Р

bLq
08-01-2007, 07:19
Абе кви са ви такива приятелите да свършват за 3-4 минути .. 10-15 .. не мога да ви разбера ... вие ли сте супер красавиците или те имат някви проблеми .. ](*,) пък и на 15 мин. сте недоволни ..

авторката
08-01-2007, 08:09
бе аз на 15мин щях да съм доволна.. аз не съм от момичетата, които трудно получават оргазъм, даже напротив, но 5-10минути (не съм го следила с часовник ся).. то хубаво, ако свършва бързо заради мен, но аз не мисля, че точно тва е причината.

MajeStic
08-01-2007, 08:10
Епа има мазила за бавно свършване:)

krem4et0
08-01-2007, 08:41
Притеснява се. Успокой го, че няма нищо, предразположи го и при необходимост повторете след 10-тина мин. 100% ще е по-добре :lol:

xSaShEtOx
08-01-2007, 08:49
DIVINE_TIME, хехе,мерси \:D/ ,дано да е така.
иначе се надявам това да е само временно. не че ще скъсам с него ,както каза Гостенка, че имало такива случаи. Не се съмнявам, че това създеава много голямо напрежение, но аз ще направя каквото мога да не се стига до там. Гостенка, при вас от колко време го има този проблем и говорила ли си с него?

п.с. quasar, човече, познавам момичето,с което той излизаше година и половина.Abe, kaji mu da si namaje onaq rabota s ocet. Puk dano se poluchi neshto :-D :wink: :-k

krem4et0
08-01-2007, 08:50
Секс повече от 15 минути е скучно и болезнено! Мнение на жена :lol:

Peshito
08-01-2007, 09:02
Като вземете да го правите по често този проблем ще изчезне или поне ще започне да издържа по повече време нормално е като го прави веднъж седмично и да свършва много бързо ако го правите всеки ден определено няма да е така :)