PDA

View Full Version : Какво ще кажете за тази диета?



TaniaІ =)
07-30-2007, 13:51
Здравейте..На 14 години съм,висока съм 1.62 и тежа 58 кг..Реших това лято да отслабна малко,поне до 55 и си харесах една диета..Ако може да си дадете мнението,дали върши работа ще съм мн благодарна..

Първи и втори ден

Закуска - чаша мляко, препечена филийка

Обяд - чаша мляко, препечена филийка.

Вечеря - чаша мляко.

През деня може да се изпие чаша доматен сок.

Трети и четвърти ден

Закуска - чаша кафе с мляко (без захар), препечена филийка, половин лъжичка масло, половин лъжичка мед.

Обяд - купичка месен или рибен бульон, малко парче варено месо или риба (120-200 г) с 2 с. л зелен грах, филийка хляб

16.00 ч. - чаша мляко или чай + 1/2 с.л. мед.

Вечеря - две твърдо сварени яйца, или 50 г сирене, варено месо или риба, или чаша кисело мляко.

Пети и шести ден

Закуска - два портокала или две ябълки.

Обяд - зеленчукова супа (без картофки), салата, филийка препечен хляб.

16.00 ч. - плодове

Вечеря - зелена салата, 1/2 с.л мед, чаша чай.

След това диетата се повтаря с менюто от третия ден. Диетата се спазва три седмици. Задължително се пият поливитамини. Очакваният ефект на отслабване - 10 кг.

ПП:Ако я спазвам една седмица,мога ли да сваля 3 кг? :-k

AliceSw
07-30-2007, 14:00
единственото, което ще постигнеш, е, че ще си непрекъснато гладна, ще свалиш кг, но ще ги качиш пак, защото диетата е мн строга, и ще си скапеш храносмилането

_Ice_DiaMoNd_
07-30-2007, 14:07
единственото, което ще постигнеш, е, че ще си непрекъснато гладна, ще свалиш кг, но ще ги качиш пак, защото диетата е мн строга, и ще си скапеш храносмилането


и на всичкото отгоре ще се разболееш .... аз точно два пъти съм спазвала диета и то дори не толкова строга само си спрях хляба и сладкото , имунната ми ситема направо се срина и за 5 дена направо се стопих ..... а колко лекарства пих .... :| [-X По добре спортувай и се храни здравословно

_PuNk`PrInCeSs_
07-30-2007, 14:20
стига бееее...хора не проумяхте ли, 4е диетите не са за СЪЗРЯВАЩИ??!! :oops: :smt026

_PuNk`PrInCeSs_
07-30-2007, 14:22
и... btw двете мнения преди моето са много то4ни :smt041

mechtaq_za_teb
07-30-2007, 14:24
A zashto ne probvash sas sport?Momi4etata gore sa pravi,che shte svalish kg,no posle pak shte gi ka4i6.Ne mojesh vechno da si na dieta!Sportuvai!Shte pomogne.Drug varqnt e ne da spirash testenite neshta i sladkoto,a prosto da gi ograni4i6.

07-30-2007, 15:04
amiiii kva e taq dieta s mlqko ??? :-k az do kolkoto znam mai mlqkoto sydyrja dosta kalorii.. :-k nz dali sam mn prava oba4e mai sum \:D/ :lol: pyk i az mislq 4e kvato i dieta da spazvash.. po dobro sredstvo za otlsabvane nqma ot sporta.. i ograni4avaneto v hranata.. nz tva ve4e za koi pyt go pisha :shock:

TaniaІ =)
07-30-2007, 20:12
Ами аз от край време съм с наднормено тегло и за половин година свалих 7 кг..Пък нали най-добре беше да съчетаем диетата със спорт? Ограничих сладкото,без сладоледа...(не мога засега,но се мъча и доста го намалих :-D )...Бял хляб не ям,ям Бонус с Ел Карнитин...Ама не намалям,а задържам кг..

strange__
07-31-2007, 06:07
Ами аз от край време съм с наднормено тегло и за половин година свалих 7 кг..Пък нали най-добре беше да съчетаем диетата със спорт? Ограничих сладкото,без сладоледа...(не мога засега,но се мъча и доста го намалих :-D )...Бял хляб не ям,ям Бонус с Ел Карнитин...Ама не намалям,а задържам кг..
Сигурно защото не си на отрицателни калории :wink: Може да се храниш сууупер здравословно,но пак да не сваляш.Естествено с тая диета ще си доста под допустимия минимум,което ще доведе до бърз резултат,но ако не ти е толкова зор да ги свалиш за 1 седмица,по-добре не я почвай.Ако много дуржиш след седмица да си постигнала заветните 55,добрия стар глад е единствения,но много НЕздравословен начин.Аз съм правила много експерименти с тялото и храната си (не ви го препоръчвам),но нещо все куцаше.В един момент,когато престанах да мисля толкова за това и просто по навик ядях това,от което организма ми се нуждае,бях стигнала 48 кг и се чувствах и изглеждах прекрасно.Сега съм 50-51 (зависи колко съм яла през деня :-D ),но аз съм си виновна,защото се поопуснах последните месеци.И все пак 1 година спорт си казва думата-при тези килограми миналото лято щях да изглеждам ужасно,но сега се приема.И съм твърдо решена да си стана пак 48-49.Успех и изборът е твой :D

MistyMonster/LikeViolence
07-31-2007, 07:21
Само като прочетох първите 3 реда и ми стана ясно-не струваааааааааа