PDA

View Full Version : imam problem s mama



07-30-2007, 14:20
imam edin problem. poneje ba6ta mi po4ina kogato biah na 10 i mama sega si tursi priatel.nameri si tam niakakuv i zapo4na da izliza s nego. daje ima6e puti kudeto ne se pribira6e. edin den 4uh kak si govori s nego po telefona i 4uh 4e toi se bil napil i zapo4nal da ia obijda i az iskam tia da go zareje. ni taka i taka kogato mama si namira priatel az nikoi ne moga da priema i maika mi vse mi probutva frazata ba6ta ti niama da izleze ot groba (otvratitelno e znam) i az ne iskam da go vodi toia v ku6ti. i sega vsi4ki mi kazvat 4e sum otvratitelna i ne bi triabvalo da pravia taka. no e mnoogo trudno za6toto ne iskam niakauv idiot da mi se pravi na mnogo svesten tuk. kamolii da se napiva tova e opasno.a tia mi kaza 4e tova bilo samo vednu6 i toia nito piel nito pu6ili nito tam kakvoto i da e . hora pomo6t nz kakvo da pravia. mama kaza 4e vse niakoga 6te triabva da si nameri priatel a az ne priemam nikogo.vse i kazvam 4akai o6te 5 godini dokato se iznesa i togava si namirai.az vsi4ki mi kazvat ti si gadna tova ne e hubavo ne ti li e jal za maika ti i dr . pomo6666ttt pls

yoh.wow
07-30-2007, 15:03
Много сажелявам за бащати незнам какво е но сьс сигорност си силен човек =D> .Ако си е намерил там някакьф казваш го се едно е някакьф архаичен човек бес право на избор :smt011 .Ако е имало такива случай в който несе е прибирала незначи че е била с този НЯКОЙ.Сьс сигорност няма да е приатно да чуеш как по тела някой обижда майкати но щом тя го е приела едвали трябва да се тревожиш толкова =; .Ще е добре да намерите сили и да продьлжите напред.Неси отвратителна всеки би постьпвал така.Това е много добре че напуши и не пие на всеки може да се случи да прекали един двапати с алкохола ще е добре ако нему стане навик [-X . Едвали трябва да правиш нещо седни си на гьза и мирувай...


желаяти успехчета и ще е добре и ти да си намериш някой приател ::: :-$ ::: :mrgreen: :smt023

AFT
07-30-2007, 16:03
А ти опитвала ли си се да го опознаеш? Майка ти е достатъчно голяма, за да се грижи за себе си и щом ти казва, че е добър човек, значи трябва да и вярваш.Не и се бъркай, все пак и на теб нямаше да ти е приятно тя да те кара да скъсаш с някой, защото се е напил, нали?Може да е имал кофти ден човека, не го осъждай.Сигурно е неприятно и трудно, защото той е нов човек в живота ти, но се опитай да го опознаеш и да го приемеш, заради майка ти и заради теб самата. :wink:


yoh.wow, пич, много си неграмотен.На колко години си?!?! :-s

moon_flower
07-30-2007, 16:13
Без баща съм от първи клас.Почина.Майка ми не ме вижда често,защото пътува по работа,за да ме храни,а баба ми ме гледа.Нямам дядовци,нито кой знае какви роднини.Откакто таттко почина майка ми е имала 2 връзки и то все несполучливи.Работи по 2о часа на ден и не издържа психически.Иска мъж,който да я подкрепи.Сега го намери.Срещат се от 2 седмици,бяхме тримата на почивка.Той не е като нас,от провинцията е и не е с хиляда визши,но аз го харесвам.Много бях против него,но щом майка ми го обича,значи и аз ще го обичам.Пък тя не ме и кара,но ми е симпатичен.Мисълта ми е,че ако майка ти го обича,остави я.Всеки се напива.И твята мажка се е напивала някога,нали?Не е девица.Помисли си.

yoh.wow
07-31-2007, 22:22
yoh.wow, пич, много си неграмотен.На колко години си?!?! :-s [/b]


AFT мноо си груб майна можеше ми пишеш лично че сьм неграмотен ... на 300 години човек сьм БРАТ и к'во ти каам учил сьм до трети клас но пра дядоми жената роди и трябваше да си намера работя ,за да прехранвам 18 членото си семейство.С майкати учехме заедно до втори ам тя беше бременна с някво изродче , ходила е чернобил там са е исчукали някви изроди ... можеби си се родил ти :smt011 да чукам на дьрво данедава господ такива груби тинейджери :smt075 :smt064 спокойно момчето ми след време ще се оправиш година две :smt056 :smt059

08-01-2007, 06:43
maika mi se razdeli s ba6ta mi kat bqh maluk i tq ima6e drug priqtel koito mn obi4a men i brat mi i vinagi mn e pravil za nas vsi4ki. ti trqbva da prestane6 da se pravi6 na pikla i da osuznae6 4e ima mnogo dobri muge a ne sa vsi4ki "idioti".

sladku_bebzi
08-01-2007, 14:08
Тва с напиването е опасно.Дори и веднъж да е, може да стане много лошо.А относно другите, ти изобщо не си ги опознала.Хубаво е, че обичаш баща си, но все пак дай шанс и на другите хора, които майка ти харесва.
Успех :)