PDA

View Full Version : Защо все на мен ..



LofYou
07-30-2007, 12:12
Здравейте и от мен ... потребителка съм на този форум от много време и досега сам писала 2-3 лични теми ... и то в моменти когато ми е било много тежко .. ето че това отново се случва.. Не съм се чувствала толкова наранена и объркана от много време ... та така. .. Аз съм момиче на 17 години и от близо 1 месец си падам по бившото гадже на една от моите приятелки ... знам че звучи гадно и аз се чувствам зле .. но тои просто ме привлече с държанието си ... въпреки че всички го смятат за женкар и тем подобни .. Аз знам че няма да бъда с него за дълго защото тои просто е такъв .. аз искам просто поне за малко да бъда до него ... дори и за 1 вечер .. Но моята приятелка незнае за чусвата ми .. чесно казано никои не знае за пържи път споделям .. И такка снощи бяхме на 1 рожден ден заедно с това момче и с приятелката ми .. понеже с момчето бяхме в 1 компания .. беше много весело и просто чудесно .. макар че момчето се зарибяваше с всички момичета на мен не ми пукаше .. Защото с бившата си не си говореха дори .. и така към края на вечерта аз малко прекалих с акохола .. Бих казала доста прекалих и тои стоя до мен когато се наложи да повръщам .. Аз незнам какво направих или по точно не помня много добре ама си спомням че го хванах за рука и легнах до него беше ми много готино ... но ние не пражихме нищо лежахме 2-3 минути и тогажа си появи Тя випросната бивша на мен ми стана тъпо и станах да повръщам отново оставих ги 2-мата и само ги слушах как си говорят и тва е .. после продължихме с танците и глупости но понеже съм малко срамежлива нещо не можах да деиствам с момчето а имах други намерения .. после се наложи да се прибирам и го оставих там .. без дори да му кажа Чао ... и днеска моята скъпа приятелка ми звъни за да ми каже че се е прибрала в 6 сутринта и е завършила вечерта в колата на въпросното момче .. Но да не съм си мислила нищо (това така и не го разбрах) ... Стана ми адски тъпо изби ме на рев .. аз сама съм си виновна заради пустия срам ..

Ох извинете за дългата тема .. На дали някои дори ще я пречете а ако има такива Предварително благодаря че ме изслушахте ...
Сега незнам какво да правя как наи-накрая да му покажа както изпивам колкото и курвенско да звучи готова съм дори да преспя с него за 1 вечер .. и сега като знам че този петък пак сме заедно на Рожден Ден искам да премисля нещата и ако ще правя нещо да го правя в Петък въпреки че приятелката ми пак ще е там ..
](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-30-2007, 12:23
Хмм..Ами бъди по-директна... Преодолей срама си и действай направо.Този тип момчета харесват такива момичета.
Но има и нещо друго.. Не мислиш ли,че твоята приятелка още харесва момчето.. и малко грубо може да прозвучи,но винаги съм се дразнeла на хора,които предпочитат да са с едно момче(момиче) дори само една вечер,пред приятелите си.. Хмм... Тая вечер ще дойде и ще отмине,а приятелите остават за цял живот,нали знаеш?
Но ако смяташ,че твоята приятелка няма да ти се разсърди..действай другия петък!Щом е женкар едва ли ще те отблъсне! =)

sexy_for_you
07-30-2007, 12:36
Хмм..Ами бъди по-директна... Преодолей срама си и действай направо.Този тип момчета харесват такива момичета.
Но има и нещо друго.. Не мислиш ли,че твоята приятелка още харесва момчето.. и малко грубо може да прозвучи,но винаги съм се дразнeла на хора,които предпочитат да са с едно момче(момиче) дори само една вечер,пред приятелите си.. Хмм... Тая вечер ще дойде и ще отмине,а приятелите остават за цял живот,нали знаеш?
Но ако смяташ,че твоята приятелка няма да ти се разсърди..действай другия петък!Щом е женкар едва ли ще те отблъсне! =)

И аз съм на това мнение.Но е гадно да искаш просто да преспиш с него за 1 нощ и нищо повече.Не смятам,че това е любов или харесване,а просто физическо привличане.Но щом искаш,действай.Той явно е голям женкар,но има нещо в него,което ви привлича-теб и твоята приятелка.Той вероятно спи с много момичета и ти ще му бъдеш поредната.Не искам да те разубеждавам,просто бъди по-отворена,натискай му се и всичко сте стане.УСПЕХ!

LofYou
07-30-2007, 12:53
Чесно казано това не е моя истинска приятелка .. правила м е толкова много мъсотии ... и по принци по принуда излизаме заедно всички го знаят това .. дори момчето :?

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 12:57
zabravi priqtelkata...da,iskash da si s tova momche, no kakvo..edna nosht..da si poredna koqto e n***** li?po dobre shte ti e taka..a kakvo shte stane ako nqkoi razbere..kato bokluk li iskash da se pochuvstvash?milichka,izvinqvai no..kato gledam kak pishesh..zaslujavash nqkoi mn po dobyr..po dobre go zabravi toq i sled vreme shte namerish nqkoi koito zaslujava vnimanieto ti..no ne se hvyrlqi na parviq..typo e

Phantom_91
07-30-2007, 13:21
E,shtom ne ti e istinska priqtelka i ne durjish na neq,togava kakvo ima da se chudish.Deistvai!Shtom tolkoz mnogo te kefi tova momche po-dobre opitai,kaji mu che go xaresvash i tn...Ako ne go napravish nishto shte ti bude po-zle otkolkoto,ako te otreje.Zashtoto v purviq sluchai shte ima dulgo da se chudish kakvo shteshe da stane i shte ima da se obvinqvash che ne si se probvala.Kakto nqkoi beshe kazal "Po-dobre da opitash i da se provalish,otkolkoto izobshto da ne opitash" (ne sum siguren dali beshe tochno taka misulta,ama v tozi si vid e napulno podhodqshta za sluchaq)

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 13:35
Хмм..Ами бъди по-директна... Преодолей срама си и действай направо.Този тип момчета харесват такива момичета.
Но има и нещо друго.. Не мислиш ли,че твоята приятелка още харесва момчето.. и малко грубо може да прозвучи,но винаги съм се дразнeла на хора,които предпочитат да са с едно момче(момиче) дори само една вечер,пред приятелите си.. Хмм... Тая вечер ще дойде и ще отмине,а приятелите остават за цял живот,нали знаеш?
Но ако смяташ,че твоята приятелка няма да ти се разсърди..действай другия петък!Щом е женкар едва ли ще те отблъсне! =)

И аз съм на това мнение.Но е гадно да искаш просто да преспиш с него за 1 нощ и нищо повече.Не смятам,че това е любов или харесване,а просто физическо привличане.Но щом искаш,действай.Той явно е голям женкар,но има нещо в него,което ви привлича-теб и твоята приятелка.Той вероятно спи с много момичета и ти ще му бъдеш поредната.Не искам да те разубеждавам,просто бъди по-отворена,натискай му се и всичко сте стане.УСПЕХ!



\:D/ \:D/ =D> =D>

LofYou
07-30-2007, 13:56
Благодаря на всички че прочетохте темата ми ... Дано нещо пак не се обърка в петък за момента мисля да деиствам пък каквото стане ... Много одбре разбирам че нямам шанс за дълго с него но прото ме привлича и просто се държи супер мило и добре с мен а аз много лесно се влюбвам и после се разочаровам .. Ама няма значение се някак си трява да се живее тоз живот ..

Още Веднъж Благодаря Ви [-o<