PDA

View Full Version : Как да успея



07-30-2007, 13:12
Как да върна смисъла на живота,на човек когото отдавна го е изгубил и не иска да живее....нямам предвид че ще се самоубие,но просто прави глупости,не го интересува от последствията от нищо...живее за нищо,няма доверие на никого...обичам този човек,за мен той е адски много какво бих могла да направя поне малко да го накарам да се замисли...за себе си...

koalka
07-30-2007, 13:48
Като говориш с него, като си с него и му показваш смисъла на живота.Но най-вече той сам трябва да го открие и да поиска да живее.Може би, ако открие любовта, живота му съвсем ще се промени...

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 13:49
Като говориш с него, като си с него и му показваш смисъла на живота.Но най-вече той сам трябва да го открие и да поиска да живее.Може би, ако открие любовта, живота му съвсем ще се промени...

Точно

sasha_90
07-30-2007, 14:06
Докажи му,че животът има смисъл.Бъди повече време с този човек,показвай му колко ти е ценен.

Presley
07-30-2007, 14:11
А той энае ли го?Кажи му го.Кажи му,че е много важен эа теб,че искаш да е щастлив и би направила всичко,това да стане.Предполагам ,ако чувставта са вэаимни би си стъпил на краката.Но много эависи какво го е докарало до там..

LofYou
07-30-2007, 14:13
Докажи му,че животът има смисъл.Бъди повече време с този човек,показвай му колко ти е ценен.
=D>

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 14:20
naistina..toi trqbva da go povqrva a ti prosto mu pomogni..nakarai go da razbere che ne e sam i che ne vs vinagi e izgubeno :) osobeno shtom ima teb do sebe si ;)