PDA

View Full Version : какво са стрии , бричове, целулит ?



oTPoBHa
07-30-2007, 12:11
какво са бричове, стрии и целулит? =P~ леко съм неориентирана, така че може ли някой да ми обясни подробно и ако може със снимки за да разбера най-добре кое какво е?
мерси предварително :roll:

miminia
07-30-2007, 18:34
стрийте се получават от мн бързо отслабване иили примерно ако мн бързо порастнеш :wink: седят като чертички или вълнобразни червейчета :lol: :roll: целулитааааа - всяка срещната девойка си мисли,че е дебела и ,че има целулит :wink: И сматям,че тези неща ги знаеш и просто си си нямала работа и за тва си пуснала тази тема :wink:

donkihot
07-30-2007, 18:52
може и да не ги знае. Никой не се е родил научен нали? стриите са найстина нещо като червейчета по кожата,почти всяка млада жена ги има,но се премахват чрез подхранване на сухия участък. Целулита е нещо като дупки леки естествено по кожата или Т.н портокалова кожа. Много трудно се премахва. Бричовете са това,когато жената е по-едра и в областта на ханша и бедрата се разширява много,грозно много така да се каже.

FITNES-BG
07-30-2007, 20:40
В саита fitnes-bg подробно съм разгледал проблемите с целулита и стриите. За съжаление не ми е позволено да ти кача линкове към статиите. Така че ако желаеш можеш да потърсиш инфото сама. Разгледали сме и методи за борба с тези неприятни козметични проблеми.

oTPoBHa
07-31-2007, 11:17
не , никой правилно не е разбрал ! :x нямам нито целулит, нито стрии, нито бричове, нито паласки или както , ПО ДЯВОЛИТЕ ! там се казваше. не питам как се премахват, а питам кое какво е ? и наистина не знам, какво са бричове и стрии. целулита питах една приятелка и тя ми показа кво представлява нагледно . . . и я разбрах де :lol: ами другите? :smt013

Nen0RmalniK
07-31-2007, 21:01
i ot vzimane na himiq i spiraneto i..

radito
08-04-2007, 12:56
не , никой правилно не е разбрал ! :x нямам нито целулит, нито стрии, нито бричове, нито паласки или както , ПО ДЯВОЛИТЕ ! там се казваше. не питам как се премахват, а питам кое какво е ? и наистина не знам, какво са бричове и стрии. целулита питах една приятелка и тя ми показа кво представлява нагледно . . . и я разбрах де :lol: ами другите? :smt013
след като незнаеш какво представляват от къде знаеш, че нямаш?

rabaddd
08-04-2007, 18:08
стриите се получават при не възможността на организма да се справи с разтежа (или свиването на кожаата), при което епителни тъкан се замества с съединителна.. др-те неща мисля че всички зн какво са..
поЗДРАВИ